TIP! Etihad Airways ✈ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně ↔ 13.490 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Už jen do zítra je tu krátkodobá šance ušetřit na zpáteční letence na Srí Lanku. V posledním čtvrtletí jsme se v cenové relaci okolo třinácti tisíc pohybovali jen u open jaw tarifů. Ten, kdo se chtěl vracet do stejného místa odkud se vracel, měl smůlu a musel si připlatit. Do zítra však nyní můžeme využít letenky do Colomba z Vídně za 13.490 Kč.

Kdy letět na Srí Lanku za 13.490 Kč?

Letenky Colombo z Vídně produkuje letecká společnost Etihad Airways a oproti září ušetříme dalších patnáct set Korun. Rezervace probíhají na příští rok, viz termíny od 27. března 2023 s návraty do 18. června 2023.

Jak s Etihad Airways na Srí Lanku?

Letí se po trase Vídeň (VIE) - Abu Dhabí (AUH) - (CMB) Bandaranaike Intl Arpt - Srí Lanka. Na přestup máme zhruba dvě hodiny. Stejně se letí i zpátky. Vše na palubě 4* Etihad Airways.

U Etihad Airways přepravíme zdarma až 3 zavazadla!

Dalším velkým plusem u Etihad Airways je přeprava zavazadel. Na tomhle aerolinka skutečně nešetří a zákazníky už dále neždíme. Zdarma totiž u této akční letenky máme zdarma dopravu dvou kabinových zavazadel a k tomu i třetí odbavené do 20 kg, co víc si přát.

Náš tip

Dobrodružněji ladění cestovatele mohou stále šáhnou po open jaw letenkách Krakov - Colombo - Budapešť za 12.990 Kč od Oman Air a Lufthansa a nebo Praha - Colombo - Salzburg za 13.990 Kč. Větší nadstandard získáme rezervací letenky na Srí Lanku z Vídně od Qatar Airways, o které jsme vás informovali v polovině listopadu. Níže najdete i další akční tarify.

Akční letenky na Srí Lanku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.