Austrian Airlines ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy 22.197,- kč

Nekonečné čekání na levné letenky na Nový Zéland z Prahy je u konce! Ideálním tarifem pro takovou cestu se nyní stává Austrian Airlines. Je to více než rok, kdy náš potěšila China Southern akčními letenkami Praha - Auckland i zpět. Tentokrát se situace chopila rakouská jednička Austrian Airlines a tak vznikly akční letenky Auckland z Prahy a zpět za 22.197,- kč.

Podmínky Austrian Airlines pro levný let na Nový Zéland jsou líbivé. Kromě nám vyhovujících odletů z hlavní metropole se dají celkem snadno najít i vhodné termíny pro let na Nový Zéland z Česka. Obousměrné levné letenky Auckland mají totiž i kalendář pro výběr volného data. V potaz připadají termíny s letenkami od 25. srpna 2015 až do 18. května 2016!

Nový Zéland není za rohem a tak se nedá očekávat úplně jednoduchý let. Z Prahy letíte s Austrian k mezistopu ve Vídni (čekačka cca 4 hodiny), pak pokračujete do Tokia, odkud přesednete v ceně na letadlo Air New Zealand a míříte do finální destinace Auckland Arpt (AKL) Nový Zéland. Zpátky vás čeká úplně stejná trasa.

Tip: Jste nerozhodní? Pak tyto zpáteční levné letenky Nový Zéland z Prahy rovnou odpískejte. Linka v tuto chvíli nemá konkurenci a klasické spoje vycházejí na 30 a více tisíc. Velká poptávka po zlevněných letenkách do úchvatné země zapříčinila to, že akce nebude mít dlouhého trvání.

⇆ Auckland - Nový Zéland (z Prahy) 22.197,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.