Air Berlin - Island - levné letenky Reykjavík 5.336,- kč

Milovníci nedotčených přírodních krás mají zase nad čím uvažovat. Ze své ulity vylézá i německá aerolinka Air Berlin, aby připoměla své zajímavé lety. Takovými jsou i levné letenky na Island specializovanými s odlety z německých letišť. Do Reykjavíku, hlavního města Islandu se dopravíte z několika německých letišť. Ceny startují na částce 5.336,- kč včetně poplatků za zpáteční lety.

Za zimou se vám moc nechce, ale Island je něco výjmečného! Rozmanitá příroda, ledovce, sopky, gejzíry, vodopády, hory a další krásy, kterými se tato země právem pyšní. Vraťme se ale k letenkám. Nejlevnější letenky na Island teď pořídíte s odletem z Frankfurtu s cenou 5.336,- kč, v zápětí jsou letenky do Reykjavíku z Hamburgu, Mnichova a Berlína.

Dostupnost: Levné letenky do Reykjavíku na palubě Air Berlín jsou volné kolem května a června. Pro zvolená odletová letiště jsme připravily příkladové rezervační odkazy. Klikem na odkaz "rezervace" si zobrazíte tarif, který můžete hned bookovat.

Tip: Co vás čeká na Islandu? Tak trochu jiný svět. Z této země se vždy vrátíte plni zážitků a dobrodružství. Dovolujeme si upozornit, že prodej letenek trvá pouze do vyprodání relativně malého počtu kusů.

Reykjavík - Island z Frankfurtu 5.336,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Hamburgu 5.972,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Mnichova 6.142,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Berlína 6.155,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.