TIP! Singapore Airlines - Nový Zéland - letenky do Aucklandu z Prahy s 5* aerolinkou ↔ 23.790 Kč

TIP! Singapore Airlines - Nový Zéland - letenky do Aucklandu z Prahy s 5* aerolinkou ↔ 23.790 Kč
Rezervace letenky

Letět na Nový Zéland? Skoro dva a půl roku kvůli pandémii naprosto nepředstavitelné. Nyní se však konečně začíná blýskat na lepší časy. Pětihvězdičková letecká společnost Singapore Airlines jako první aerolinka nabízí zpáteční akční letenky do Aucklandu s odlety z Prahy za částku 23.790 Kč. Cestování se zase vrací do normálního stavu!

Singapore Airlines, to je prvotřídní aerolinka s těmi nejlepší službami. Letět s 5* aerolinkou je radost! Oceníte to hlavně na takto dálkovém letu, jako na Nový Zéland, který je na opačné straně světa.

Dostupnost: Kalendář je otevřen letům na Nový Zéland na podzim 2022 a jaro 2023. Objednávat letenky Praha - Auckland a zpět od Singapore Airlines lze buď na letošní listopad a nebo potom na březen a duben příštího roku.

Jak poletím? Starty jsou na letišti Václava Havla - Praha (PRG) s přestupem v Mnichově (MUC) a Singapuru (SIN) a příletem na Auckland (AKL) airport - Nový Zéland. Vše na palubě Singapore Arlines.

Přeprava zavazadel: Zdarma 1 palubní + 1 odbavené do 25 kg.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.