China Southern - Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy 17.590,- kč

Je tady lahůdka v podobě megaakce na Nový Zéland! Za zrodem jednoho z nejatraktivnějších současných tarifů stojí aerolinka China Southern Airlines, která ukuchtila specialitku - levné letenky do Aucklandu s odletem z Prahy a návratem do Vídně za bezkonkurenčních a lákavých 17.590,- kč včetně tax a poplatků.

Jak na to? Nevyhledávejte levné letenky na Nový Zéland. Je totiž pro vás připraven kalendář, kde máte označeny pouze volné termíny, pro které platí cena levné letenky za zmíněnou jednotnou cenu 17.590,- kč. Dnes spuštěný tarif umožňuje booking zpáteční levné letenky Auckland z Prahy na období od 4. března 2014 do 21. července 2014.

Informace k aktuálnímu tarifu nejlevnější letenky na Nový Zéland: Odlétá se s China Southern Airlines z Prahy, přesněji řešeno z letiště Václava Havla s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína s příletem na letiště Baiyun Airport, Kanton, Čína. Zpáteční let mezipřistává místo Amsterdamu v Paříži. Přílet je na letiště Auckland Arpt, Auckland, Nový Zéland.

Tip: Jelikož se jedná o nejlevnější letenky na Nový Zéland poslední doby, je pravděpodobné, že jen ti největší dravci mají šanci získat tyto levné letenky do Aucklandu. Nejen nízká cena spoje, ale taky odlet z Prahy s návratem do Vídně z tohoto tarifu dělá nabídku, která se příliš neohřeje.

- letenky Auckland - Nový Zéland 17.590,- kč (z Prahy, zpět Vídeň)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.