WOW Air ⇆ Island - levné letenky Reykjavík z Berlína (a zpět) 3.963,- kč

Nevíte jak se dostat na Island? Přece z Berlína! Z Prahy výborně dostupné neměcké město je teď v hledáčku všech dobrodruhů. Z tama operující islandské nízkonákladové aerolinie WOW Air oslovují všechny zájemce o levné letenky do Reykjavíku. Tam a zpět se dostanete už za 3.963,- kč včetně tax a poplatků.

Přímé lety na Island zajišťující společnost WOW Air vycházejí nejlevněji, poletíte-li letos v listopadu, prosinci a nebo v lednu a únoru příštího roku. Relativně dobře vychází cena letenky Reykjavík i na duben a květen (příplatek pro každou cestu asi 2 stovky). Příkladový odkaz nám ukáže takovou cestu na prosinec.

Zde je pár rad než vycestujete. V ceně je zahrnuta jen přeprava příručního zavazadla (taška / batoh do 10 kilo), podpalubní je za příplatek. Do Berlína z Prahy jeďte autobusem (Eurolines, Student Agency). Zpáteční jízdenka výjde na pětset až tisíc korun. O tarif levné letenky na Island z Berlína je enormní zájem a termíny ubývají doslova před očima. Kdo tedy nyní zaváhá, může na levný Reykjavík zapomenout.

Pakliže se vám poštěstí si ještě zabookovat levnou letenku, nevynechejte návštěvu monumentálního kostela Hallgrímskirkja v samotném centru města. Uniknout si nesmíte nechat ani návštěvu islandského národního muzea a muzea Safnahusið.

Reykjavík - Island (z Berlína) 3.963,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety