Turkish Airlines - Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 13.000,- kč

S nabídkou na levné letenky do Číny z Prahy přichází turecká letecká společnost Turkish Airlines. Rezervujte si levné letenky do Hong Kongu s odletem z našeho hlavního města za cenu 13.000,- kč včetně tax, poplatků a společně se zpáteční letenkou do Prahy. Levné letenky Hong Kong z Prahy jsou dostupné pro vybrané lety od 5. Listopadu do 30. Března 2013.

  Nejste-li omezeni termínem, můžeme vám levné letenky do Hong Kongu doporučit na pár přkladových termínů. V Listopadu se nabízí levné letenky například na datum 5.11. - 18.11., v Prosinci např. 2.12. - 18.12. a v Březnu např. letenky na termín 15.3. - 30.3. Aktuální volné levné letenky do Číny (Hong Kong) najdete pod odkazem na rezervaci palubního lístku. Let aerolinek Turkish Airlines do Hong Kongu má odlet z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2 hodiny a 5 minut) a příletem na letiště Hong Kong Intl, Hongkong, Hongkong.

Ušetřete na letence! Tarif je v současné době dostupný na širokou škálu termínů, vyberte si proto co nejdříve nejlevnější letenky.

Online rezervace levné letenky Hong Kong (Čína)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.