Vídeň - Colombo

TIP! Ukraine Airlines - Srí lanka - levné letenky Colombo z Vídně nebo Prahy 11.690,- kč

TIP! Ukraine Airlines - Srí lanka - levné letenky Colombo z Vídně nebo Prahy 11.690,- kč

Cestu do tropického ráje by nám značně mohly usnadnit a zároveň i dost peněz ušetřit, dva nové tarify s levnou letenkou na Srí Lanku (Colombo) za účasti letecké společnosti Ukraine Airlines. Letenky na Cejlon jsou v systému v cenách 11.690,- kč při odletu z Vídně a za 11.790,- kč při odletu z Prahy.

FlyDubai ⇆ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně (zpáteční) 10.144,-

akce letenky Srí Lanka - Colombo - AsieObjevte divy Srí Lanky na vlastní kůži! Divoká a vzrušující Srí Lanka jen za 10 tisíc! Po relativním nedostatku levných letenek do tohoto asijského státu se postupně začaly objevovat atraktivní příležitosti. V konkurenci tarifů Turkish Airlines a Ukraine Airlines  jsou momentálně ty nejlevnější letenky Colombo od FlyDubai z Vídně s cenou 10.144,- kč.

SriLankan Airlines ⇆ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně 7.490,- kč

Další cestovatelská pecka nás zavede na Srí Lanku! 17. června jsme si ukázali jak si zabukovat letenky do Colomba na křídlech Emirates z Prahy za čtrnáct tisíc. Uplynul týden a můžeme ušetřit téměř polovinu. Jak? Poletíme-li z italského Milána, kam létá za pár kaček několik nízkorozpočtových i klasických dopravců, otevírá se nám brána k rezervaci obousměrné levné letenky Srí Lanka za bezkonkurenčních 7.490,- kč s poplatky.

Dostupnost: Na Tarifu se podílí dvě aerolinky. Jsou to Srilankan Airlines a Alitalia City. Spoje figurují jako akční letenky, takže mají i kalendář, z něhož lze pohodlně vybrat volná místa. Objednávejte si levné letenky Colombo na poslední termíny od 9. září do 17. prosince 2014. Takto výhodnou cenu získáte díky doprodeji, který ubývá doslova před očima.

Podmínky letu a postup rezervace: Linka se vypravuje z letiště Malpensa Arpt (MXP) Itálie, s tříhodinkovým mezistopem na letišti Řím Leonardo da Vinci... (FCO) (Alitalia) a příletem na Colombo  Bandaranaike In... (CMB), Srí Lanka (už na palubě Srilankan Airlines). Zpátky letíte v přímém letu na letiště do německého Frankfurtu.

Tip: Nezapomeňte, že i u této rezervace levné letenky na Srí Lanku se automaticky po kliknutí na zvolený termín objeví cena i včetně drahšího pojištění, které si samozřejmě můžete odebrat, aby se cena dostala na uvedenou hodnotu. Rovněž upozorňujeme, že již od zahájení akce jdou tyto letenky na dračku a je otázkou pár chvil, kdy se doprodají, tak neváhejte!

⇆ Colombo - Srí Lanka 7.490,- kč kalendář

Etihad Airways - Srí Lanka - levné letenky do Colomba z Vídně 11.300,- kč

Srí Lanka je dostupná v akci konečně taky z Vídně! Ve spolupráci s leteckou společností Etihad Airways se podařilo vytvořit nové akční letenky do Colomba s cenou 11.300,- kč, zakončující zpáteční trasu v německém Mnichově. Po nabídce Emirates Airlines na lety z Prahy a levných letenkách Colombo z Prahy od ČSA + Jet Airways je to již třetí platná akce, z ktere je možné v těchto dnech vybírat levné letenky.

Stěžejní je samozřejmě vždy doba, po kterou je možné levné letenky na Srí Lanku objednávat. V případě akční letenek do Colomba od Etihad Airways je to doba na období od 12. března 2014 do 18. dubna 2014. Lety tam jsou dostupné v dostatečné míře hlavně v březnu, to samé platí o odletech ze Srí Lanky zpět do Mnichova.

Letí se z Vídně přes Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhý mezistop vede na letiště Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty s konečným příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let má jen jedno mezipřistání v Abu Dhabí. Finální přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo. Všechny spoje na palubě Etihad Airways.

Tip: Zkontrolujte si ceny, dostupnost termínů, odletová místa a počet mezipřistání ještě předtím, než si letenku zabookujete. Za nabídkou Etihad Airways najdete link na výpis posledních tipů v kategorii levné letenky Colombo. Věnujte pár chvil i prostudováním pář řádků v dalších akcích, případně nám napište na náš facebook a my vám dle vašich požadavku poradíme ideální let.

↔ Colombo - Srí Lanka z Vídně 11.300,- kč rezervace

↔ Colombo - Srí Lanka výpis posledních akcí zde

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur