Air Berlin ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (zpáteční) 3.822,- kč

akce letenky Island ReykjavíkHlasy cestovatelů v žebříčcích oblíbenosti posunují ostrov v severním Atlantiku na přední pozice zájmu dobrodruhů z celého světa. Řeč je o mystickém Islandu, velkolepém ostrově pod polárním kruhem, jehož teď navštívíme letecky už za 3.822,- kč. Klíčem je tarif německých aerolinií Air Berlin. Z Düsseldorfu a za příplatek i Berlína jsou tu levné letenky do Reykjavíku.

Air Berlin nabízí u těchto měst dvě kalendářní varianty letu. Levné letenky na Island při odletu z Düsseldorfu pod čtyři tisíce korun za obousměrnou cestu koupíte pouze na září 2016. Island s odletem z Berlína vychází něco pod pět a půl a lze objednat na dobu 7. duben 2016 až 29. září 2016, to platí při okamžité rezervaci.

Náklady na dopravu do Düsseldorfu, odkud letíme do Reykjavíku se mohou z Prahy při leteckém spoji dostat na 1.793,- kč. Např. tam s Germanwings a zpátky s Eurowings. Rozhodnete-li se pro cestu autobusem, doporučujeme dopravu Elines. Do Berlína to vychází levněji, cca už za 270,- kč se Student Agency.

Máte už levnou letenku na Island, pak se možná rádi necháte inspirovat některými lákadly. Reykjavík je samozřejmě jen jako příletová destinace. Zcestovat zemi kde se nic nezamyká a nikam nepospíchá křížem krážem je přímo povinnost. Letenky jsou dělány na hlavní turistickou sezónu.

⇆ Reykjavík - Island (z Düsseldorfu) 3.822,- kč kalendář

⇆ Reykjavík - Island (z Berlína) 5.124,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti