Praha - Auckland

TIP! Nový Zéland - 6 verzí levné letenky Auckland (a zpět) od 14.490,- kč

TIP! Nový Zéland - 6 verzí levné letenky Auckland (a zpět) od 14.490,- kč

Jak postupovat, aby nás cestování do jihozápadní části Tichého oceánu moc nezruinovalo aneb jak vychytat levné letenky na Nový Zéland za co nejnižší náklady? Problém vyřešen. Přinášíme aktuální dění na současném trhu levných letenek. Vyberte si z 6 verzí akční letenky Auckland z různých letišť již od 14.490,- kč za zpáteční let.

China Eastern ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy (zpáteční) 20.314,- kč

akce letenky Nový Zéland - Auckland z PrahyPecka jako hrom! Austrálie a Oceánie z Prahy ve zpátečním spoji jen za 20.314,- kč. V návalu zajímavých letů bychom málem pozapoměli na absolutní špičku na trase Praha - Auckland a zpět. Letět za dvacku rovná se nejlevnější letenky Nový Zéland při odletu z tuzemska co pamatujeme! Ostatní akční lety na Nový Zéland totiž stojí řadově cca o tři tisíce více.

Austrian Airlines ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy (a zpět) 22.848,- kč

akce letenky Nový Zéland - Auckland - Austrian AirlinesJak cestovat levně na Nový Zéland se nám opět snaží ukázat rakouské aerolinky. Předposlední den loňského roku vyšly v platnost akční letenky Auckland s odletem z Prahy za dvacetdva a půl. Uplynuly 2 měsíce a aerolinka nabízí téměř to samé. Tentokrát vám ke zpátečnímu letu na Nový Zéland z Prahy stačí 22.848,- kč.

Austrian Airlines ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy (a zpět) 22.500,- kč

akce letenky Nový Zéland - AucklandVydat se levněji z Česka na místo kde slunce svítá a den začíná jako první na světě nám opět pomůže aktuální letenkový tip. Uhádli jste Nový Zéland? Nejen milovníky surfování potěší aktuální akční letenky do Aucklandu. Zpáteční linka z Prahy je dostupná v tarifu Austrian Airlines s odletem z Prahy za lákavých 22.500,- kč.

Austrian Airlines ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy 22.197,- kč

Nekonečné čekání na levné letenky na Nový Zéland z Prahy je u konce! Ideálním tarifem pro takovou cestu se nyní stává Austrian Airlines. Je to více než rok, kdy náš potěšila China Southern akčními letenkami Praha - Auckland i zpět. Tentokrát se situace chopila rakouská jednička Austrian Airlines a tak vznikly akční letenky Auckland z Prahy a zpět za 22.197,- kč.

Podmínky Austrian Airlines pro levný let na Nový Zéland jsou líbivé. Kromě nám vyhovujících odletů z hlavní metropole se dají celkem snadno najít i vhodné termíny pro let na Nový Zéland z Česka. Obousměrné levné letenky Auckland mají totiž i kalendář pro výběr volného data. V potaz připadají termíny s letenkami od 25. srpna 2015 až do 18. května 2016!

Nový Zéland není za rohem a tak se nedá očekávat úplně jednoduchý let. Z Prahy letíte s Austrian k mezistopu ve Vídni (čekačka cca 4 hodiny), pak pokračujete do Tokia, odkud přesednete v ceně na letadlo Air New Zealand a míříte do finální destinace Auckland Arpt (AKL) Nový Zéland. Zpátky vás čeká úplně stejná trasa.

Tip: Jste nerozhodní? Pak tyto zpáteční levné letenky Nový Zéland z Prahy rovnou odpískejte. Linka v tuto chvíli nemá konkurenci a klasické spoje vycházejí na 30 a více tisíc. Velká poptávka po zlevněných letenkách do úchvatné země zapříčinila to, že akce nebude mít dlouhého trvání.

⇆ Auckland - Nový Zéland (z Prahy) 22.197,- kč kalendář

China Southern - Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy 17.590,- kč

Je tady lahůdka v podobě megaakce na Nový Zéland! Za zrodem jednoho z nejatraktivnějších současných tarifů stojí aerolinka China Southern Airlines, která ukuchtila specialitku - levné letenky do Aucklandu s odletem z Prahy a návratem do Vídně za bezkonkurenčních a lákavých 17.590,- kč včetně tax a poplatků.

Jak na to? Nevyhledávejte levné letenky na Nový Zéland. Je totiž pro vás připraven kalendář, kde máte označeny pouze volné termíny, pro které platí cena levné letenky za zmíněnou jednotnou cenu 17.590,- kč. Dnes spuštěný tarif umožňuje booking zpáteční levné letenky Auckland z Prahy na období od 4. března 2014 do 21. července 2014.

Informace k aktuálnímu tarifu nejlevnější letenky na Nový Zéland: Odlétá se s China Southern Airlines z Prahy, přesněji řešeno z letiště Václava Havla s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína s příletem na letiště Baiyun Airport, Kanton, Čína. Zpáteční let mezipřistává místo Amsterdamu v Paříži. Přílet je na letiště Auckland Arpt, Auckland, Nový Zéland.

Tip: Jelikož se jedná o nejlevnější letenky na Nový Zéland poslední doby, je pravděpodobné, že jen ti největší dravci mají šanci získat tyto levné letenky do Aucklandu. Nejen nízká cena spoje, ale taky odlet z Prahy s návratem do Vídně z tohoto tarifu dělá nabídku, která se příliš neohřeje.

- letenky Auckland - Nový Zéland 17.590,- kč (z Prahy, zpět Vídeň)

Korean Air - Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy 22.980,- kč

Největší město Nového Zélandu, původem vulkanické území z mnoha vyhaslých sopek a velký turistický poutač - Auckland, tu nyní máme konečně za přijatelné ceny i s odlety z Prahy. Pro podporu vzdálených akčních letů s odletem z naší metropole spustila aerolinka Korean Air tarif na levné letenky Auckland z Prahy za sníženou cenu 22.980,- kč (tam i zpět včetně tax i poplatků).

Postup při objednání nejlevnějších letenek do Aucklandu, novozélandského města vzdáleného asi 2.000 kilometrů od Austrálie, platný pro odlety z Prahy s Korean Air je velmi snadný. Levné letenky si stačí vybrat z kalendáře (klik na odkaz pro rezervaci vespod zprávy). Za to období je pouze omezené, týká se února a března 2014.

Info k tarifu Nový Zéland z Prahy připravený v českém systému: Starty probíhají na palubách Korean Air z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea a příletem na letiště Auckland Arpt, Auckland, Nový Zéland. Po stejné trase i zpět.

Tip: Zájemci o zpáteční levné letenky na Nový Zéland, obzvláště upřednostňující linku z Prahy, kteří plánují let v první polovině příštího roku by si měli bookovat letenku v podstatě ihned. Poslední letenky do Aucklandu stály kolem 20. tisíc kč byly z Říma a za 22.500,- kč z Dublinu, už jsou ale pryč, je tedy poslední šance pro tento úlovek.

- rezervace levné letenky Auckland - Nový Zéland 22.980,- kč (z Prahy)

Nový Zéland - levné letenky do Aucklandu z Prahy 24.050,- kč

Ne tolik typické jsou levné letenky na Nový Zéland a nejsou k sehnání příliš často! Proto s radostí přinášíme tip na levné letenky do Aucklandu, největšího města Nového Zélandu s odletem z Prahy za cenu 24.050,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka Auckland - Praha. Akční letenky na Nový Zéland spadájí pod aktuální tarif korejských aerolinek Korean Air.

Objednávat si levné letenky na Nový Zéland (Auckland) s odlety z Prahy si můžete na poměrně širokou škálu termínů od 24. února do 31. října. Kalendář s levnými letenkami do Aucklandu si zobrazíte kliknutím na odkaz pro rezervaci. Info k letu: levné letenky na Nový Zéland spadájí pod zvýhodněný tarif Korean Air. Let startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým mezipřistáním na letišti Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea a příletem na letiště Auckland Arpt, Auckland, Nový Zéland.

Máte čas čekat s rezervací levné letenky do Aucklandu? V tomto případě určitě ne! Zmíněné letenky na Nový Zéland jsou sice na období 9. měsíců (únor - říjen 2013), neznamená to ovšem, že budou po celou tuto dobu dostupné. Naopak! Levné letenky na Nový Zéland v akční nabídce budou k mání cca několik málo dní. Doporučujeme proto neotálet a zarezervovat si levnou letenku ještě dnes.

Máte kromě letenky zajištěno ubytování? Pro ty co nemají a nevěděli by kde se ubytovat, doporučujeme shlédnout porovnání cen ubytování v Aucklandu s ucelenou nabídkou ze všech rezervačních systémů.

Online rezervace levné letenky Auckland (Nový Zéland)

Kupujte letenky i letos za loňské ceny!

Jen pro vás jsme ve spolupráci s Korean Air připravili speciální ceny letenek do oblíbených míst! Prozkoumejte s námi krásy podmořského světa Oceánie a okuste exotiku Asie! A navíc zdarma 10 kg nadváhy k zavazadlům pro potápěče a golfisty k přepravě sportovního vybavení.

Odkud poletíte na dovolenou?
Všechny letenky je možné zakoupit s odletem z Prahy (maximálně s jedním přestupem), nebo z Vídně. Při nenavazujícím spojení je v ceně letenky ZDARMA nocleh v Soulu ve 4* hotelu se snídaní. Za zvýhodněnou cenu 21 USD vám poskytneme poukázky na vstup do salonku v Soulu!
Ceny letenek od letecké společnosti Korean Air jsou uvedeny včetně všech poplatků.


Akční nabídka letenek:

OCEÁNIE:

Vídeň – Auckland za 21 050 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Vídeň – Nadi (Fiji) za 21 280 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Vídeň – Honolulu za 21 520 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Vídeň – Sydney za 22 080 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Vídeň – Melbourne za 22 665 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Vídeň – Brisbane za 23 035 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur