China Southern - Čína - levné letenky Hong Kong z Prahy 12.550,- kč

Další lákavý letenkový tip se opět nese v duchu leteckého přepravce China Southern Airlines. Po včerejší megaakci levných letenek na Nový Zéland aerolinka ani chvíli nezahálí a spouští další helloweenské akční letenky. Vydejte se na asijský kontinent. Tentokrát svou pozornost zaměřuje na zpáteční levné letenky do Číny.

Za cenu 12.550,- kč včetně tax a poplatků máte nyní šanci si objednat zpáteční levné letenky Hong Kong. Tarif se oproti předchozím akcím na letenky Čína (Hong Kong) odlišuje nejen nižší cenou, ale také speciálně se zaměřuje na odlety z Prahy s návraty do německého Mnichova.

Nahlédněme pod pokličku této akce. K dispozici máte na výběr levné letenky do Hong Kongu z Prahy za 12.550,- kč pouze na následující dva měsíce. Pod odkazem na rezervaci levné letenky níže najdete kalendář obsahující volné termíny od 15. listopadu do 25. prosince.

Informace k tarifu levné letenky Čína od Southern Airlines: Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na letišti Beijing Capital Arpt, Peking, Čína, s příletem na Hong Kong Intl, Hong Kong, Čína. Zpáteční let vede na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Protože jde o doprodej letenek, je potřeba bookovat doslova ihned. V případě, že systém již hází chybovou hlášku, je daný termín vyprodán. Pakliže nestihnete včas zaknihovat levné letenky do Hong Kongu, napište nám na facebook.

- rezervace levné letenky Hong Kong - Čína 12.550,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.