Air China - Thajsko ↔ levné letenky Phuket 11.475,- kč

Zrodila se výhodná nabídka s letenkami na oblíbený thajský ostrov Phuket! Trochu s křížkem po funuse vytasila levné letenky na Phuket aerolinka Air China. Proč toto označení? Protože přichází až na posezónní termíny, tudíž neosloví masy cestovatelů. I přesto si nový akční tarif na letenky Phuket s odletem z Barcelony za exkluzivních 11.475,- kč určitě získá své příznivce.

Teď už se pojďme podívat na dostupnost letů. Zde už jsou jen samá pozitiva. Vybrání volného termínu je umožněno z akčního itineráře (volné jsou oranžově označené dny). Cestovní období s volnými daty je od 8. května 2014 do 29. července 2014. Kromě odletů na Phuket v červenci je hromada termínů volných, stačí si vybrat.

Zajímají vás podrobné informace k letu na Phuket? Odlety s Air China z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko podmiňují delší mezipřistání na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Odtud již letíte do finální destinace Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpáteční let se stejným mezistopem již nevede do Barcelony, nýbrž na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Na závěr bychom vám chtěli poradit, jak se zorientovat v přehledu cen v oblasti levné letenky na Phuket. Na tomto odkazu se mrknete na výpis posledních akcí. Mimojiné zjístíte, že cenově konkurenceschopná nabídka letenky Thajsko - Phuket široko daleko není. Naposledy z Prahy na Phuket jste mohli letět za 15.318,- kč s Emirates na konci loňského roku.

↔ Phuket - Thajsko 11.475,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.