Air Berlin - Island - levné letenky Reykjavík 5.336,- kč

Milovníci nedotčených přírodních krás mají zase nad čím uvažovat. Ze své ulity vylézá i německá aerolinka Air Berlin, aby připoměla své zajímavé lety. Takovými jsou i levné letenky na Island specializovanými s odlety z německých letišť. Do Reykjavíku, hlavního města Islandu se dopravíte z několika německých letišť. Ceny startují na částce 5.336,- kč včetně poplatků za zpáteční lety.

Za zimou se vám moc nechce, ale Island je něco výjmečného! Rozmanitá příroda, ledovce, sopky, gejzíry, vodopády, hory a další krásy, kterými se tato země právem pyšní. Vraťme se ale k letenkám. Nejlevnější letenky na Island teď pořídíte s odletem z Frankfurtu s cenou 5.336,- kč, v zápětí jsou letenky do Reykjavíku z Hamburgu, Mnichova a Berlína.

Dostupnost: Levné letenky do Reykjavíku na palubě Air Berlín jsou volné kolem května a června. Pro zvolená odletová letiště jsme připravily příkladové rezervační odkazy. Klikem na odkaz "rezervace" si zobrazíte tarif, který můžete hned bookovat.

Tip: Co vás čeká na Islandu? Tak trochu jiný svět. Z této země se vždy vrátíte plni zážitků a dobrodružství. Dovolujeme si upozornit, že prodej letenek trvá pouze do vyprodání relativně malého počtu kusů.

Reykjavík - Island z Frankfurtu 5.336,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Hamburgu 5.972,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Mnichova 6.142,- kč rezervace

Reykjavík - Island z Berlína 6.155,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti