Etihad Airways - Thajsko - levné letenky na Phuket 11.136,- kč

Láká vás cestování do Thajska? Za málo peněz hodně muziky! Přesně v tomto duchu je dnešní tip na levné letenky na Phuket, největší thajský ostrov nacházející se v Andamanském moři. Letenky na Phuket, který tvoří nejbohatší thajskou provincii si nyní máte možnost zaknihovat již za 11.136,- kč vč. poplatků s odlety z Milána a možnými návraty buď do Mnichova, nebo do Vídně.

Jak na to? levné letenky do Thajska (Phuket) v uvedeném tarifu spadají pod aerolinky Etihad Airways a je možné je objednávat v českém rezervačním systému pelikán na červnové termíny, jak bylo uvedeno, buď s návraty do Mnichova nebo Vídně za téměř stejnou cenu. Na konci této zprávičky najdete příkladové levné letenky na Phuket pro obě varianty s možností okamžité rezervace letenky.

Tip: nevyhovují vám uvedená data pro levný let? Zkuste si je upravit! Pro nejlevnější variantu dopravy do Milána například z Prahy doporučujeme zvolit jednosměrnou nízkonákladovou (lowcost) letenku Praha - Milán, kterou si snadno vyhledáte i přes náš porovnávač letenek. Po zpátečním příletu z Phuketu se jak z Mnichova, tak i z Vídně dá dopravit levně vlakem, nebo autobusovou dopravou.

- online rezervace levné letenky Phuket - Thajsko (návrat do Mnichova)

- online rezervace levné letenky Phuket - Thajsko (návrat do Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.