HIT! Turkish Airlines ✈ Srí Lanka - akční letenky do Colomba z Krakova, Vídně a Prahy ↔ od 10.990 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Srí Lanka - akční letenky do Colomba z Krakova, Vídně a Prahy ↔ od 10.990 Kč
Rezervace letenky

Turkish Airlines hlásí nové zásoby akčních letenek na Srí Lanku. Turecký dopravce teď na lince do Colombo ukázal všem záda. Doposud nejlevnější lety od Oman Air a Lufthansy teď tato aerolinka přejela na celé čáře, levnější je totiž o více než patnáct set Korun. Využijte zpáteční letenky na Srí Lanku z Krakova, Vídně a Prahy již od 10.990 Kč!

Na Srí Lanku už za jedenáct tisíc!

V historii akcí bychom museli hodně zabrouzdat zpátky, abychom našli cenou podobně atraktivní letenku na Srí Lanku. Máme na výběr tři verze. Nejzajímavěji vychází akční letenky Colombo s odletem z Krakova za 10.990 Kč. Zpáteční lety z Prahy se u Turkish prodávají za 13.990 Kč a odlety z Vídně zaplatíme 15.990 Kč.

3 verze letů na Srí Lanku s Turkish Airlines

1. Turkish - Srí Lanka - Colombo z Krakova 10.990 Kč - listopad 2023 až květen 2024

2. Turkish - Srí Lanka - Colombo z Prahy 13.990 Kč - listopad 2023 až březen 2024

3. Turkish - Srí Lanka - Colombo z Vídně 15.990 Kč - listopad 2023 až březen 20243

Jak se po příletu dostat z letiště do města?

1. Autobus: Nejlevnější možností je využít místní autobusovou dopravu. Existuje několik linek, které jezdí z letiště do centra Colomba. Nejběžnější linka je číslo 187, která vás doveze do centra města. Cena za jízdenku se pohybuje kolem 50-100 srílanských rupií (0,25-0,50 EUR) a doba jízdy závisí na provozu, ale obvykle trvá přibližně 1-1,5 hodiny.

2. Tuk-tuk: Další populární možností je využití tradičního dopravního prostředku na Srí Lance, tuk-tuku. Tyto malé motorky s přívěsem nabízejí flexibilitu a možnost se snadno dostat kamkoliv v městě. Cena za jízdu z letiště do centra se pohybuje kolem 1000-1500 srílanských rupií (5-7,5 EUR) a doba jízdy závisí na provozu, ale obvykle trvá přibližně 45 minut.

3. Taxi: Pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete si pronajmout taxi přímo na letišti. Cena za jízdu do centra města se pohybuje kolem 2500-3000 srílanských rupií (12,5-15 EUR) a doba jízdy je obvykle přibližně 30-45 minut.

Co dělat na Srí Lance?

Srí Lanka je ostrov plný fascinujících atrakcí a zajímavostí, které vám nabídnou skvělé zážitky během vaší návštěvy. Zde je seznam aktivit, které byste neměli přehlédnout:


1. Objevte krásu pláží: Srí Lanka je známá svými nádhernými plážemi s bílým pískem a azurově modrou vodou. Můžete si užívat relaxaci na pláži, opalování, plavání nebo si vyzkoušet surfování na některé z oblíbených surfařských lokalit.

2. Prozkoumejte chrámy a památky: Srí Lanka je domovem mnoha starověkých chrámů a památek, které odrážejí bohatou kulturní a náboženskou historii země. Nezapomeňte navštívit Chrám zubu v Kandy, Sigirijskou skálu, chrám Dambulla a mnoho dalších.

3. Safari v národních parcích: Srí Lanka je známá svými národními parky, které jsou domovem rozmanité fauny a flóry. Můžete se vydat na safari a spatřit slony, leopardy, buvolí kopyta, různé druhy ptáků a další zvířata v jejich přirozeném prostředí.

4. Trekking v horách: Výškové oblasti Srí Lanky nabízejí úchvatné horské scenérie a možnost trekkingu. Můžete vystoupat na vrchol Adamova hrobu, prozkoumat horu Pidurutalagala, nejvyšší horu na ostrově, nebo si užít procházku v pohoří Knuckles.

5. Poznejte srílanskou kuchyni: Srí Lanka je také známá svou vynikající kuchyní. Vyzkoušejte tradiční srílanská jídla, jako je kari, hoppery, roti a osvěžující čaj Ceylon.

6. Plavte se na slonech: Jezdectví na slonech je jedinečným zážitkem, který vám umožní prozkoumat krajinu Srí Lanky z jiné perspektivy. Můžete si vychutnat plavbu na slonovi a navštívit sloní sirotčinec, kde se starají o zraněné a osiřelé slony.

Akční letenky na Srí Lanku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.