SriLankan Airlines ⇆ Maledivy - levné letenky Male 9.043,- kč

Způsob jak se dostat letecky levně na Maledivy si ukazujeme poměrně pravidelně, ale ne už tak často se to podaří pod hranici 10-ti tisíc kč. Dnes je to mýtus! Akční letenky do Male od Srilankan Airlines bourají tuto hranici a posunují laťku ještě níže! Obousměrné letenky na Maledivy z Říma jsou ode dneška zveřejněny za 9.043,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Tarif poskytuje možnost cestovat na Maledivy v rozmezí 27. května až 15. července 2014. Zajímá vás, proč je cena letenek tak nízká? Je to z důvodu výprodeje, který poskytuje volná místa jen na poslední pár dní ve zmíněném měsíci. Jasno vám v tom udělá akční kalendář online znázorňující volný počet termínů a míst.

Trasa letu: Na lince vás doprovází a tarif zajišťuje dopravce Srilankan Airlines. Odlety jsou uskutečňovány z letiště Praha (PRG) Česko, dále vede na letiště Colombo (CMB) Srí Lanka, odtud již pokračujete do finální destinace Male (MLE) Maledivy. Zpáteční let kopíruje prvotní trasu. Výhodou spoje kromě nízké ceny je také jedno velmi krátké mezipřistání.

Tip: Stupeň obtížnosti absolvovat tuto leteckou výpravu řadíme na úroveň 7, což znamená středně snadný let. Vždyť do Říma se dopravíte za pár kaček s nízkonákladovou letenkou ze všech větších měst poblíž, včetně Prahy. Cena za zpáteční letenky se pohybuje v řádů stokorun (více zde). Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k minimu volných datumů v kalendáři je nutné rezervovat okamžitě. Za odměnu vám budou kouzelné Maledivy.

⇆ Male - Maledivy 9.043,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.