SriLankan Airlines ⇆ Maledivy - levné letenky Male 9.043,- kč

Způsob jak se dostat letecky levně na Maledivy si ukazujeme poměrně pravidelně, ale ne už tak často se to podaří pod hranici 10-ti tisíc kč. Dnes je to mýtus! Akční letenky do Male od Srilankan Airlines bourají tuto hranici a posunují laťku ještě níže! Obousměrné letenky na Maledivy z Říma jsou ode dneška zveřejněny za 9.043,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Tarif poskytuje možnost cestovat na Maledivy v rozmezí 27. května až 15. července 2014. Zajímá vás, proč je cena letenek tak nízká? Je to z důvodu výprodeje, který poskytuje volná místa jen na poslední pár dní ve zmíněném měsíci. Jasno vám v tom udělá akční kalendář online znázorňující volný počet termínů a míst.

Trasa letu: Na lince vás doprovází a tarif zajišťuje dopravce Srilankan Airlines. Odlety jsou uskutečňovány z letiště Praha (PRG) Česko, dále vede na letiště Colombo (CMB) Srí Lanka, odtud již pokračujete do finální destinace Male (MLE) Maledivy. Zpáteční let kopíruje prvotní trasu. Výhodou spoje kromě nízké ceny je také jedno velmi krátké mezipřistání.

Tip: Stupeň obtížnosti absolvovat tuto leteckou výpravu řadíme na úroveň 7, což znamená středně snadný let. Vždyť do Říma se dopravíte za pár kaček s nízkonákladovou letenkou ze všech větších měst poblíž, včetně Prahy. Cena za zpáteční letenky se pohybuje v řádů stokorun (více zde). Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k minimu volných datumů v kalendáři je nutné rezervovat okamžitě. Za odměnu vám budou kouzelné Maledivy.

⇆ Male - Maledivy 9.043,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.