Austrian Airlines ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy 22.197,- kč

Nekonečné čekání na levné letenky na Nový Zéland z Prahy je u konce! Ideálním tarifem pro takovou cestu se nyní stává Austrian Airlines. Je to více než rok, kdy náš potěšila China Southern akčními letenkami Praha - Auckland i zpět. Tentokrát se situace chopila rakouská jednička Austrian Airlines a tak vznikly akční letenky Auckland z Prahy a zpět za 22.197,- kč.

Podmínky Austrian Airlines pro levný let na Nový Zéland jsou líbivé. Kromě nám vyhovujících odletů z hlavní metropole se dají celkem snadno najít i vhodné termíny pro let na Nový Zéland z Česka. Obousměrné levné letenky Auckland mají totiž i kalendář pro výběr volného data. V potaz připadají termíny s letenkami od 25. srpna 2015 až do 18. května 2016!

Nový Zéland není za rohem a tak se nedá očekávat úplně jednoduchý let. Z Prahy letíte s Austrian k mezistopu ve Vídni (čekačka cca 4 hodiny), pak pokračujete do Tokia, odkud přesednete v ceně na letadlo Air New Zealand a míříte do finální destinace Auckland Arpt (AKL) Nový Zéland. Zpátky vás čeká úplně stejná trasa.

Tip: Jste nerozhodní? Pak tyto zpáteční levné letenky Nový Zéland z Prahy rovnou odpískejte. Linka v tuto chvíli nemá konkurenci a klasické spoje vycházejí na 30 a více tisíc. Velká poptávka po zlevněných letenkách do úchvatné země zapříčinila to, že akce nebude mít dlouhého trvání.

⇆ Auckland - Nový Zéland (z Prahy) 22.197,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety