Výprodej - Island ↔ levné letenky do Reykjavíku 5.542,- kč

Láká vás exotika severních krajin, kde nejsou stromy, ale za to sopky, vodopády, gejzíry, ledovce, hory a další dechberoucí přírodní úkazy? Pak se vydejte na ostrov Island! V těchto dnech frekventovaněji zmiňovaná letecká společnost Air Berlin oplývá výprodejem zpátečních letenek do Reykjavíku s odletem z německého Berlína za 5.542,- kč včetně všech poplatků.

Jde skutečně o výprodej, takže jsou dostupné pouze poslední volné termíny. Levné letenky na Island vybírejte z období 1. červen 2014 až 18. červen 2014. V tuto chvíli se jedná o dva volné termíny do Reykjavíku (Keflavík) a sedm z Reykjavíku zpět do Berlína. Cca hodinu a půl dlouhé lety na Island jsou přímé. Kalendář níže.

Tip: Letět z německého Berlína na Island se nyní vyplatí hlavně západočechům. Cestovatelé bezpodmínečně přesvědčení o nejlepší variantě letu do Reykjavíku s odletem z Prahy budou nyní volat letenky na Island na palubách Norwegian Air, která má momentálně nejlevnější letenky z naší metropole v nepřímých spojích a vycházejí na měsíc listopad. Tyto letenky si můžete buď vyhledat, nebo nám napište.

↔ Reykjavík - Island z Berlína 5.542,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety