Aeroflot - Čína - levné letenky Hong Kong z Prahy 13.490,- kč

Co se týká Číny, před pár dny byly uvedeny tipy na levné letenky do Nanking a Šanghaje. Dlužni jsme zůstaváli zájemcům o levné letenky do Hong Kongu, vždyť poslední akční lety jsme si tady uváděli v březnu. Situace se ujal ruský Aeroflot a zařadil do nabídek zlevněný letecký spoj z Prahy. Za 13.490,- kč včetně tax a poplatků jsou teď k dostání zpáteční letenky Hong Kong z Prahy.

Dostupnost akce: v českém systému si zabookujete levné letenky do Číny (Hong Kong) z kalendáře. Volné dny jsou v období od 22. října až do 28. února 2014. Postup pro zobrazení online stavu letenek do Hong Kongu je jednoduchý, stačí klik na odkaz pro rezervaci vespod této zprávy.

Co obnáší akční let do Číny na palubě Aeroflot s odletem z Prahy? Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. (1h 30min). Zpáteční let se nese ve stejných podmínkách.

Tip: Nečekejte se zaknihováním levné letenky do Hong Kongu. Právě teď si totiž můžete vybírat z hromadu volných termínů, po ale velmi omezenou dobu. Akční letenky budou dostupné už jen pár dní, tak neváhejte!

- rezervace levné letenky Hong Kong - Čína 13.490,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.