JAT Airways - Černá Hora - levné letenky Praha - Podgorica a zpět 3.521,- kč

České turisty upřednostňující nekomerční a neprofláknuté destinace láká srbská aerolinka JAT Airways. Je tu Černá Hora a zpáteční levné letenky Podgorica s odletem z Prahy za 3.521,- kč s taxami i poplatky. Dáváte-li přednost takovým destinacím, objednejte si cenu letenky na současném minimu.

Dostupnost: levné letenky do Černé Hory jsme si představily na konci minulého roku, kdy jsme vás informovali o výhodné nabídce na linku Praha - Tivat a zpět. Teď si ovšem zaknihujete i levné letenky Podgorica a to na širokou škálu termínů. Ty zahrnují období od tohoto měsíce až po konec září, takže i na letní sezónu. Kalendář bude doplněn, zatím si tyto letenky můžete vyhledat, příklad na konci článku.

Informace k letu do Černé Hory: Odlety z letiště Praha zajišťuje dopravce JAT Airways. Linka vede přes letiště Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a příletem na Golubovci Arpt, Podgorica, Černá Hora. Zpáteční let provází stejné podmínky.

Tip: Zpáteční letenky do Černé Hory z Prahy nejsou pro každého. Tarif doporučujeme náročným cestovatelům putujíc za poznáním různých kultur, které Podgorica určitě nabízí. Levné letenky na skoro třičtvrtě roku dopředu taky nejsou k zahození. Pro lepší přehled udáváme link i na další letenky Černá Hora s nabídkou již zmíněného Tivatu. Odkaz zde.

Podgorica - Černá Hora z Prahy 3.521,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.