TIP! Nový Zéland ✈ akční letenky Auckland z Prahy ↔ 24.590 Kč

TIP! Nový Zéland ✈ akční letenky Auckland z Prahy ↔ 24.590 Kč
Rezervace letenky

Čtvrt roku čekání na zpáteční akční letenky na Nový Zéland je konečně u konce. Na trhu se objevil kombinovaný tarif do Aucklandu, na kterém spolupracují hned 4 aerolinky. Využijte nové výhodné lety Praha - Auckland a zpět v ceně 24.590 Korun od leteckých společností Lufthansa, Singapore Airlines, Air New Zealand a Swiss Airlines.

Kdy letět na Nový Zéland?

Akční letenky do Aucklandu s odlety z Prahy od Lufthansy, Singapore Airlines, Air New Zealand a Swiss Airlines je možné objednávat na termíny příštího roku. Jedná se o volná místa od 27. března 2023 do 4. června 2023. Akce je platná jen do vyprodání kapacity (otázka dnů).

Informace k letu na Nový Zéland

Odlety z Prahy (PRG) probíhají na palubě švýcarské Swiss Airlines a letíme do Curychu. Po přestupu poletíme se stejnou aerolinkou do Singapuru (SIN). Tady už fičíme s Air new Zealand do Aucklandu (AKL). Zpátky z Nového Zélandu se Singapore Airlines opět do Singapuru, kde pak pokračujeme s německou Luthansou do Frankfurtu (FRA) a následně Prahy.

Kolik zavazadel mám bez doplatku?

 V rámci tarifu na Nový Zéland (Auckland z Prahy) máme 1 příruční a 1 odbavené zavazadlo dopravováno zdarma.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.