SriLankan Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 8.342,- kč

Letecká společnost Srilankan Airlines láká turisty na mimosezónní letenky do Thajska a nutno dodat, že se jí to daří velmi znamenitě. V posledních dnech ušetří na letence hlavně letenkáři, co rychle zareagují na výprodej. V tomto duchu se nese ojedinělý a zároveň hodně atraktivní tip s letenkami do Bangkoku pod osm a půl tisíce kč.

Dostupnost: Snadný výběr levného letu do Thajska od aerolinky Srilankan Airlines poskytuje akční itinerář (volná místa zobrazená v kalendáři) láká i ty méně zkušené. Vždyť doprava do místa odletu, což je Řím a z místa návratu, což je Frankfurt, lze zvládnout za pár stovek. Konkrétní info vám doplníme na přání například na fb. Zpátky k tarifu. Levné letenky Bangkok jsou stanoveny na ceně 8.342,- kč na poslední termíny v období 29. květen až 8. červenec 2014.

Bližší informace k letu: Letecká výprava do Bangkoku se zahajuje na letišti Řím Leonardo da Vin... (FCO) Itálie, s mezipřistáním na Colombo Bandaranaike In... (CMB) Srí Lanka a příletem na letiště Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpátky opět přes Colombo s návratem na Frankfurt Intl (FRA) Německo. Všemi spoji provází aerolinie Srilankan Airlines.

Tip: Výhodnost tarifu s aktuálnimi letenkami do Bangkoku i pro běžné cestovatele jsme si tedy už nastínili. Na škodu nebude, když si uděláte širší přehled v kategorii levné letenky Bangkok (zde). Zjístíte, že cena 8.342,- kč patří vůbec k těm nejlevnějším poslední doby. Nutnost je urychlená rezervace, neboť volných míst je opravdu málo.

⇆ Bangkok - Thajsko 8.342,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.