Výprodej - Island ↔ levné letenky do Reykjavíku 5.542,- kč

Láká vás exotika severních krajin, kde nejsou stromy, ale za to sopky, vodopády, gejzíry, ledovce, hory a další dechberoucí přírodní úkazy? Pak se vydejte na ostrov Island! V těchto dnech frekventovaněji zmiňovaná letecká společnost Air Berlin oplývá výprodejem zpátečních letenek do Reykjavíku s odletem z německého Berlína za 5.542,- kč včetně všech poplatků.

Jde skutečně o výprodej, takže jsou dostupné pouze poslední volné termíny. Levné letenky na Island vybírejte z období 1. červen 2014 až 18. červen 2014. V tuto chvíli se jedná o dva volné termíny do Reykjavíku (Keflavík) a sedm z Reykjavíku zpět do Berlína. Cca hodinu a půl dlouhé lety na Island jsou přímé. Kalendář níže.

Tip: Letět z německého Berlína na Island se nyní vyplatí hlavně západočechům. Cestovatelé bezpodmínečně přesvědčení o nejlepší variantě letu do Reykjavíku s odletem z Prahy budou nyní volat letenky na Island na palubách Norwegian Air, která má momentálně nejlevnější letenky z naší metropole v nepřímých spojích a vycházejí na měsíc listopad. Tyto letenky si můžete buď vyhledat, nebo nám napište.

↔ Reykjavík - Island z Berlína 5.542,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.