China Southern Airlines - Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 8.560,- kč

Nemáte rádi příliš složité cestování při cestě na asijský kontinent a přitom byste nechtěli platit za letenky horentní sumy? Využijte dnes spuštěné výhodné nabídky letecké společnosti China Southern Airlines na levné letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy a zpátečním letem do Londýna na letiště Heathrow za exkluzivní cenu 8.560,- kč včetně tax a poplatků.

Nabízí se celkem i slušná paleta termínů v rozmezí 5. března až do 19. června. Nutno podotknout, že levné letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy a návratem do Londýna si objednáte pouze na vybrané dny. Nejvíce akčních letenek do Číny (Hong Kong) je k mání na květen. Aktuální volné data pro levné lety do Hong Kongu najdete v letovém kalendáři (je umístěn pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této aktuality.)

Informace k letu: odlet z letiště praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým mezipřistáním na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína a příletem na letiště Hong Kong Intl, Hongkong, Hongkong. Zpáteční let vede ze stejného letiště na Baiyun Airport, Kanton, Čína a finálním příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip na závěr: V ceně letenky je zahrnuto i odbavené zavazadlo (do 23 kg). Příruční zavazadlo poté může mít maximální hmotnost 12 kg. Bookujte rychle, protože levné znamená "velmi rychle pryč". Kdo si levnou letenku do Číny z Prahy ihned objedná a zaplatí max. do 24 hod, již se nemusí obávat.

Online rezervace levné letenky Hong Kong (Čína)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.