Berlín - Reykjavík

WOW Air ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (zpáteční) 3.998,- kč

akce letenky Island - ReykjavíkNejméně zalidněný evropský stát Island lákají poznat islandské aerolinky WOW Air. Leťte do Reykjavíku za skvostných 3.998,- kč dříve než se letenka vyprodá. Termínů je málo a ty obvykle rozeberou nadšení cestovatelé chtějíc se dostat levně na ostrov Island. Zpáteční letenka Rekyjavík za 4 tisíce je platná při odletu z Berlína!

Air Berlin ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (zpáteční) 5.078,- kč

akce letenky Island - ReykjavikMalebný ostrov v severním Atlantiku na pokraji polárního kruhu láká nadšence z celého světa, přidáte se k nim? Tradičně na scénu vstupuje německá Air Berlin. Pro Čechy hodně oblíbené zpáteční letenky na Island z Berlína jsou nyní v akci k dostání za cenu 5.078,- kč. Cílem letu je samozřejmě letiště v Reykjavíku.

Air Berlin ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (zpáteční) 3.822,- kč

akce letenky Island ReykjavíkHlasy cestovatelů v žebříčcích oblíbenosti posunují ostrov v severním Atlantiku na přední pozice zájmu dobrodruhů z celého světa. Řeč je o mystickém Islandu, velkolepém ostrově pod polárním kruhem, jehož teď navštívíme letecky už za 3.822,- kč. Klíčem je tarif německých aerolinií Air Berlin. Z Düsseldorfu a za příplatek i Berlína jsou tu levné letenky do Reykjavíku.

WOW Air ⇆ Island - levné letenky Reykjavík z Berlína (a zpět) 3.963,- kč

Nevíte jak se dostat na Island? Přece z Berlína! Z Prahy výborně dostupné neměcké město je teď v hledáčku všech dobrodruhů. Z tama operující islandské nízkonákladové aerolinie WOW Air oslovují všechny zájemce o levné letenky do Reykjavíku. Tam a zpět se dostanete už za 3.963,- kč včetně tax a poplatků.

Výprodej - Island ↔ levné letenky do Reykjavíku 5.542,- kč

Láká vás exotika severních krajin, kde nejsou stromy, ale za to sopky, vodopády, gejzíry, ledovce, hory a další dechberoucí přírodní úkazy? Pak se vydejte na ostrov Island! V těchto dnech frekventovaněji zmiňovaná letecká společnost Air Berlin oplývá výprodejem zpátečních letenek do Reykjavíku s odletem z německého Berlína za 5.542,- kč včetně všech poplatků.

Jde skutečně o výprodej, takže jsou dostupné pouze poslední volné termíny. Levné letenky na Island vybírejte z období 1. červen 2014 až 18. červen 2014. V tuto chvíli se jedná o dva volné termíny do Reykjavíku (Keflavík) a sedm z Reykjavíku zpět do Berlína. Cca hodinu a půl dlouhé lety na Island jsou přímé. Kalendář níže.

Tip: Letět z německého Berlína na Island se nyní vyplatí hlavně západočechům. Cestovatelé bezpodmínečně přesvědčení o nejlepší variantě letu do Reykjavíku s odletem z Prahy budou nyní volat letenky na Island na palubách Norwegian Air, která má momentálně nejlevnější letenky z naší metropole v nepřímých spojích a vycházejí na měsíc listopad. Tyto letenky si můžete buď vyhledat, nebo nám napište.

↔ Reykjavík - Island z Berlína 5.542,- kč kalendář

Air Berlin - Island ↔ levné letenky Reykjavík 5.727,- kč

Po individuálním výprodeji letenek na Island z německých letišť bychom vás ještě rádi informovali o výprodeji levných letenek na Island v nabídce s letovým kalendářem. Stejně tak jak to bylo u posledního tipu, patří tarif opět aerolinkám Air Berlín. Objednat si můžete zpáteční levné letenky Reykjavík za 5.727,- kč i s poplatky s odletem z německého Berlína.

Dostupnost: Protože jde o výprodej, je nabídka na letenky Reykjavík skutečně dosti omezená. I když nepostrádá snadný výběr z kalendáře, k dispozici jsou pouze návraty v jeden jediný den a to je 8. září 2014, samozřejmě za překlodadu, nebudete-li chtít zbytečně přeplácet letenky. Na druhou stranu odlety jsou možné jak po srpen, tak i po září. S lety tam je volných 14 dní k rezervaci.

Zhodnotit, zdali tarif stojí za objednání či nikoliv, vám můžou pomoci informace k letu. Jak už jsme psali na začátku, linku vypravuje německá letecká společnost Air Berlin. Odlétá se z letiště Tegel Airport, Berlín, Německo s příletem na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island. Jedná se o přímé lety, což může být důležité kritérium podlehající objednání levné letenky. Ve stejném duchu se nese i zpáteční let.

Tip: Vždy se vám snažíme poradit nejlevnější letenky, ale samozřejmě jsme si vědomi, že cena není vždy ten nejdůležitější parametr. Máte-li individuální požadavky na levné letenky Island, napište nám. Nejpohotovější odpoveď očekávejte na našem facebooku.

↔ Reykjavík - Island z Berlína 5.757,- kč rezervace

Air Berlin - Island - levné letenky Reykjavík 5.336,- kč

Milovníci nedotčených přírodních krás mají zase nad čím uvažovat. Ze své ulity vylézá i německá aerolinka Air Berlin, aby připoměla své zajímavé lety. Takovými jsou i levné letenky na Island specializovanými s odlety z německých letišť. Do Reykjavíku, hlavního města Islandu se dopravíte z několika německých letišť. Ceny startují na částce 5.336,- kč včetně poplatků za zpáteční lety.

Za zimou se vám moc nechce, ale Island je něco výjmečného! Rozmanitá příroda, ledovce, sopky, gejzíry, vodopády, hory a další krásy, kterými se tato země právem pyšní. Vraťme se ale k letenkám. Nejlevnější letenky na Island teď pořídíte s odletem z Frankfurtu s cenou 5.336,- kč, v zápětí jsou letenky do Reykjavíku z Hamburgu, Mnichova a Berlína.

Dostupnost: Levné letenky do Reykjavíku na palubě Air Berlín jsou volné kolem května a června. Pro zvolená odletová letiště jsme připravily příkladové rezervační odkazy. Klikem na odkaz "rezervace" si zobrazíte tarif, který můžete hned bookovat.

Tip: Co vás čeká na Islandu? Tak trochu jiný svět. Z této země se vždy vrátíte plni zážitků a dobrodružství. Dovolujeme si upozornit, že prodej letenek trvá pouze do vyprodání relativně malého počtu kusů.

Reykjavík - Island z Frankfurtu 5.336,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Hamburgu 5.972,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Mnichova 6.142,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Berlína 6.155,- kč rezervace

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur