Etihad Airways - Thajsko - levné letenky na Phuket 11.136,- kč

Láká vás cestování do Thajska? Za málo peněz hodně muziky! Přesně v tomto duchu je dnešní tip na levné letenky na Phuket, největší thajský ostrov nacházející se v Andamanském moři. Letenky na Phuket, který tvoří nejbohatší thajskou provincii si nyní máte možnost zaknihovat již za 11.136,- kč vč. poplatků s odlety z Milána a možnými návraty buď do Mnichova, nebo do Vídně.

Jak na to? levné letenky do Thajska (Phuket) v uvedeném tarifu spadají pod aerolinky Etihad Airways a je možné je objednávat v českém rezervačním systému pelikán na červnové termíny, jak bylo uvedeno, buď s návraty do Mnichova nebo Vídně za téměř stejnou cenu. Na konci této zprávičky najdete příkladové levné letenky na Phuket pro obě varianty s možností okamžité rezervace letenky.

Tip: nevyhovují vám uvedená data pro levný let? Zkuste si je upravit! Pro nejlevnější variantu dopravy do Milána například z Prahy doporučujeme zvolit jednosměrnou nízkonákladovou (lowcost) letenku Praha - Milán, kterou si snadno vyhledáte i přes náš porovnávač letenek. Po zpátečním příletu z Phuketu se jak z Mnichova, tak i z Vídně dá dopravit levně vlakem, nebo autobusovou dopravou.

- online rezervace levné letenky Phuket - Thajsko (návrat do Mnichova)

- online rezervace levné letenky Phuket - Thajsko (návrat do Vídně)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.