Austrian Airlines ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy 22.197,- kč

Nekonečné čekání na levné letenky na Nový Zéland z Prahy je u konce! Ideálním tarifem pro takovou cestu se nyní stává Austrian Airlines. Je to více než rok, kdy náš potěšila China Southern akčními letenkami Praha - Auckland i zpět. Tentokrát se situace chopila rakouská jednička Austrian Airlines a tak vznikly akční letenky Auckland z Prahy a zpět za 22.197,- kč.

Podmínky Austrian Airlines pro levný let na Nový Zéland jsou líbivé. Kromě nám vyhovujících odletů z hlavní metropole se dají celkem snadno najít i vhodné termíny pro let na Nový Zéland z Česka. Obousměrné levné letenky Auckland mají totiž i kalendář pro výběr volného data. V potaz připadají termíny s letenkami od 25. srpna 2015 až do 18. května 2016!

Nový Zéland není za rohem a tak se nedá očekávat úplně jednoduchý let. Z Prahy letíte s Austrian k mezistopu ve Vídni (čekačka cca 4 hodiny), pak pokračujete do Tokia, odkud přesednete v ceně na letadlo Air New Zealand a míříte do finální destinace Auckland Arpt (AKL) Nový Zéland. Zpátky vás čeká úplně stejná trasa.

Tip: Jste nerozhodní? Pak tyto zpáteční levné letenky Nový Zéland z Prahy rovnou odpískejte. Linka v tuto chvíli nemá konkurenci a klasické spoje vycházejí na 30 a více tisíc. Velká poptávka po zlevněných letenkách do úchvatné země zapříčinila to, že akce nebude mít dlouhého trvání.

⇆ Auckland - Nový Zéland (z Prahy) 22.197,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.