Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 11.110,- kč

Zpáteční levné letenky Čína jsme tu naposledy měli na konci minulého týdne. Den po akci letenky Chongqing za 9.534,- kč hned přišli akční lety do Šanghaje za 11.630,- kč. Tato nabídka samozřejmě neuspokojovala všechny zájemce, protože ne každý chtěl letět do těchto čínských měst. Chtěli jste například letenky Hong Kong, což do teď šlo nejlevněji s Aeroflotem za 14.927,- kč a to není žádná sláva.

Pořádný průvan s cestami do Hong Kongu dělá nyní tarif kombinací dopravců Jet Airways India a British Airways, v kterém máte šanci zarezervovat si levné letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy za cenu 11.110,- kč včetně tax a poplatků. Upozornění: Cena zahrnuje zpáteční lety do rakouské Vídně.

Dostupnost: Více než zajímavá cena letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy a návratem do Vídně umožňuje vycestování v rozmezí období 22. leden až 24. únor 2014. V tomto měsíci však jen už v jeho druhé polovině. V tomto časovém období si budete vybírat levné letenky přímo z kalendáře znázorňující volné lety.

Tip: Klikněte hned na první odkaz v tomto odstavci a zobrazte si všechny aktuální tipy na levné letenky do Číny. Na konci článku najdete přímý odkaz na online itinerář letenky Hong Kong za 11.110,- kč. Pro lepší orientaci přikládáme i link na tarif do Hong Kongu od ruské Aeroflot.

Hong Kong - Čína z Prahy (zpět Vídeň) 11.110,- kč rezervace

Hong Kong - Čína z Prahy (zpět Mnichov) 11.510,- kč rezervace

Hong Kong - Čína z Prahy (Aeroflot) 14.927,- kč rezervace

Letecké společnosti