SriLankan Airlines

TIP! Srilankan Airlines - Asie - Maledivy - levné letenky Male z Prahy 13.790,- kč

TIP! Srilankan Airlines - Asie - Maledivy - levné letenky Male z Prahy 13.790,- kč

Do akčního prodeje se znovu dostává tradiční tarif Srilankan Airlines na úchvatné tropické Maledivy. Jakožto častý cíl cestovatelů, jenž si chtějí užít romantickou dovolenou, často slouží ostrovní Maledivy. Ode dneška lze využít levné letenky na Maledivy s odletem z Prahy za 13.790,- kč. Letí se do Male.

TIP! Srilankan Airlines - Maledivy - levné letenky Gan Island z Prahy 13.290,- kč

TIP! Srilankan Airlines - Maledivy - levné letenky Gan Island z Prahy 13.290,- kč

Produkci letenky z kategorie "výjimečné" si na konci listopadu připisuje aerolinka Srilankan Airlines. Když se řeknou Maledivy, každý si představí dovolenou snů. Naplnit touhu a zažít to reálně můžeme díky letenkám na ostrov Gan Island. Zaplaťte 13.290,- kč a leťte přímo z naší republiky!

TIP! Srilankan Airlines - Maledivy - levné letenky Male z Prahy 13.890,- kč

TIP! Srilankan Airlines - Maledivy - levné letenky Male z Prahy 13.890,- kč

Účinná relaxace, kde zaručeně zapomenete na všední starosti? Doporučujeme božské Maledivy, které už dávno nejsou jenom pro bohaté! Máte na drahší telefon? Pak máte i na levnou letenku na Maledivy. Stačí vám 13.890,- kč, pak už jen nasednout do letadla a po lince Praha - Male hurá na ostrovní Maledivy!

SriLankan Airlines ⇆ Indie - levné letenky Thiruvananthapuram 7.901,- kč

Vydejte se letecky levně na západní pobřeží Indie! Právě teď si objednáte letenky do Thiruvananthapuram. Indické město označováno též jako "Věčně zelené město Indie" je dostupné za revolučních 7.901,- kč i s poplatky. K absolvování tohoto levného letu se však budete muset dopravit do Říma a zpět z Thiruvananthapuram poletíte do Frankfurtu.

Odbourejte bariéru mylné představy o složitosti letů z evropských letišt mimo Českou Republiku. V tomto případě k objednání levných letenek do Thiruvananthapuram využijte jednosměrný lowcost spoj Praha - Řím (k dostání za pár stovek). Z Frankfurtu se vyplatí cestovat autobusem (např. Student Agency).

Dostupnost: Berte prosím na vědomí, že nejde o akční letenky. Cena spoje do Indie pod 8 tisíc kč vyplynula z doprodeje skytájící volné termíny od 12. září. Prodej levných letenek je pouze do vyprodání. Maximální délka pobytu je 6 měsíců.

Bližší info k letu: Tarif vypravuje letecká společnost SriLankan Airlines. Odlétá se z letiště Řím (FCO), s mezipřistáním na Srí Lance Colombo (CMB) a příletem na Thiruvananthapuram (TRV) Indie. Zpáteční let vede opět přes Colombo, přílet je ale na letiště Frankfurt (FRA) Německo. Doporučeno náročným cestovatelům.

⇆ Thiruvananthapuram - Indie 7.907,- kč rezervace

SriLankan Airlines ⇆ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně 7.490,- kč

Další cestovatelská pecka nás zavede na Srí Lanku! 17. června jsme si ukázali jak si zabukovat letenky do Colomba na křídlech Emirates z Prahy za čtrnáct tisíc. Uplynul týden a můžeme ušetřit téměř polovinu. Jak? Poletíme-li z italského Milána, kam létá za pár kaček několik nízkorozpočtových i klasických dopravců, otevírá se nám brána k rezervaci obousměrné levné letenky Srí Lanka za bezkonkurenčních 7.490,- kč s poplatky.

Dostupnost: Na Tarifu se podílí dvě aerolinky. Jsou to Srilankan Airlines a Alitalia City. Spoje figurují jako akční letenky, takže mají i kalendář, z něhož lze pohodlně vybrat volná místa. Objednávejte si levné letenky Colombo na poslední termíny od 9. září do 17. prosince 2014. Takto výhodnou cenu získáte díky doprodeji, který ubývá doslova před očima.

Podmínky letu a postup rezervace: Linka se vypravuje z letiště Malpensa Arpt (MXP) Itálie, s tříhodinkovým mezistopem na letišti Řím Leonardo da Vinci... (FCO) (Alitalia) a příletem na Colombo  Bandaranaike In... (CMB), Srí Lanka (už na palubě Srilankan Airlines). Zpátky letíte v přímém letu na letiště do německého Frankfurtu.

Tip: Nezapomeňte, že i u této rezervace levné letenky na Srí Lanku se automaticky po kliknutí na zvolený termín objeví cena i včetně drahšího pojištění, které si samozřejmě můžete odebrat, aby se cena dostala na uvedenou hodnotu. Rovněž upozorňujeme, že již od zahájení akce jdou tyto letenky na dračku a je otázkou pár chvil, kdy se doprodají, tak neváhejte!

⇆ Colombo - Srí Lanka 7.490,- kč kalendář

SriLankan Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 8.342,- kč

Letecká společnost Srilankan Airlines láká turisty na mimosezónní letenky do Thajska a nutno dodat, že se jí to daří velmi znamenitě. V posledních dnech ušetří na letence hlavně letenkáři, co rychle zareagují na výprodej. V tomto duchu se nese ojedinělý a zároveň hodně atraktivní tip s letenkami do Bangkoku pod osm a půl tisíce kč.

Dostupnost: Snadný výběr levného letu do Thajska od aerolinky Srilankan Airlines poskytuje akční itinerář (volná místa zobrazená v kalendáři) láká i ty méně zkušené. Vždyť doprava do místa odletu, což je Řím a z místa návratu, což je Frankfurt, lze zvládnout za pár stovek. Konkrétní info vám doplníme na přání například na fb. Zpátky k tarifu. Levné letenky Bangkok jsou stanoveny na ceně 8.342,- kč na poslední termíny v období 29. květen až 8. červenec 2014.

Bližší informace k letu: Letecká výprava do Bangkoku se zahajuje na letišti Řím Leonardo da Vin... (FCO) Itálie, s mezipřistáním na Colombo Bandaranaike In... (CMB) Srí Lanka a příletem na letiště Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpátky opět přes Colombo s návratem na Frankfurt Intl (FRA) Německo. Všemi spoji provází aerolinie Srilankan Airlines.

Tip: Výhodnost tarifu s aktuálnimi letenkami do Bangkoku i pro běžné cestovatele jsme si tedy už nastínili. Na škodu nebude, když si uděláte širší přehled v kategorii levné letenky Bangkok (zde). Zjístíte, že cena 8.342,- kč patří vůbec k těm nejlevnějším poslední doby. Nutnost je urychlená rezervace, neboť volných míst je opravdu málo.

⇆ Bangkok - Thajsko 8.342,- kč kalendář

SriLankan Airlines ⇆ Maledivy - levné letenky Male 9.043,- kč

Způsob jak se dostat letecky levně na Maledivy si ukazujeme poměrně pravidelně, ale ne už tak často se to podaří pod hranici 10-ti tisíc kč. Dnes je to mýtus! Akční letenky do Male od Srilankan Airlines bourají tuto hranici a posunují laťku ještě níže! Obousměrné letenky na Maledivy z Říma jsou ode dneška zveřejněny za 9.043,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Tarif poskytuje možnost cestovat na Maledivy v rozmezí 27. května až 15. července 2014. Zajímá vás, proč je cena letenek tak nízká? Je to z důvodu výprodeje, který poskytuje volná místa jen na poslední pár dní ve zmíněném měsíci. Jasno vám v tom udělá akční kalendář online znázorňující volný počet termínů a míst.

Trasa letu: Na lince vás doprovází a tarif zajišťuje dopravce Srilankan Airlines. Odlety jsou uskutečňovány z letiště Praha (PRG) Česko, dále vede na letiště Colombo (CMB) Srí Lanka, odtud již pokračujete do finální destinace Male (MLE) Maledivy. Zpáteční let kopíruje prvotní trasu. Výhodou spoje kromě nízké ceny je také jedno velmi krátké mezipřistání.

Tip: Stupeň obtížnosti absolvovat tuto leteckou výpravu řadíme na úroveň 7, což znamená středně snadný let. Vždyť do Říma se dopravíte za pár kaček s nízkonákladovou letenkou ze všech větších měst poblíž, včetně Prahy. Cena za zpáteční letenky se pohybuje v řádů stokorun (více zde). Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k minimu volných datumů v kalendáři je nutné rezervovat okamžitě. Za odměnu vám budou kouzelné Maledivy.

⇆ Male - Maledivy 9.043,- kč kalendář

Srí Lanka - levné letenky Colombo 10.057,- kč

Dilema nejednoho turisty toužícího po Srí Lance řeší nově spuštěné akční letenky do Colomba. Poslední příležitost objednávat tyto levné letenky jste měli v povánoční akci z 27. prosince s odletem z Prahy, ta už je ovšem na počtu volných letenek nula. Aktuální akce sice nemá odlety z Prahy, ale za to o necelé tři tisíce kč lepší cenu!

Co se tedy nabízí? Zpáteční levné letenky Colombo s odletem i návratem z polského města Varšava. Cena je stanovena na částce 10.057,- kč s taxami i poplatky. Bookovat můžete volné termíny z kalendáře v rozmezí 23. leden až 30. květen 2014. Kalendář jako vždy najdete na konci tohoto článku pod odkazem "rezervace".

Jak se letí? Odlétá se z Varšavy přes londýnské Heathrow k příletu na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Stejně i zpět. Alternativně lze za obdobnou cenu letět s mezipřistáním ve Frankfurtu. Oba tarify si porovnejte a upřesněte níže.

Tip: Podle zvoleného času mají letenky na Srí Lanku i specifickou dobu mezipřistání. Lze si tak udělat pauzu v Londýně až třeba na 1 den! Odlety z Varšavy díky snadné dostupnosti z ČR levné letenky do Colomba nijak zásadně nekomplikují.

Colombo - Srí Lanka (mezistop Londýn) 10.110,- kč rezervace

Colombo - Srí Lanka (mezistop Frankfurt) 10.057,- kč rezervace

Maledivy - nejlevnější letenky Male 9.807,- kč

Po klidnějším víkendu jsme opět tady. Začínáme opravdovou cestovatelskou peckou, která pozmění plány nejednomu cestovateli. Opět se daly dohromady dvě přední letecké společnosti a to polská LOT Polish Airlines a srílanská SriLankan Airlines a spolu vytvořily akční tarif, který vyústil v nabídku aktuálně nejlevnějších letenek na Maledivy.

Objednávejte zpáteční levné letenky do Male s odletem z polské Varšavy za lákavou cenu 9.807,- kč. Tarif obsahuje ceny včetně všech tax a poplatků. Méně zkušené informujeme, že zpáteční rovná se včetně letu Male - Varšava. Levné letenky není nutné vyhledávat. Pro blokaci letenky na Maledivy stačí označit příslušný termín z kalendáře v období leden až květen. Link najdete pod rezervačním odkazem na konci tohoto tipu.

Bližší informace k letu do Male: Odlet s LOT z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko vedoucí k prvnímu mezistopu na Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo. Odtud se pokračuje s aerolinkami SriLankan Airlines k poslednímu mezistopu na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Finální přílet je na Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Stejně se letí i zpět. Doby mezipřistání jsou individuální a najdete je v rezervaci.

Tip: Odpískali jste levné letenky na Maledivy kvůli odletu z Varšavy? To je velká chyba. Do Varšavy se totiž z ČR snadno dopravíte, jak vlakem, nebo autobusem. Využijte například České Dráhy, nebo autobusovou dopravu Student Agency či Eurolines. Konkrétně poradit vám můžeme na našem facebooku.

Male - Maledivy 9.807,- kč rezervace

SriLankan Airlines - Maledivy - levné letenky Male 12.217,- kč

*** update - doplněn letový kalendář na říjen až únor 2014 za jednotnou cenu 12.220,- kč! *** Za solidní peníze teď vycestujeme i na Maledivy s krátkou zastávkou na Srí Lance. Letecká společnost SriLankan Airlines snížila letenky do Male na trase z italského Říma na částku 12.217,- kč včetně tax a poplatků (cena za zpáteční letenky), takže dobrý podnět na dobrodružnou cestu. Připočtete-li letenky z Prahy do Říma, výjdou vás zpáteční levné letenky na Maledivy i včetně spoje Praha - Řím a zpět na slušných 14 tisíc kč!

Pojďme to vzít postupně, termíny. Žádná Hitparáda to není. V této chvíli seženete nejlevnější letenky Maledivy pouze na říjen a za nepatrně drahší cenu i levné letenky Male na listopad. Zatím se musíte spokojit s konkrétním příkladem, tozn. inspirovat se vybranými říjnovými lety, nebo si nechat doporučit jiný termín. Chceme vám usnadnit výběr a již pracujeme na kalendáři.

Info k tarifu: Lety do Male vypravuje letecké společnost SriLankan Airlines. Odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka (50 minut až 9 hodin) a příletem na letiště Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Za stejných podmínek poletíte i zpět.

Tip: Méně zkušenějším turistům připomínáme, že letenky Praha - Řím a zpět jsou k dostání momentálně od 1.800,- kč. Konkrétní termín spoje lze jednoduše najít i přes náš porovnávač levných letenek v horní části stránek.

- online rezervace levné letenky Male - Maledivy 12.217,- kč

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur