Doporučujeme! Srí Lanka - 8 tipů na akční letenky do Colomba ↔ od 15.490 Kč

Doporučujeme! Srí Lanka - 8 tipů na akční letenky do Colomba ↔ od 15.490 Kč

Možná ani nevíte, že je tu několik možností akčních letů na Cejlon. Inspirujte se 8 aktuálními tipy, jak se dostat na Srí Lanku. Při rezervaci v únoru se můžeme opřít o služby leteckých společností Etihad Airways, Qatar Airways, Emirates Airlines a FlyDubai při odletech z Mnichova, Vídně, Krakova a Prahy za ceny začínající na 15.490 Kč.

8 tipů na rezervaci akční letenky na Srí Lanku

1. Etihad Airways - Srí Lanka - letenky Colombo z Mnichova 15.490 Kč - termíny 26. duben až 20. červen (výprodej posledních míst) - 4* aerolinka

2. Qatar Airways - Srí Lanka - letenky Colombo z Mnichova 15.790 Kč - termíny 9. květen až 29. prosinec (kromě srpna až října) - 5* aerolinka

3. Qatar Airways - Srí Lanka - letenky Colombo z Vídně 16.990 Kč - termíny 26. březen až 29. červen - 5* aerolinka

4. Emirates Airlines - Srí Lanka - letenky Colombo z Vídně 16.990 Kč - termíny 2. březen až 29. listopad - 4* aerolinka

5. FlyDubai - Srí Lanka - letenky Colombo z Krakova 16.990 Kč - termíny 26. únor až 29. červen - lowcost aerolinka

6. Qatar Airways - Srí Lanka - letenky Colombo z Vídně 17.990 Kč - termíny 26. březen až 29. červen - 5* aerolinka

7. FlyDubai - Srí Lanka - letenky Colombo z Prahy 19.490 Kč - 16. únor až 29. červen - lowcost aerolinka

8. Emirates - Srí Lanka - letenky Colombo z Prahy 22.990 Kč - termíny 16. březen až 27. listopad - 4* aerolinka

Náš tip

Jako redakce bychom rádi ze všech 8 alternativ doporučili letenky na Srí Lanku - Colombo od 5* Qatar Airways. Linka z Mnichova v současnosti patří mezi nejlevnější a například s tarifem nízkonákladové letecké společnosti FlyDubai se to nedá rovnat. O moc více nestojí ani její verze letenek s odlety z oblíbené Vídně.

V každém případě nikdy rezervaci neokládejte. Někdy jsou volná místa dostupná jen pár minut.

Akční letenky do Colomba

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.