Austrian Airlines ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland z Prahy (a zpět) 22.500,- kč

akce letenky Nový Zéland - AucklandVydat se levněji z Česka na místo kde slunce svítá a den začíná jako první na světě nám opět pomůže aktuální letenkový tip. Uhádli jste Nový Zéland? Nejen milovníky surfování potěší aktuální akční letenky do Aucklandu. Zpáteční linka z Prahy je dostupná v tarifu Austrian Airlines s odletem z Prahy za lákavých 22.500,- kč.

Tarif levné letenky Nový Zéland s přestupem ve Vídni a Tokiu zajišťuje Austrian Airlines za spolupráce letecké společnosti Air New Zealand. Teď to hlavní, levné letenky koupíte i na hlavní turistickou sezónu. Kalendář momentálně vybízí k naplánování letu Praha - Auckland a zpět na termíny 21. únor až 31. srpen 2016.

V ceně máte přepravu příručního zavazadla do hmotnosti 10 kg, přepravu zavazadla v podpalubí do hmotnosti 23 kg, ostatní za příplatek. Podrobnosti o přestupech najdete v náhledu rezervace po označení volného termínu v kalendáři.

 

Máte levnou letenku na Nový Zéland? Pak neopomeňte navštívit například tato zajímavá a vyhledávaná místa: Nejvyšší horu Nového Zélandu bělostný Mt. Cook (3 764m), jezero Tekapo a  kromě Aucklandu - města ležící mezi 60-ti krátery kam letíme, také hlavní město Wellington. Máte dotazy? Pište nám na facebook!

⇆ Auckland - Nový Zéland (z Prahy) 22.500,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.