Turkish Airlines - Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 13.000,- kč

S nabídkou na levné letenky do Číny z Prahy přichází turecká letecká společnost Turkish Airlines. Rezervujte si levné letenky do Hong Kongu s odletem z našeho hlavního města za cenu 13.000,- kč včetně tax, poplatků a společně se zpáteční letenkou do Prahy. Levné letenky Hong Kong z Prahy jsou dostupné pro vybrané lety od 5. Listopadu do 30. Března 2013.

  Nejste-li omezeni termínem, můžeme vám levné letenky do Hong Kongu doporučit na pár přkladových termínů. V Listopadu se nabízí levné letenky například na datum 5.11. - 18.11., v Prosinci např. 2.12. - 18.12. a v Březnu např. letenky na termín 15.3. - 30.3. Aktuální volné levné letenky do Číny (Hong Kong) najdete pod odkazem na rezervaci palubního lístku. Let aerolinek Turkish Airlines do Hong Kongu má odlet z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2 hodiny a 5 minut) a příletem na letiště Hong Kong Intl, Hongkong, Hongkong.

Ušetřete na letence! Tarif je v současné době dostupný na širokou škálu termínů, vyberte si proto co nejdříve nejlevnější letenky.

Online rezervace levné letenky Hong Kong (Čína)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.