Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 11.110,- kč

Zpáteční levné letenky Čína jsme tu naposledy měli na konci minulého týdne. Den po akci letenky Chongqing za 9.534,- kč hned přišli akční lety do Šanghaje za 11.630,- kč. Tato nabídka samozřejmě neuspokojovala všechny zájemce, protože ne každý chtěl letět do těchto čínských měst. Chtěli jste například letenky Hong Kong, což do teď šlo nejlevněji s Aeroflotem za 14.927,- kč a to není žádná sláva.

Pořádný průvan s cestami do Hong Kongu dělá nyní tarif kombinací dopravců Jet Airways India a British Airways, v kterém máte šanci zarezervovat si levné letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy za cenu 11.110,- kč včetně tax a poplatků. Upozornění: Cena zahrnuje zpáteční lety do rakouské Vídně.

Dostupnost: Více než zajímavá cena letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy a návratem do Vídně umožňuje vycestování v rozmezí období 22. leden až 24. únor 2014. V tomto měsíci však jen už v jeho druhé polovině. V tomto časovém období si budete vybírat levné letenky přímo z kalendáře znázorňující volné lety.

Tip: Klikněte hned na první odkaz v tomto odstavci a zobrazte si všechny aktuální tipy na levné letenky do Číny. Na konci článku najdete přímý odkaz na online itinerář letenky Hong Kong za 11.110,- kč. Pro lepší orientaci přikládáme i link na tarif do Hong Kongu od ruské Aeroflot.

Hong Kong - Čína z Prahy (zpět Vídeň) 11.110,- kč rezervace

Hong Kong - Čína z Prahy (zpět Mnichov) 11.510,- kč rezervace

Hong Kong - Čína z Prahy (Aeroflot) 14.927,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.