TIP! Qatar Airways ✈ Srí Lanka - akční letenky Colombo z Vídně s 5* aerolinkou ↔ 16.990 Kč

TIP! Qatar Airways ✈ Srí Lanka - akční letenky Colombo z Vídně s 5* aerolinkou ↔ 16.990 Kč
Rezervace letenky

Na konci minulého měsíce jsme přinesli zprávy o open jaw letenkách na Srí Lanku od dopravců Oman Air a Lufthansa. Kdo by se však nechtěl vracet jinam, než odkud odletět, nechť šáhne po akčních letech do Colomba z Vídně od jedné z nejlepších aerolinek. Obousměrné letenky na Srí Lanku od Qatar Airways stojí 16.990 Kč.

Kdy letět na Srí Lanku s Qatar Airways?

Cesta na Cejlon je u Qatar Airways otevřena od začátku příštího roku. Letenky do Colomba z Vídně v kalendáři najdeme na 19. leden 2023 až 30. květen 2023.

Jak poletím na Srí Lanku s 5* aerolinkou?

Odlety na Srí Lanku režíruje Qatar Airways při odletech z Vídně - rakouské letiště Schechat (VIE). Čeká nás jeden kratší přestup v Kataru. V Doha (DOH) se zdržíme asi jen dvě hodiny a letí nám další letadlo, které bude přistávat na mezinárodním letišti (CMB) Bandaranaike airport - Srí Lanka. Obdobné podmínky nás budou provázet i na zpáteční cestě, která je už v ceně tarifu započtena.

Qatar Airways a doprava zavazadel

Katarský dopravce je jedním z nejštědřejších, co se přepravy týče. Zdarma máme až tři! Dvě si vezmeme do letadla jako příruční. Poslední se odbavuje a pak putuje do podpalubí.

Náš tip

Kdo by chtěl přece jen nějakou tu Korunu u letenek do Colomba (Srí Lanka) ušetřit, ať mrkne na stále platné 4 open jaw lety od Oman Air a Lufthansy od třinácti tisíc.

Akční letenky do Colomba

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.