Praha - Hong Kong

Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 11.110,- kč

Zpáteční levné letenky Čína jsme tu naposledy měli na konci minulého týdne. Den po akci letenky Chongqing za 9.534,- kč hned přišli akční lety do Šanghaje za 11.630,- kč. Tato nabídka samozřejmě neuspokojovala všechny zájemce, protože ne každý chtěl letět do těchto čínských měst. Chtěli jste například letenky Hong Kong, což do teď šlo nejlevněji s Aeroflotem za 14.927,- kč a to není žádná sláva.

Pořádný průvan s cestami do Hong Kongu dělá nyní tarif kombinací dopravců Jet Airways India a British Airways, v kterém máte šanci zarezervovat si levné letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy za cenu 11.110,- kč včetně tax a poplatků. Upozornění: Cena zahrnuje zpáteční lety do rakouské Vídně.

Dostupnost: Více než zajímavá cena letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy a návratem do Vídně umožňuje vycestování v rozmezí období 22. leden až 24. únor 2014. V tomto měsíci však jen už v jeho druhé polovině. V tomto časovém období si budete vybírat levné letenky přímo z kalendáře znázorňující volné lety.

Tip: Klikněte hned na první odkaz v tomto odstavci a zobrazte si všechny aktuální tipy na levné letenky do Číny. Na konci článku najdete přímý odkaz na online itinerář letenky Hong Kong za 11.110,- kč. Pro lepší orientaci přikládáme i link na tarif do Hong Kongu od ruské Aeroflot.

Hong Kong - Čína z Prahy (zpět Vídeň) 11.110,- kč rezervace

Hong Kong - Čína z Prahy (zpět Mnichov) 11.510,- kč rezervace

Hong Kong - Čína z Prahy (Aeroflot) 14.927,- kč rezervace

China Southern - Čína - levné letenky Hong Kong z Prahy 12.550,- kč

Další lákavý letenkový tip se opět nese v duchu leteckého přepravce China Southern Airlines. Po včerejší megaakci levných letenek na Nový Zéland aerolinka ani chvíli nezahálí a spouští další helloweenské akční letenky. Vydejte se na asijský kontinent. Tentokrát svou pozornost zaměřuje na zpáteční levné letenky do Číny.

Za cenu 12.550,- kč včetně tax a poplatků máte nyní šanci si objednat zpáteční levné letenky Hong Kong. Tarif se oproti předchozím akcím na letenky Čína (Hong Kong) odlišuje nejen nižší cenou, ale také speciálně se zaměřuje na odlety z Prahy s návraty do německého Mnichova.

Nahlédněme pod pokličku této akce. K dispozici máte na výběr levné letenky do Hong Kongu z Prahy za 12.550,- kč pouze na následující dva měsíce. Pod odkazem na rezervaci levné letenky níže najdete kalendář obsahující volné termíny od 15. listopadu do 25. prosince.

Informace k tarifu levné letenky Čína od Southern Airlines: Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na letišti Beijing Capital Arpt, Peking, Čína, s příletem na Hong Kong Intl, Hong Kong, Čína. Zpáteční let vede na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Protože jde o doprodej letenek, je potřeba bookovat doslova ihned. V případě, že systém již hází chybovou hlášku, je daný termín vyprodán. Pakliže nestihnete včas zaknihovat levné letenky do Hong Kongu, napište nám na facebook.

- rezervace levné letenky Hong Kong - Čína 12.550,- kč (z Prahy)

Aeroflot - Čína - levné letenky Hong Kong z Prahy 13.490,- kč

Co se týká Číny, před pár dny byly uvedeny tipy na levné letenky do Nanking a Šanghaje. Dlužni jsme zůstaváli zájemcům o levné letenky do Hong Kongu, vždyť poslední akční lety jsme si tady uváděli v březnu. Situace se ujal ruský Aeroflot a zařadil do nabídek zlevněný letecký spoj z Prahy. Za 13.490,- kč včetně tax a poplatků jsou teď k dostání zpáteční letenky Hong Kong z Prahy.

Dostupnost akce: v českém systému si zabookujete levné letenky do Číny (Hong Kong) z kalendáře. Volné dny jsou v období od 22. října až do 28. února 2014. Postup pro zobrazení online stavu letenek do Hong Kongu je jednoduchý, stačí klik na odkaz pro rezervaci vespod této zprávy.

Co obnáší akční let do Číny na palubě Aeroflot s odletem z Prahy? Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. (1h 30min). Zpáteční let se nese ve stejných podmínkách.

Tip: Nečekejte se zaknihováním levné letenky do Hong Kongu. Právě teď si totiž můžete vybírat z hromadu volných termínů, po ale velmi omezenou dobu. Akční letenky budou dostupné už jen pár dní, tak neváhejte!

- rezervace levné letenky Hong Kong - Čína 13.490,- kč (z Prahy)

China Southern Airlines - Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 8.560,- kč

Nemáte rádi příliš složité cestování při cestě na asijský kontinent a přitom byste nechtěli platit za letenky horentní sumy? Využijte dnes spuštěné výhodné nabídky letecké společnosti China Southern Airlines na levné letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy a zpátečním letem do Londýna na letiště Heathrow za exkluzivní cenu 8.560,- kč včetně tax a poplatků.

Nabízí se celkem i slušná paleta termínů v rozmezí 5. března až do 19. června. Nutno podotknout, že levné letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy a návratem do Londýna si objednáte pouze na vybrané dny. Nejvíce akčních letenek do Číny (Hong Kong) je k mání na květen. Aktuální volné data pro levné lety do Hong Kongu najdete v letovém kalendáři (je umístěn pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této aktuality.)

Informace k letu: odlet z letiště praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým mezipřistáním na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína a příletem na letiště Hong Kong Intl, Hongkong, Hongkong. Zpáteční let vede ze stejného letiště na Baiyun Airport, Kanton, Čína a finálním příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip na závěr: V ceně letenky je zahrnuto i odbavené zavazadlo (do 23 kg). Příruční zavazadlo poté může mít maximální hmotnost 12 kg. Bookujte rychle, protože levné znamená "velmi rychle pryč". Kdo si levnou letenku do Číny z Prahy ihned objedná a zaplatí max. do 24 hod, již se nemusí obávat.

Online rezervace levné letenky Hong Kong (Čína)

Aeroflot - Čína - zpáteční levné letenky do Hong Kongu z Prahy 13.090,- kč

S ruskou leteckou společností Aeroflot levně letecky do Číny! Dnes si mimojiné doporučíme také zpáteční levné letenky do Hong Kongu z Prahy. Jelikož předchozí levné letenky do Hong Kongu z Prahy už žádné nejsou a akční nabídky vypršeli, nebude na škodu si uvést další a to za cenu 13.090,- kč včetně tax a poplatků a zpáteční letenky Hong Kong - Praha.

Výhodou v tomto akčním tarifu je, že zpáteční levné letenky Hong Kong s odlety z Prahy jsou k objednání v letovém kalendáři na únorové a březnové termíny, takže si vyberete levné letenky do Číny v tomto období na kterýkoliv den, který nebude ještě vyprodán. Let aerolinek Aeroflot na trase Praha - Hong Kong odlétá z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a příletem na letiště Hong Kong Intl, Hongkong, Hongkong.

Máte-li zájem o levné letenky do Hong Kongu z Prahy na únor až měsíc, nemáte nad čím váhat, právě teď máte skvělou příležitost si rezervovat levné letenky, protože pak již nebudou k dispozici. A ušetříte nejen za akční letenky! Prohlédněte si akční ubytování v Hong Kongu. Přejeme šťastný a levný let do Číny!

Online rezervace levné letenky Hong Kong (Čína)

Aeroflot - Čína - levné letenky Praha - Hong Kong a zpět 12.330,- kč

Letecky levně do Číny! Máme tady novou várku levných letenek do významné světové metropole! Jelikož předchozí akční nabídka na levné letenky do Hong Kongu již není aktuální, bude se hodit nová. Aktuálně se výhodně nabízí levné letenky Hong Kong z Prahy za12.330,- kč i s poplatky (včetně zpáteční letenky z Hong Kongu do Prahy) - tarif ruských aerolinek Aeroflot, rezervace levné letenky na konci aktuality.

Ptáte se na kdy je možné si rezervovat levné letenky do Číny? Tarif byl dostupný pro lety od září, bohužel již září není k dispozici, čili levné letenky Praha - Hong Kong a zpět si můžeme zaknihovat na vybrané termíny od začátku října do konce ledna. Jako příklad rezervace levné letenky do Hong Kongu uvádíme říjnový let 3. - 8.10., nebo listopadový let 14. - 25.11. Kompletní letový kalendář, který obsahuje volné levné letenky do Hong Kongu z Prahy najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Lety ruské letecké společnosti Aeroflot z Prahy do Hong Kongu se uskutečňují z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s přílety na letiště Hong Kong Intl, Hongkong, Hongkong. Let má mezipřistání na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko.

Letenky do Číny z Prahy, které jsou v akci, jdou velmi rychle na dračku, nečekejte tedy až se vyprodají všechny nejlevnější letenky a rezervujte si svůj let dříve, než to udělá někdo za vás.

Online rezervace levné letenky Hong Kong (Čína)

Turkish Airlines - Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 13.000,- kč

S nabídkou na levné letenky do Číny z Prahy přichází turecká letecká společnost Turkish Airlines. Rezervujte si levné letenky do Hong Kongu s odletem z našeho hlavního města za cenu 13.000,- kč včetně tax, poplatků a společně se zpáteční letenkou do Prahy. Levné letenky Hong Kong z Prahy jsou dostupné pro vybrané lety od 5. Listopadu do 30. Března 2013.

  Nejste-li omezeni termínem, můžeme vám levné letenky do Hong Kongu doporučit na pár přkladových termínů. V Listopadu se nabízí levné letenky například na datum 5.11. - 18.11., v Prosinci např. 2.12. - 18.12. a v Březnu např. letenky na termín 15.3. - 30.3. Aktuální volné levné letenky do Číny (Hong Kong) najdete pod odkazem na rezervaci palubního lístku. Let aerolinek Turkish Airlines do Hong Kongu má odlet z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2 hodiny a 5 minut) a příletem na letiště Hong Kong Intl, Hongkong, Hongkong.

Ušetřete na letence! Tarif je v současné době dostupný na širokou škálu termínů, vyberte si proto co nejdříve nejlevnější letenky.

Lufthansa - Čína - levné letenky Praha - Hong Kong a zpět 14.170,- kč

Je tady zajímavá nabídka do významného obchodního a ekonomického centra, levné letenky do Hong Kongu. Pakliže nejste zastánci kombinace různých letů ze vzdálenějších míst od různých leteckých společností, můžete využít levné letenky Praha - Hong Kong od letecké společnosti Lufthansa. Zaknihujte si levné letenky do Číny s odletem z Prahy!

Za kolik a kdy tedy letět? Levné letenky Hong Kong jsou dostupné za 14.170,- kč i s poplatky. Tarif je dostupný od Ledna do Března 2013 při aktuálním objednání a zaplacení letenky. Jako příklad můžeme uvést lednové datum např. 15.1. - 30.1., nebo únorové 2.2. - 21.2., odlety do Hong Kongu na Březen již nejsou k dispozici, pouze návraty.

Kromě levné letenky do Hong Kongu doporučíme akční ubytování, bleskové nabídky se slevou až 75% (naleznete v pravém bloku stránek). Tip: Neváhejte s rezervací levné letenky do doby, než se vyprodají nejlevnější letenky.

Rezervace levné letenky Hong Kong (Čína)

Levné letenky Turkish Airlines Praha - Káhira 9.761,- kč vč. popl. !

Turecké aerolinky Turkish Airlines aktuálně nabízejí skvělé ceny letenek do Asie. Levné letenky Turkish Airlines - Praha - Káhira 9.761,- kč včetně poplatků. Další zajímavé ceny letenek z Prahy: Letenky Praha - Bombaj 10.461,- kč, letenky Praha - Dillí 11.631,- kč, letenky Praha - Peking 12.376,- kč, letenky Praha -  Shanghai 13.567,- kč, letenky Praha - Hong Kong 13.825,- kč, letenky Praha - Soul 15.918,- kč, letenky Praha - Jakarta 18.066,- kč. Akce na levné letenky Turkish Airlines je na měsíc Únor a Březen, neváhejte proto s rezervací letenky!

Online rezervace levné letenky Turkish Airlines

Levné letenky do světa. Asie a Afrika na palubě Turkish Airlines za akční ceny.

Letenky - Turkish Airlines Turkish Airlines nyní nabízí akční letenky do Asie a Afriky!
Objevte pestré vůně indického koření, poznejte čínskou historii anebo si pohlaďte geparda v africkém safari.
Užívejte si a šetřete s námi!


Levné letenky se 4hvězdičkovou leteckou společností.

  • Turkish Airlines je nejrychleji se rozvíjející letecký přepravce v Evropě, aerolinky byly založeny 20. 5. 1933, kdy operovaly pouze s pěti letadly. Nyní vlastní jednu z celosvětově nejmladších letadlových flotil, kterou tvoří více než 140 letadel s průměrným stářím 7,3 let.
  • Na nedávném udělování cen Skytrax World Airline Awards, jež jsou obdobou “Oscarů” v leteckém průmyslu, získala společnost ocenění “Nejlepší catering v ekonomické třídě na palubě“, “Nejlepší letecká společnost v jižní Evropě” a “3. nejlepší letecká společnost v Evropě“.
  • Aerolinky létají dvakrát denně z Prahy do Istanbulu. Všem cestujícím, kteří mají při přestupu v Istanbulu mezi lety delší časovou prodlevu, nabízí společnost Turkish Airlines zdarma prohlídku města s průvodcem.
  • Napalubě Turkish Airlines můžete navštívit více jak 160 míst po celém světě, do všech 160 destinací cestujícím nabízí přepravu golfového bagu zdarma. V rámci Star Aliance (jejímž členem Turkish Airlines jsou) můžete najít spojení do více než 1 060 destinací po celém světě.
  • Každý cestující má v ceně letenky 25 kg zavazadlo zdarma. Cestující do Pekingu a Hongkongu mají v ceně letenky zavazadlo do 30 kg a cestující do Šanghaje mohou mít zavazadlo do 35 kg.

online rezervace levné letenky

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur