China Southern - Čína - levné letenky Hong Kong z Prahy 12.550,- kč

Další lákavý letenkový tip se opět nese v duchu leteckého přepravce China Southern Airlines. Po včerejší megaakci levných letenek na Nový Zéland aerolinka ani chvíli nezahálí a spouští další helloweenské akční letenky. Vydejte se na asijský kontinent. Tentokrát svou pozornost zaměřuje na zpáteční levné letenky do Číny.

Za cenu 12.550,- kč včetně tax a poplatků máte nyní šanci si objednat zpáteční levné letenky Hong Kong. Tarif se oproti předchozím akcím na letenky Čína (Hong Kong) odlišuje nejen nižší cenou, ale také speciálně se zaměřuje na odlety z Prahy s návraty do německého Mnichova.

Nahlédněme pod pokličku této akce. K dispozici máte na výběr levné letenky do Hong Kongu z Prahy za 12.550,- kč pouze na následující dva měsíce. Pod odkazem na rezervaci levné letenky níže najdete kalendář obsahující volné termíny od 15. listopadu do 25. prosince.

Informace k tarifu levné letenky Čína od Southern Airlines: Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na letišti Beijing Capital Arpt, Peking, Čína, s příletem na Hong Kong Intl, Hong Kong, Čína. Zpáteční let vede na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Protože jde o doprodej letenek, je potřeba bookovat doslova ihned. V případě, že systém již hází chybovou hlášku, je daný termín vyprodán. Pakliže nestihnete včas zaknihovat levné letenky do Hong Kongu, napište nám na facebook.

- rezervace levné letenky Hong Kong - Čína 12.550,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.