Etihad Airways - Thajsko - levné letenky na Phuket 11.136,- kč

Láká vás cestování do Thajska? Za málo peněz hodně muziky! Přesně v tomto duchu je dnešní tip na levné letenky na Phuket, největší thajský ostrov nacházející se v Andamanském moři. Letenky na Phuket, který tvoří nejbohatší thajskou provincii si nyní máte možnost zaknihovat již za 11.136,- kč vč. poplatků s odlety z Milána a možnými návraty buď do Mnichova, nebo do Vídně.

Jak na to? levné letenky do Thajska (Phuket) v uvedeném tarifu spadají pod aerolinky Etihad Airways a je možné je objednávat v českém rezervačním systému pelikán na červnové termíny, jak bylo uvedeno, buď s návraty do Mnichova nebo Vídně za téměř stejnou cenu. Na konci této zprávičky najdete příkladové levné letenky na Phuket pro obě varianty s možností okamžité rezervace letenky.

Tip: nevyhovují vám uvedená data pro levný let? Zkuste si je upravit! Pro nejlevnější variantu dopravy do Milána například z Prahy doporučujeme zvolit jednosměrnou nízkonákladovou (lowcost) letenku Praha - Milán, kterou si snadno vyhledáte i přes náš porovnávač letenek. Po zpátečním příletu z Phuketu se jak z Mnichova, tak i z Vídně dá dopravit levně vlakem, nebo autobusovou dopravou.

- online rezervace levné letenky Phuket - Thajsko (návrat do Mnichova)

- online rezervace levné letenky Phuket - Thajsko (návrat do Vídně)

Destinace
Letecké společnosti