Etihad Airways - Thajsko ↔ levné letenky Phuket 12.033,- kč

S koncem sezónního období v Thajsku se nám čím dál častěji objevují i levné letenky na Phuket, kam se levněji létá například oproti Bangkoku zřídkakdy. Posledí únorový den nám přinesl akční letenky na Phuket za cenu 11.475,- kč ve spoji aerolinek Air China. Tento tarif zahrnoval odlet z Barcelony s příletem do Mnichova. K dnešnímu dni je mimochodem ještě stále platný!

Nyní nám tu pro nadšence individuálního cestování vykvetla akcička obdobného ražení, ovšem s dostupnějším místem odletu. Nové levné letenky na Phuket ve spolupráci s aeroliniemi Etihad Airways dovolují zaknihovávat si letenky na Phuket za 12.033,- kč. Stěžejní na této akční lince je odlet z nedaleké Vídně, přílety jsou do Mnichova.

Dostupnost: Ulovte si nejobydlenější thajský ostrov Phuket v posezónních termínech za ceny, které přes celý rok objednáte jen v opravdu výjmečných případech, skoro se až chce napsat, že nikdy. Dnešní levné letenky do Thajska (Phuket) disponují i kalendářem! Ten v sobě ukrývá volná místa v období 6. květen 2014 až 23. července 2014. Termínů je dost, vyjímaje lety tam v měsíci červenec.

Akční tarif na Phuket v sobě ukrývá dvě mezipřistání. Startuje se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezistopem na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, poté se pokračuje na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty, odtud již do Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpět už jen jeden mezistop v Abu Dhabi. Konečný přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Než si objednáte svoji levnou letenku, doporučujeme zvážit obě varianty. Samozřejmě hlavně pro Pražáky a nejen ty je trip s odletem z Vídně s příletem do Mnichova ideální volbou, protože obě destinace nejsou nijak extrémně vzdáleny. Kdo by zase rád poznal i Barcelonu, předchozí tip na levné letenky Phuket bude řešit dvě mouchy jednou ranou. Dobře zvažte, ale časem rozhodně nemrhejte, mohlo by vás to stát, že vám nabídka uteče.

↔ Phuket - Thajsko z Vídně 12.033,- kč rezervace

↔ Phuket - Thajsko z Barcelony 11.475,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.