Air Berlin - Island ↔ levné letenky Reykjavík 5.727,- kč

Po individuálním výprodeji letenek na Island z německých letišť bychom vás ještě rádi informovali o výprodeji levných letenek na Island v nabídce s letovým kalendářem. Stejně tak jak to bylo u posledního tipu, patří tarif opět aerolinkám Air Berlín. Objednat si můžete zpáteční levné letenky Reykjavík za 5.727,- kč i s poplatky s odletem z německého Berlína.

Dostupnost: Protože jde o výprodej, je nabídka na letenky Reykjavík skutečně dosti omezená. I když nepostrádá snadný výběr z kalendáře, k dispozici jsou pouze návraty v jeden jediný den a to je 8. září 2014, samozřejmě za překlodadu, nebudete-li chtít zbytečně přeplácet letenky. Na druhou stranu odlety jsou možné jak po srpen, tak i po září. S lety tam je volných 14 dní k rezervaci.

Zhodnotit, zdali tarif stojí za objednání či nikoliv, vám můžou pomoci informace k letu. Jak už jsme psali na začátku, linku vypravuje německá letecká společnost Air Berlin. Odlétá se z letiště Tegel Airport, Berlín, Německo s příletem na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island. Jedná se o přímé lety, což může být důležité kritérium podlehající objednání levné letenky. Ve stejném duchu se nese i zpáteční let.

Tip: Vždy se vám snažíme poradit nejlevnější letenky, ale samozřejmě jsme si vědomi, že cena není vždy ten nejdůležitější parametr. Máte-li individuální požadavky na levné letenky Island, napište nám. Nejpohotovější odpoveď očekávejte na našem facebooku.

↔ Reykjavík - Island z Berlína 5.757,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.