JAT Airways

Air Serbia - SAE - levné letenky do Dubaje z Prahy 3.426,- kč

Je tady nabídka, která se neodmítá! Letecká společnost JAT Airways, co dočetnosti aktuálních akcí vévodící všem statistikám, přináší po včerejší megaakci do Abu Dhabí další žhavý tip na rezervaci levné letenky do SAE. Dnes je na pořadu také Dubaj! Zpáteční letenky Praha - Dubaj a zpět Vídeň vás příjdou na senzačních 3.426,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Toto není jediný termín označující nejlevnější letenky, jak tomu bývá u lowcost dopravců, jako třeba maďarské Wizz Air, která sice má kalendáře, ale pro každý den jinou cenu. To tady neplatí! Zaknihovávat si můžete letenky Dubaj na volné termíny od ledna až do 25. května. Klikněte na rezervační odkaz (vespod), letenky s touto cenou budou zbarveny oranžově.

Jak se letí do Dubaje? Tarif se zrodil spolupráci aerolinek JAT Airways a Air Serbia. Odlétá se z Prahy přes Bělehrad do Abu Dhabí s příletem na Dubai Bus Station Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Zpátky podstoupíte stejnou trase, jen z Bělehradu už neletíte do Prahy, nýbrž na letiště do Vídně.

Tip: Toto je zaručeně nejlevnější letenka do Dubaje, kterou můžete za poslední dobu pořídit. Letenky jsou dostupné pouze do vyprodání volných míst. Pakliže byste raději do Abu Dhabí v akci zveřejněné včera, následujte odkaz na konci článku s označením další levné letenky do SAE.

Dubaj - SAE z Prahy 3.426,- kč rezervace

další levné letenky do SAE zde

Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Praha - Abu Dhabí a zpět 3.426,- kč

Přichází cenový hit letošního měsíce, jen pro nejrychlejší! Luxusní dovolená za takové peníze, které tady dáte za víkendový pobyt v penzionu? Královna současných nejlevnějších letenek, aerolinka JAT Airways vyrukovala s letenkami do Arábských Emirátů z Prahy za cenu, která vám přinejmenším vyrazí dech!

Jsou tu levné letenky do Abu Dhabí (hlavní město SAE) z Prahy s návratem do Vídně, nesoucí neuvěřitelnou cenu 3.426,- kč včetně tax a poplatků! Tato cena obsahuje letenku Praha - Abu Dhabí i včetně zpátečního letu Abu Dhabí - Vídeň. Umíte si pospíšit? Potom máte i vy šanci na rezervaci levné letenky.

Termíny: Proč je cena tak nízká? Je to z důvodu výprodeje posledních termínů, tudíž je jasné, že na všechny zájemce se nemůže dostat. K dnešnímu dni platí termíny od konce ledna do 31. května 2014. Nejvíce levných letů do Abu Dhabí je nyní ale k mání na květen. Volné termíny vidíte v kalendáři (klik na rezervační odkaz na konci tohoto letenkového tipu.

Info k letu: Jedná se o tzv. open jaw letenky (tozn. návrat do jiného města, než odletového). Start z letiště Praha přes Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko s příletem na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Zpátky opět s mezipřistáním v Bělehradu s příletem na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: Abu Dhabí je město, kde byste ještě nedávno (něco málo přes 10 let) nenašli nic jiného, než poušť. Smělým plánům se smáli lidé z celého světa, teď ovšem v Abu Dhabí pulzuje super moderní město s neuvěřitelnými stavbami, ale i třeba okruhem pro F1. Za takové peníze jsme letenky do Abu Dhabí z Prahy ještě neměli, tak neváhejte a bookujte ještě dnes!

Abu Dhabí - Spojené Arabské Emiráty 3.426,- kč rezervace

Turecko - levné letenky do Istanbulu z Prahy 3.704,- kč (také na léto 2014)

Naše nekončící tipy na levné letenky nabírají plné obrátky! Tentokrát se zaměříme vycestování po Evropě s odletem z Prahy. Aerolinka JAT Airways, která má v současnosti jednu lepší akci než druhou přichází s dalším trumfem a tím jsou levné letenky do Turecka zahrnující také hlavní sezónu, což vytváří zajímavý podnět pro naplánování letní dovolené 2014.

Nabízí se levné letenky Praha - Istanbul a zpět za 3.704,- kč s taxami a poplatky. K mání jsou termíny za skoro stejnou cenu od tohoto měsíce až do října 2014. Pouze letenky do Istanbulu na červenec jsou o něco drahší, ale již na srpen máte opět tuto příjemnou cenu! Kalendář pro vás připravujeme.

Popis zvýhodněného letu do Turecka na křídlech JAT Airways: Odlety z letiště Praha směřují k mezipřistání na letišti Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko, poté se pokračuje k finálnímu přistání Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko. Stejně i zpět.

Tip: Právě teď přichází první příležitost na rezervaci sezónní levné letenky do Istanbulu z Prahy. Kdo sleduje trh s levnými lety už mohl zaznamenat, že minulé  akční lety do Istanbulu tady byli naposledy v září loňského roku. Vyplatí se zareagovat flexibilně a objednat si levné letenky včas.

Istanbul - Turecko z Prahy 3.704,- kč rezervace

JAT Airways - Černá Hora - levné letenky Praha - Podgorica a zpět 3.521,- kč

České turisty upřednostňující nekomerční a neprofláknuté destinace láká srbská aerolinka JAT Airways. Je tu Černá Hora a zpáteční levné letenky Podgorica s odletem z Prahy za 3.521,- kč s taxami i poplatky. Dáváte-li přednost takovým destinacím, objednejte si cenu letenky na současném minimu.

Dostupnost: levné letenky do Černé Hory jsme si představily na konci minulého roku, kdy jsme vás informovali o výhodné nabídce na linku Praha - Tivat a zpět. Teď si ovšem zaknihujete i levné letenky Podgorica a to na širokou škálu termínů. Ty zahrnují období od tohoto měsíce až po konec září, takže i na letní sezónu. Kalendář bude doplněn, zatím si tyto letenky můžete vyhledat, příklad na konci článku.

Informace k letu do Černé Hory: Odlety z letiště Praha zajišťuje dopravce JAT Airways. Linka vede přes letiště Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a příletem na Golubovci Arpt, Podgorica, Černá Hora. Zpáteční let provází stejné podmínky.

Tip: Zpáteční letenky do Černé Hory z Prahy nejsou pro každého. Tarif doporučujeme náročným cestovatelům putujíc za poznáním různých kultur, které Podgorica určitě nabízí. Levné letenky na skoro třičtvrtě roku dopředu taky nejsou k zahození. Pro lepší přehled udáváme link i na další letenky Černá Hora s nabídkou již zmíněného Tivatu. Odkaz zde.

Podgorica - Černá Hora z Prahy 3.521,- kč rezervace

JAT - Bosna a Hercegovina - levné letenky Sarajevo z Prahy 3.366,- kč

Rádi vás dostáváme na místa, která mnozí znají jen z mapy. Putování světem za levné peníze přináší zážitky nejednomu cestovateli, což nám dokazujete skvělými příběhy z navrátivších cest, ale samozřejmě nebudeme jen tak plkat do větru. Dnes si ještě po několika skvělých tipech na levné letenky představíme také cestovatelský bonbónek.

Město ostřílené a to doslova. Představujeme zpáteční levné letenky Sarajevo. Město, které v letech 1992 až 1995 zažilo válku a ostřelování je teď dostupné s odletem z Prahy za cenu 3.366,- kč včetně tax a poplatků. Nemějte obavy, město už není nebezpečné a je častým cílem dobrodruhů.

Sarajevo dostupnost letenek: Pojďme nahlédnout pod pokličku dostupnosti levných letů. Ty má na starosti JAT Airways, srbská aerolinka, dříve zvaná jako Air Serbia. Nejlevnější letenky Bosna a Hercegovina připadájí na odlety v tomto měsíci, nebo například také na srpen. Letenky Sarajevo nedoporučujeme objednávat v měsíci březen, potažmo červen, kdy je cena na maximu. Příklad levné rezervace najdete na konci článku.

Info k letu Bosna a Hercegovina z Prahy: Odlety z letiště Praha vedou k delšímu mezipřistání na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko s finálním příletem na Butmir Arpt, Sarajevo, Bosna Hercegovina. Po stejné trase i zpět.

Tip: Toto je další z premiérových tipů pro rezervaci levné letenky do Bosny. Máte už svět prolezený křížem krážem, ale chybí vám Sarajevo? Vydejte se za jedinečnou cestou do země, která jistě má co nabídnout.

Sarajevo - Bosna a Hercegovina z Prahy (leden) 3.366,- kč rezervace

Sarajevo - Bosna a Hercegovina z Prahy (srpen) 3.384,- kč rezervace

JAT Airways - Chorvatsko - levné letenky Praha - Split a zpět 2.834,- kč

Jat Airways, nová letecká společnost na lince operující z Prahy rozšířila své portfolio nejen o lety do Bělehradu, ale také o lety do oblíbeného Chorvatska. Využit toho můžou nejen obyvatelé z pražského regionu. Zpáteční levné letenky do Splitu srbské národní aerolinky JAT Airways nyní pořídíte za lákavých 2.834,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Akční letenky do Chorvatska zahrnují ty nejžádanější termíny v sezóně. Objednávat je možné letenky Praha - Split a zpět na období od 16. května 2014 až do 19. října 2014. Klikněte na kalendář (odkaz pro rezervaci) a zkotrolujte stav volných letenek. Datum zobrazeno oranžově je možné zabookovat.

Info k trase: Akční lety do Splitu startují z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika, vedoucí k mezipřistání na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a příletům na letiště Split Arpt, Split, Chorvatsko. Čekací doby souvisí se zvoleným datem a hodinou letu, více v rezervaci. Zpáteční let obsahuje stejnou trasu.

Tip: Toto je skvělá příležitost na letní dovolenou 2014 v Chorvatsku. Cena zpáteční letenky do Splitu na hlavní sezónu pod tři tisíce kč je dostupná s předstihem pouze nyní, kdo chce ušetřit na letence, nechť rezervuje právě teď!

Chorvatsko - letenky Praha - Split a zpět 2.834,- kč rezervace

JAT Airways - Kypr - levné letenky Praha - Larnaca a zpět 3.811,- kč

Vánoce jsou u konce, Nový rok za dveřmi a tak nastává pomalu čas řešit letní dovolenou 2014, zvláště je li šance ušetřit slušnou částku. Pozveme vás na Kypr, ostrov náležící východní části Středozemního moře je nyní k mání za 3.811,- kč z Prahy. Za tyto peníze si teď zabookujete levné letenky do Larnacy s odletem z naší metropole. V ceně je započtena i zpáteční letenka Larnaca - Praha!

Základní informace: Tarif přináší v posledních dnech již několikrát zmiňovaná srbská aerolinka JAT Airways. Chcete levné letenky na Kypr již na leden 2014? Žádný problém! K ruce máte kalendář (klik na odkaz pro rezervaci) a v něm akční letenky do Larnacy na termíny od 16. ledna až do 25. října 2014. Od dubna je tolik letenek, že není třeba problém naplánovat si let na pátek s návratem příští neděli.

Zde je stručný popis akčního spoje Praha - Larnaca a zpět. Levné letenky je možné výhodně objednávat pouze do stažení akce, či do vyprodání konkrétních termínů, takže se vyplatí nelelkovat. Odlet z Prahy s možným delším mezipřistáním na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko. Příletá se na letiště Larnaca Intl, Larnaca, Kypr. Na zpáteční cestě je naopak mezistop s minimální čekačkou.

Tip: Pakliže je Kypr, jakožto euroasijský ostrovní stát cíl vaší cesty, berte prosím v potaz, že naposledy jsme vás o levných letenkách informovali na konci května a ta šla na ruku turistům ze severu, protože se odlétalo z Katovic. Objednat si zpáteční levné letenky Larnaca z Prahy a ještě v takovém formátu tu máme poprvé. Opět se tedy naskýtá příležitost dopřát si vytříbenou dovolenou plnou zážítků o dost levněji, neváhejte!

JAT Airways - Černá Hora - levné letenky Tivat z Prahy 3.487,- kč

Jadran není jen Chorvatsko! Přinášíme exkluzivní tip na levné letenky z Prahy do neokoukané země při pobřeží Jaderského Moře. Za příznivých 3.487,- kč s taxami a poplatky si teď zabookujete letenky do černohorského městečka Tivat, jakožto významné turistické letovisko. Upozorňujeme vás, že cena zahrnuje i zpáteční let z Tivatu do Prahy!

Dostupnost: Za akcí je český prodejce letenek a srbská aerolinka JAT Airways. A teď něco, co u letenkových akcí není zvykem. Kalendář totiž poskytuje zpáteční levné letenky Tivat na od zimy až do podzimu, čili výpis volných termínů na následujícího třičtvrtě roku, neminou vás tedy ani levné letenky Černá Hora v letní turistické sezóně.

Čeká vás hromada volných termínů s výběrem levné letenky z kalendáře v období od 15. ledna 2014 až do 25. října 2014. Platí zde jedno pravidlo. Akční lety do Tivatu z Prahy můžete absolvovat pondělky, středy, pátky a neděle. Zpáteční lety Tivat - Praha pak je možné uskutečnit ve dnech úterky, čtvrtky a pátky. Nenechte se zmást, zlevněný tarif je dostupný pouze do odvolání.

Fakta k levným letům do Černé Hory: Letí se s aerolinkami JAT Airways s odletem z pražského letiště Václav Havel (PRG) - Česká Republika, s ani ne dvouhodinovým mezipřistáním na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a příletem na letiště Tivat Arpt, Tivat, Černá Hora. Zpátky z Tivat letíte opět do Prahy.

Tip: Nemáte ještě vánoční dárek pro své blízké? Nechcete už dávat tuctovky? Potěšte je originálním dárečkem v podobě zpáteční letenky do Černé Hory z Prahy, ať už na zimu, léto, nebo podzim. Nedočkavci můžou letět už za pár dní. Akci na spoj do Černé Hory (Montenegro) řadíme do kategorie nejlevnější letenky. Jakékoliv další informace k objednání akce vám rádi poskytneme na facebooku.

Ubytování: Jak to vypadá s ubytováním v Černé Hoře? Na tomto odkaze mapujeme aktuální přehled nocování v Tivatu. Nemajetnější můžou dát přednost studiu za příjemnou cenu od 442,- kč za osobu na noc (např D & D Apartments).

JAT Airways - Řecko - levné letenky Praha - Soluň a zpět 2.495,- kč

Valí se na nás další megaakce! V zapomnění nechce zůstat ani srbská národní letecká společnost JAT Airways, která u nás nemá své místo pravidelně. O to více všechny překvapí exkluzivní tarif na nejlevnější letenky do Řecka z Prahy. Již od dnešního dne si můžete objednávat zpáteční levné letenky Soluň, dříve známe také jako Thessaloniki za bezkonkurenční cenu 2.495,- kč včetně tax a poplatků!

Ano, nešálí vás zrak! Jsou tady letenky do Řecka z Prahy pod dva a půl tisíce, v ceně i se zpátečním letem. Tohle rezervovat se nepodaří každý den. Volné termíny jedna radost. Je možno si totiž bookovat levné letenky Soluň (Thessaloniki) z Prahy na rozsáhlý počet datumů od 15. ledna 2014 až do konce října 2014, takže skvělý podnět pro naplánování i třeba letní dovolené v hlavní sezóně.

Info k levnému letu do Řecka: Jak už bylo napsáno, za zrodem řecké megaakce letenky Praha - Soluň a zpět stojí aerolinka JAT Airways. Odlety probíhají z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a finálním příletem na Makedonia Arpt, Thessaloniki, Řecko. Stejně i zpět.

Tip: Akce je platná do vyprodání, nebo stažení nabídky. Oproti ostatním zvýhodněným nízkonákladovým letům (např. oproti letnímu tarifu na letenky do Thessaloniki od Smartwings) je cena v aktuální akci někde na 40-ti procentech. Kdo chce tedy ušetřit pořádný ranec na letence do Řecka, nechť ihned rezervuje!

JAT Airways - Srbsko - levné letenky Praha - Bělehrad a zpět 2.999,- kč

Představujeme vám leteckou společnost JAT Airways, která nové operuje na lince z Prahy do Bělehradu. Díky tomu se ceny letenek snížily doslova o ranec. Přinášíme tip na zpáteční levné letenky do Srbska (Praha - Bělehrad a zpět) za bezvadnou cenu 2.999,- kč včetně tax a poplatků.

Tarif JAT Airways je dostupný již od září, ovšem cena je podstatně vyšší. Nejlevněji si teď můžete objednávat levné letenky do Bělehradu v podstatě jen na  prosinec, potažmo za menší příplatek ještě na leden. Letenky do Srbska z Prahy na další měsíce teď nevycházejí nijak zajímavě.

Rozhodnete-li se pro levné letenky Bělehrad z Prahy na křídlech srbské aerolinky JAT Airways, poletíte z letiště Václava Havla Praha (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko. Delká přímého letu Praha - Bělehrad trvá přesně 2 hodiny. Stejně i zpět.

Tip: Díky novému tarifu do Srbska z Prahy máme šanci bookovat si levné letenky už za 3.000,- kč včetně všech poplatků a cesty zpět. Taková nabídka se naskýtá prvně. Je tedy na vás, zda-li stihnete včas rezervovat. Další termíny vám rádi poradíme na facebooku, nebo v diskusním fóru.

- online rezervace levné letenky Bělehrad - Srbsko 2.999,- kč (z Prahy)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur