Air China - Thajsko ↔ levné letenky Phuket 11.475,- kč

Zrodila se výhodná nabídka s letenkami na oblíbený thajský ostrov Phuket! Trochu s křížkem po funuse vytasila levné letenky na Phuket aerolinka Air China. Proč toto označení? Protože přichází až na posezónní termíny, tudíž neosloví masy cestovatelů. I přesto si nový akční tarif na letenky Phuket s odletem z Barcelony za exkluzivních 11.475,- kč určitě získá své příznivce.

Teď už se pojďme podívat na dostupnost letů. Zde už jsou jen samá pozitiva. Vybrání volného termínu je umožněno z akčního itineráře (volné jsou oranžově označené dny). Cestovní období s volnými daty je od 8. května 2014 do 29. července 2014. Kromě odletů na Phuket v červenci je hromada termínů volných, stačí si vybrat.

Zajímají vás podrobné informace k letu na Phuket? Odlety s Air China z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko podmiňují delší mezipřistání na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Odtud již letíte do finální destinace Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpáteční let se stejným mezistopem již nevede do Barcelony, nýbrž na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Na závěr bychom vám chtěli poradit, jak se zorientovat v přehledu cen v oblasti levné letenky na Phuket. Na tomto odkazu se mrknete na výpis posledních akcí. Mimojiné zjístíte, že cenově konkurenceschopná nabídka letenky Thajsko - Phuket široko daleko není. Naposledy z Prahy na Phuket jste mohli letět za 15.318,- kč s Emirates na konci loňského roku.

↔ Phuket - Thajsko 11.475,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.