TIP! Srilanka Airlines / Lufthansa ✈ Maledivy - akční letenky Gan Island z Prahy ↔ 17.990 Kč

TIP! Srilanka Airlines / Lufthansa ✈ Maledivy - akční letenky Gan Island z Prahy ↔ 17.990 Kč
Rezervace letenky

Léto nám pomalu končí a tak se naše pozornost posunuje k výletům do exotických končin. Dnes se štěstí usmálo na lovce nevšedních míst. Aktuálně se po několika letech čekání zrodila akční letenka na Gan Island patřící pod Maledivy. Mrkněte na včera spuštěný kombinovaný tarif aerolinek SriLankan Airlines a Lufthansy za 17.990 Kč.

Kdy letět na ostrov Gan Island?

K dispozici jsou dvě verze. Klasické letenky na Gan Island s odletem z Prahy a nebo taky s 5 denní zastávkou na Srí Lance při návratu.

1. Maledivy - Gan Island z Prahy za 17.990 Kč - cestovní období 18. listopad 2022 až 15. červenec 2023.

2. Maledivy - Gan Island z Prahy s 5 denní zastávkou na Srí Lance za 19.790 Kč - 2. prosinec 2022 až 10. červenec 2023.

Jak poletím na ostrov Gan Island?

Odlétá se z letiště Praha (PRG) s německou Lufthansou a letí se přes Frankfurt (FRA). Tady nám během dvou hodin letí navazující letadlo společnosti SriLankan Airlines, odkud letíme na letiště Kolombo (CMB) Bandaranaike airport - Srí Lanka, kde je druh přestup. Následně pokračujeme na Gan Island (GAN) Gan International airport - Maledivy. Stejně letíme i zpět. Druhá verze obsahuje při návratu 5 denní zastávku na Srí Lance.

Doprava zavazadel na Gan Island

Tento tarif na Maledivy nám umožňuje přepravit zdarma dvě zavazadla. Jedno palubní a druhé odbavené do váhového limitu 30 kg.

Tip redakce

U cest na Maledivy se létá hlavně do hlavního města Male. Níže najdete přehled všech akčních letenek na Maledivy platných k datu 13.9. 2022.

Akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.