WOW Air ⇆ Island - levné letenky Reykjavík z Berlína (a zpět) 3.963,- kč

Nevíte jak se dostat na Island? Přece z Berlína! Z Prahy výborně dostupné neměcké město je teď v hledáčku všech dobrodruhů. Z tama operující islandské nízkonákladové aerolinie WOW Air oslovují všechny zájemce o levné letenky do Reykjavíku. Tam a zpět se dostanete už za 3.963,- kč včetně tax a poplatků.

Přímé lety na Island zajišťující společnost WOW Air vycházejí nejlevněji, poletíte-li letos v listopadu, prosinci a nebo v lednu a únoru příštího roku. Relativně dobře vychází cena letenky Reykjavík i na duben a květen (příplatek pro každou cestu asi 2 stovky). Příkladový odkaz nám ukáže takovou cestu na prosinec.

Zde je pár rad než vycestujete. V ceně je zahrnuta jen přeprava příručního zavazadla (taška / batoh do 10 kilo), podpalubní je za příplatek. Do Berlína z Prahy jeďte autobusem (Eurolines, Student Agency). Zpáteční jízdenka výjde na pětset až tisíc korun. O tarif levné letenky na Island z Berlína je enormní zájem a termíny ubývají doslova před očima. Kdo tedy nyní zaváhá, může na levný Reykjavík zapomenout.

Pakliže se vám poštěstí si ještě zabookovat levnou letenku, nevynechejte návštěvu monumentálního kostela Hallgrímskirkja v samotném centru města. Uniknout si nesmíte nechat ani návštěvu islandského národního muzea a muzea Safnahusið.

Reykjavík - Island (z Berlína) 3.963,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.