Phuket - Mnichov

Etihad Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně (v sezóně) 11.049,- kč

Nečekané překvapení nám přichystala letecká společnost Etihad Airways! Jsou tu sezónní letenky do Thajska v podání ostrova Phuket. Pravidelní čtenáři už jistě mají vysondováno, že ty levnější letenky na Phuket se pohybují okolo 15 tisíc a když se cena dostane pod tuto hranici, je to zpravidla na mimosezónní termíny. Dnes ovšem máte jedinečnou příležitost letět levně v sezóně za bomba cenu 11.049,- kč.

Tarif do Thajska za uvedenou cenu je podmíněn odletem z nedaleké Vídně, s návratem z Phuketu do rovněž dobře dostupného Mnichova. Dopravu s těmito městy vám doporučujeme například s autobusy Student Agency. Akci doprovází kalendář, kde jasně vidíte dostupnost volných dní. Jedná se o datumy v období 5. listopad až 3. prosinec. Klikněte v kalendáři na kolonku s volným termínem, ukážou se vám i počty neobsazených sedadel.

V následujícím odstavci si trochu více rozebereme trasu levného letu do Thajska. S tarifem vypomáha aerolinka Air Berlín, která zajišťuje let z Vídně vedoucí k dvěma mezipřistáním. První je Düsseldorfu a druhé v Abu Dhabí. Odtud již na Phuket, Thajsko s Etihad Airways, na jejíž palubě absolvujete i zpáteční let už s pouhým jedním mezistopem v Abu Dhabí a příletem do Mnichova.

Tip: Navštivte tento odkaz a prohlédněte si celou rubriku levných letů do Thajska. Kromě ostrova Phuket jsou nejčetnější akcičky směřované na oblíbený Bangkok. V podstatě každý týden se tam mihne nějaká nová. Nenarazíte už na volný termín, je to dáno z důvodu, že se dostupnost letů neustále mění, protože hlavní pravidlo je, kdo dříve příjde, ten bere.

⇆ Phuket - Thajsko (z Vídně) 11.049,- kč kalendář

Etihad Airways - Thajsko ↔ levné letenky Phuket 12.033,- kč

S koncem sezónního období v Thajsku se nám čím dál častěji objevují i levné letenky na Phuket, kam se levněji létá například oproti Bangkoku zřídkakdy. Posledí únorový den nám přinesl akční letenky na Phuket za cenu 11.475,- kč ve spoji aerolinek Air China. Tento tarif zahrnoval odlet z Barcelony s příletem do Mnichova. K dnešnímu dni je mimochodem ještě stále platný!

Nyní nám tu pro nadšence individuálního cestování vykvetla akcička obdobného ražení, ovšem s dostupnějším místem odletu. Nové levné letenky na Phuket ve spolupráci s aeroliniemi Etihad Airways dovolují zaknihovávat si letenky na Phuket za 12.033,- kč. Stěžejní na této akční lince je odlet z nedaleké Vídně, přílety jsou do Mnichova.

Dostupnost: Ulovte si nejobydlenější thajský ostrov Phuket v posezónních termínech za ceny, které přes celý rok objednáte jen v opravdu výjmečných případech, skoro se až chce napsat, že nikdy. Dnešní levné letenky do Thajska (Phuket) disponují i kalendářem! Ten v sobě ukrývá volná místa v období 6. květen 2014 až 23. července 2014. Termínů je dost, vyjímaje lety tam v měsíci červenec.

Akční tarif na Phuket v sobě ukrývá dvě mezipřistání. Startuje se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezistopem na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, poté se pokračuje na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty, odtud již do Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpět už jen jeden mezistop v Abu Dhabi. Konečný přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Než si objednáte svoji levnou letenku, doporučujeme zvážit obě varianty. Samozřejmě hlavně pro Pražáky a nejen ty je trip s odletem z Vídně s příletem do Mnichova ideální volbou, protože obě destinace nejsou nijak extrémně vzdáleny. Kdo by zase rád poznal i Barcelonu, předchozí tip na levné letenky Phuket bude řešit dvě mouchy jednou ranou. Dobře zvažte, ale časem rozhodně nemrhejte, mohlo by vás to stát, že vám nabídka uteče.

↔ Phuket - Thajsko z Vídně 12.033,- kč rezervace

↔ Phuket - Thajsko z Barcelony 11.475,- kč rezervace

Air China - Thajsko ↔ levné letenky Phuket 11.475,- kč

Zrodila se výhodná nabídka s letenkami na oblíbený thajský ostrov Phuket! Trochu s křížkem po funuse vytasila levné letenky na Phuket aerolinka Air China. Proč toto označení? Protože přichází až na posezónní termíny, tudíž neosloví masy cestovatelů. I přesto si nový akční tarif na letenky Phuket s odletem z Barcelony za exkluzivních 11.475,- kč určitě získá své příznivce.

Teď už se pojďme podívat na dostupnost letů. Zde už jsou jen samá pozitiva. Vybrání volného termínu je umožněno z akčního itineráře (volné jsou oranžově označené dny). Cestovní období s volnými daty je od 8. května 2014 do 29. července 2014. Kromě odletů na Phuket v červenci je hromada termínů volných, stačí si vybrat.

Zajímají vás podrobné informace k letu na Phuket? Odlety s Air China z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko podmiňují delší mezipřistání na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Odtud již letíte do finální destinace Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpáteční let se stejným mezistopem již nevede do Barcelony, nýbrž na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Na závěr bychom vám chtěli poradit, jak se zorientovat v přehledu cen v oblasti levné letenky na Phuket. Na tomto odkazu se mrknete na výpis posledních akcí. Mimojiné zjístíte, že cenově konkurenceschopná nabídka letenky Thajsko - Phuket široko daleko není. Naposledy z Prahy na Phuket jste mohli letět za 15.318,- kč s Emirates na konci loňského roku.

↔ Phuket - Thajsko 11.475,- kč rezervace

Etihad Airways - Thajsko - levné letenky na Phuket 11.136,- kč

Láká vás cestování do Thajska? Za málo peněz hodně muziky! Přesně v tomto duchu je dnešní tip na levné letenky na Phuket, největší thajský ostrov nacházející se v Andamanském moři. Letenky na Phuket, který tvoří nejbohatší thajskou provincii si nyní máte možnost zaknihovat již za 11.136,- kč vč. poplatků s odlety z Milána a možnými návraty buď do Mnichova, nebo do Vídně.

Jak na to? levné letenky do Thajska (Phuket) v uvedeném tarifu spadají pod aerolinky Etihad Airways a je možné je objednávat v českém rezervačním systému pelikán na červnové termíny, jak bylo uvedeno, buď s návraty do Mnichova nebo Vídně za téměř stejnou cenu. Na konci této zprávičky najdete příkladové levné letenky na Phuket pro obě varianty s možností okamžité rezervace letenky.

Tip: nevyhovují vám uvedená data pro levný let? Zkuste si je upravit! Pro nejlevnější variantu dopravy do Milána například z Prahy doporučujeme zvolit jednosměrnou nízkonákladovou (lowcost) letenku Praha - Milán, kterou si snadno vyhledáte i přes náš porovnávač letenek. Po zpátečním příletu z Phuketu se jak z Mnichova, tak i z Vídně dá dopravit levně vlakem, nebo autobusovou dopravou.

- online rezervace levné letenky Phuket - Thajsko (návrat do Mnichova)

- online rezervace levné letenky Phuket - Thajsko (návrat do Vídně)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur