Air Berlin - Island ↔ levné letenky Reykjavík 5.727,- kč

Po individuálním výprodeji letenek na Island z německých letišť bychom vás ještě rádi informovali o výprodeji levných letenek na Island v nabídce s letovým kalendářem. Stejně tak jak to bylo u posledního tipu, patří tarif opět aerolinkám Air Berlín. Objednat si můžete zpáteční levné letenky Reykjavík za 5.727,- kč i s poplatky s odletem z německého Berlína.

Dostupnost: Protože jde o výprodej, je nabídka na letenky Reykjavík skutečně dosti omezená. I když nepostrádá snadný výběr z kalendáře, k dispozici jsou pouze návraty v jeden jediný den a to je 8. září 2014, samozřejmě za překlodadu, nebudete-li chtít zbytečně přeplácet letenky. Na druhou stranu odlety jsou možné jak po srpen, tak i po září. S lety tam je volných 14 dní k rezervaci.

Zhodnotit, zdali tarif stojí za objednání či nikoliv, vám můžou pomoci informace k letu. Jak už jsme psali na začátku, linku vypravuje německá letecká společnost Air Berlin. Odlétá se z letiště Tegel Airport, Berlín, Německo s příletem na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island. Jedná se o přímé lety, což může být důležité kritérium podlehající objednání levné letenky. Ve stejném duchu se nese i zpáteční let.

Tip: Vždy se vám snažíme poradit nejlevnější letenky, ale samozřejmě jsme si vědomi, že cena není vždy ten nejdůležitější parametr. Máte-li individuální požadavky na levné letenky Island, napište nám. Nejpohotovější odpoveď očekávejte na našem facebooku.

↔ Reykjavík - Island z Berlína 5.757,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.