Výprodej - Island ↔ levné letenky do Reykjavíku 5.542,- kč

Láká vás exotika severních krajin, kde nejsou stromy, ale za to sopky, vodopády, gejzíry, ledovce, hory a další dechberoucí přírodní úkazy? Pak se vydejte na ostrov Island! V těchto dnech frekventovaněji zmiňovaná letecká společnost Air Berlin oplývá výprodejem zpátečních letenek do Reykjavíku s odletem z německého Berlína za 5.542,- kč včetně všech poplatků.

Jde skutečně o výprodej, takže jsou dostupné pouze poslední volné termíny. Levné letenky na Island vybírejte z období 1. červen 2014 až 18. červen 2014. V tuto chvíli se jedná o dva volné termíny do Reykjavíku (Keflavík) a sedm z Reykjavíku zpět do Berlína. Cca hodinu a půl dlouhé lety na Island jsou přímé. Kalendář níže.

Tip: Letět z německého Berlína na Island se nyní vyplatí hlavně západočechům. Cestovatelé bezpodmínečně přesvědčení o nejlepší variantě letu do Reykjavíku s odletem z Prahy budou nyní volat letenky na Island na palubách Norwegian Air, která má momentálně nejlevnější letenky z naší metropole v nepřímých spojích a vycházejí na měsíc listopad. Tyto letenky si můžete buď vyhledat, nebo nám napište.

↔ Reykjavík - Island z Berlína 5.542,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.