Turkish Airlines - Čína - levné letenky do Hong Kongu z Prahy 13.000,- kč

S nabídkou na levné letenky do Číny z Prahy přichází turecká letecká společnost Turkish Airlines. Rezervujte si levné letenky do Hong Kongu s odletem z našeho hlavního města za cenu 13.000,- kč včetně tax, poplatků a společně se zpáteční letenkou do Prahy. Levné letenky Hong Kong z Prahy jsou dostupné pro vybrané lety od 5. Listopadu do 30. Března 2013.

  Nejste-li omezeni termínem, můžeme vám levné letenky do Hong Kongu doporučit na pár přkladových termínů. V Listopadu se nabízí levné letenky například na datum 5.11. - 18.11., v Prosinci např. 2.12. - 18.12. a v Březnu např. letenky na termín 15.3. - 30.3. Aktuální volné levné letenky do Číny (Hong Kong) najdete pod odkazem na rezervaci palubního lístku. Let aerolinek Turkish Airlines do Hong Kongu má odlet z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2 hodiny a 5 minut) a příletem na letiště Hong Kong Intl, Hongkong, Hongkong.

Ušetřete na letence! Tarif je v současné době dostupný na širokou škálu termínů, vyberte si proto co nejdříve nejlevnější letenky.

Online rezervace levné letenky Hong Kong (Čína)

Letecké společnosti
Oblíbené lety