SriLankan Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 8.342,- kč

Letecká společnost Srilankan Airlines láká turisty na mimosezónní letenky do Thajska a nutno dodat, že se jí to daří velmi znamenitě. V posledních dnech ušetří na letence hlavně letenkáři, co rychle zareagují na výprodej. V tomto duchu se nese ojedinělý a zároveň hodně atraktivní tip s letenkami do Bangkoku pod osm a půl tisíce kč.

Dostupnost: Snadný výběr levného letu do Thajska od aerolinky Srilankan Airlines poskytuje akční itinerář (volná místa zobrazená v kalendáři) láká i ty méně zkušené. Vždyť doprava do místa odletu, což je Řím a z místa návratu, což je Frankfurt, lze zvládnout za pár stovek. Konkrétní info vám doplníme na přání například na fb. Zpátky k tarifu. Levné letenky Bangkok jsou stanoveny na ceně 8.342,- kč na poslední termíny v období 29. květen až 8. červenec 2014.

Bližší informace k letu: Letecká výprava do Bangkoku se zahajuje na letišti Řím Leonardo da Vin... (FCO) Itálie, s mezipřistáním na Colombo Bandaranaike In... (CMB) Srí Lanka a příletem na letiště Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpátky opět přes Colombo s návratem na Frankfurt Intl (FRA) Německo. Všemi spoji provází aerolinie Srilankan Airlines.

Tip: Výhodnost tarifu s aktuálnimi letenkami do Bangkoku i pro běžné cestovatele jsme si tedy už nastínili. Na škodu nebude, když si uděláte širší přehled v kategorii levné letenky Bangkok (zde). Zjístíte, že cena 8.342,- kč patří vůbec k těm nejlevnějším poslední doby. Nutnost je urychlená rezervace, neboť volných míst je opravdu málo.

⇆ Bangkok - Thajsko 8.342,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.