Praha - Tel Aviv

TIP! Wizz Air - Blízký východ - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (a zpět) 2.718,- kč

TIP! Wizz Air - Blízký východ - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (a zpět) 2.718,- kč

Nechce se vám na koupání v moři čekat až do léta? Máme řešení a nebudete potřebovat ani moc peněz. Jak na to? Využijte levných letenek na Blízký východ s odletem z Prahy. Za kolik peněz? Aktuálně vám stačí k objednávce obousměrné letenky do Izraele - Tel Avivu při cestě z české metropole v některých termínech jen 2.718,- kč včetně tax a poplatků.

TIP! Wizz Air - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 3.828,- kč

akce letenky Tel Aviv - Izrael z Prahy s Wizz Air 3.828,- kč

Koupačka na blízkém východě k dispozici jen za 3.828,- kč! Využijte nového nízkonákladového spoje na letenky z Prahy do Izraele maďarských lowcost aerolinek Wizz Air. Nová linka do Tel Avivu poslouží všem zájemcům o levnou "letní" dovolenou v zimě, nemusíte už tak cestovat k odletu do vzdálenějších krajin. Vše se dá sfouknut při odletu z tuzemska.

TIP! Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 1.518,- kč

akce letenky Tel Aviv - Izrael - Blízký východ z Prahy

Největší lákadlo aktuálních dnů pro cestovatele? Po Mallorce taky například Blízký východ z Prahy a zpátky za neuvěřitelných 1.611,- kč. Neděláme si srandu. Létejte s nízkonákladovými linkami jako je Wizz Air. Právě maďarská královna lowcost letů snížila zpáteční letenky do Izraele - Tel Avivu již od 1.518,- kč, což znamená nejlevnější letenky napříč celým trhem.

Ukraine Airlines ⇆ Blízký východ: Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 3.964,- kč

akce letenky Tel Aviv - IzraelZažijte dobrodružtsví na Blízkém východě už za za 4 tisíce! Jedno z nejzajímavějších míst na planetě - Izrael je za zvýhodněných cestovatelských podmínek dostupný z Prahy v podání ukrajinského leteckého přepravce. Objednejte si aktuální zpáteční letenku Praha - Tel Aviv a zpět, zaplatíte 3.964,- kč včetně poplatků s PK.

Wizz Air ⇆ Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (a zpět) - přímá linka 2.183,- kč

akce letenky Tel Aviv - IzraelVydejte se do Asie letecky z Prahy za dva tisíce a to není vše, za takto parádní cenu poletíte přímo! Takové podmínky pro let do Izraele teď nastolila maďarská lowcostová společnost Wizz Air. Praha - Tel Aviv a zpět za 2.183,- kč i včetně poplatků. Lepší cenu si ani nemůžeme přát. Odoláte lákadlu v podobě extra levných letenek do Izraele z Česka?

El Al Israel Airlines ⇆ Izrael - levné letenky do Tel Avivu z Prahy 2.886,- kč

Mísící se kouzlo orientu s moderní architekturou nabízí izraelské město Tel Aviv. Od konce roku jsme si už tak trochu zvykli, že se dájí objednat zpáteční levné letenky do Izraele z Prahy pod tři tisíce kč. Je to díky dvě aerolinkám. Připomeňme si únorovou akci nízkonákladovky Wizz Air, kdy jsme mohli letět do Tel Avivu za 2.690,- kč včetně poplatků.

V tomto duchu budeme pokračovat i dnes. Navázat na výhodné letenky Tel Aviv od Wizz Air se úspěšně snaží dopravce El Al Israel Airlines. S touto leteckou společností se dalo také letět loni v prosinci za 2.800,- kč. V tuto chvíli jsou pro vás připraveny akční letenky na trase Praha - Tel Aviv a zpět s cenou 2.886,- kč.

Dostupnost: Po několika výprodejích se zájemci o levné lety do Izraele dočkávají vskutku bohaté nadílky volných termínů. Jednak se při aktuální rezervaci dají objednat letenky na data od 28. října 2014 až do 27. března příštího roku. Porce volných míst je to skutečně vydatná. Nabízí se tak cesta přímo z Prahy za velmi slušné peníze bez dalších kompromisů.

Tento fakt potvrzuje let na palubě El Al Isael Airlines s počtem přestupů nula! Odlétá se tedy z letiště Praha (PRG), přímým spojem na letiště Tel Aviv Ben Gurion Intl... (TLV) Izrael. Trasa letu činí 3 hodiny a 50 minut, z Tel Avivu do Prahy to trvá o 25 minut déle.

Jediné co musíte udělat pro ulovení levné letenky do Izraele je pohotově zareagovat na akci. Škála volných termínů s cenou 2.886,- kč za cestu tam i zpět je skutečně obsáhlá, ale jen po časově omezenou dobu. Jste-li flexibilní, ušetříte na výpravě za orientem celkem dost peněz. Objednávejte proto co nejdříve.

⇆ Tel Aviv - Izrael (z Prahy) 2.886,- kč kalendář

Wizz Air - Izrael ↔ levné letenky Tel Aviv z Prahy 2.690,- kč

Zpáteční letenky do Asie z Prahy pod tři tisíce kč? Tohle není utopie! Poradíme vám, jak na to! Trh nízkonákladového cestování občas nabízí skutečné cestovatelské perličky! Přesně takovou je i nabídka na levné letenky do Izraele z Prahy za 2.690,- kč i s poplatky! Cílem je druhé největší město Izraele - Tel Aviv.

Dostupnost: Takto levné letenky do Tel Avivu se dají momentálně bookovat na březen, další výhodné lety do Izraele s o něco málo vyšší cenou na křídlech Wizz Air z Prahy objednáte na září, říjen a listopad 2014, potažmo i leden 2015. Levné letenky do Izraele z Prahy na hlavní sezónu například v červenci a srpnu pořídíte za doplatek 1.500,- až 2.000,- kč.

Popis lowcost trasy do Tel Aviv: V přímém spoji na palubě maďarských nízkorozpočtových aerolinek Wizz Air poletíte z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s přistáním na letišti Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Délka letu Praha - Tel Aviv činí cca čtyři a půl hodiny, stejně tak u zpátečního letu.

Tip k letu do Izraele: Uvedené podmínky pro rezervaci levné letenky platí v době zveřejnění. Reflektujete-li na zveřejnou zprávu o něco později, nedivte se prosím, že již ty nejlevnější lety nemusí být dostupné. Kapacity nejsou neomezené. Příkladový odkaz na nejlevnější let do Tel Aviv je pod rezervačním odkazem níže. Jakékoliv další termíny s letenkami do Tel Aviv vám rádi poradíme individuálně, více info na našem facebooku.

Požadujete jiné místo odletu, nebo máte speciální požadavky? Doporučíme vám další varianty! Alternativou těchto letů může být spoj aerolinek El Al Israel Airlines z Prahy, nebo Niki Luftfahrt z Vídně.

↔ Tel Aviv - Izrael z Prahy 2.690,- kč rezervace

El Al Israel Airlines - Izrael - levné letenky Praha - Tel Aviv a zpět 2.800,- kč

***vyprodáno*** I když je prosinec na poli levných letenek označován jako okurkový, vyjímka přece potvrzuje pravidlo! Názornou ukázkou je chybný tarif izraelského leteckého přepravce El Al Israel Airlines, který dává šanci na booking zpáteční nejlevnější letenky do Izraele s odletem z Prahy. Cena vás přímo šokuje! Pouhých 2.800,- kč vás teď budou stát letenky Praha - Tel Aviv a zpět včetně tax a poplatků!

Dostupnost: U tohoto tarifu na levné letenky Tel Aviv z Prahy vás nepřekvapí jen nízká cena, ale také dostupnost volných termínů, které k této době zahrnují období od 1. dubna 2014 do 25. června 2014. Po všechny tři tyto měsíce jsou levné letenky k mání v solidní míře.

Popis levných letů do Izraele: Odlétá se s aerolinkami El Al Israel Airlines z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Let Praha - Tel Aviv trvá cca 4 hodiny. Po stejné trase poletíte i zpět do Prahy.

Tip: Linka od El Al Israel Airlines směle konkuruje nejen nízkorozpočtovým letům do Tel Aviv, ale je také výhodnější než s odlety z Vídně. Veškerý soupis akcí na levné letenky do Izraele najdete tady. Tarif je dostupný pouze do vyprodání.

*** V ceně je zavazadlo do 6 kg! ***

Izrael - levné letenky Tel Aviv z Vídně, nebo Prahy od 4.430,- kč

Dlouho nic a najednou tři akce! I takto můžeme charakterizovat nynější levné letenky Tel Aviv. Jak se dostat levně do izraelského města Elat z Prahy jsme si ukázali před šesti dny, Tel Aviv se nám ovšem objevil mezi akčními lety ve třech podobách, které určitě stojí za povšimnutí.

Nejlevnější letenky do Tel Aviv jsme si představili 20. září, kdy jsme si ukázali kalendář pro lety z Budapešti s cenou již od 2.130,- kč za zpáteční lety s nízkonákladovkou Wizz Air. Dnes nabídku doplníme o levné letenky Tel Aviv s odletem z Vídně a Prahy.

Vyberte si letenky do Izraele podle toho, kam to máte blíže. Z rakouské Vídně vás budou stát zpáteční levné letenky Tel Aviv na termíny od 20. listopadu do 28. června 2014 jednotnou cenu 4.430,- kč. Z matičky Prahy stojí nyní akční letenky do Tel Aviv 5.390,- kč na období od 17. ledna 2014 do 17. března 2014.

Tip: Pro lepší orientaci a usnadnění výběru zpáteční levné letenky do Tel Aviv (Izrael) jsou pro vás zhotoveny kalendáře zobrazující online stavy volných letů individuálně pro každou alternativu. Najdete je níže pod následujícími odkazy. Klikem na oranžově zbarvené datum je možné provést okamžitý booking levné letenky.

- rezervace levné letenky Tel Aviv - Izrael 2.130,- kč (z Budapešti)

- rezervace levné letenky Tel Aviv - Izrael 4.430,- kč (z Vídně)

- rezervace levné letenky Tel Aviv - Izrael 5.390,- kč (z Prahy)

Niki Luftfahrt - Izrael - levné letenky Tel Aviv 4.890,- kč

Leťte do Izraele s výraznou slevou! Za kolik nyní pořídíme zpáteční letenku do Izraele? Po delší době je tu akce na levné letenky do Tel Aviv pod 5 tisíc kč. Přesněji řečeno, za zpáteční letenky nyní zaplatíte pouhých 4.890,- kč včetně tax a poplatků a to dokonce s výběrem volného data z kalendáře online ukazující volné termíny.

Mrkněme na aktuální možnosti levného letu do Izraele trochu podrobněji. Jste-li z jižní části naší země, nebudete to mít ani daleko. Tarif totiž umožňuje zaknihovávat si levné letenky Tel Aviv s odlety z Vídně včetně zpátečního letu Tel Aviv - Vídeň.

Termíny: zpáteční levné letenky do Izraele (Tel Aviv) s dopravcem Niki Luftfahrt s odletem z Vídně jsou k dispozici na vybrané termíny od 6. listopadu do června 2014. V tomto období, vyjma letů tam v měsíci dubnu jsou k mání levné letenky na všechny měsíce.

Tip: rezervovali byste si raději letenky do Tel Aviv s odlety z Prahy? Jsou tady ještě zpáteční akční letenky do Tel Avivu za cenu 6.190,- kč i s poplatky. Obě varianty pro rezervování letenky levně najdete na následujících odkazech. Vybírejte rychle!

- rezervace letenky Tel Aviv - Izrael 4.890,- kč (z Vídně)

- rezervace letenky Tel Aviv - Izrael 6.190,- kč (z Prahy)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur