JAT Airways - Řecko - levné letenky Praha - Soluň a zpět 2.495,- kč

Valí se na nás další megaakce! V zapomnění nechce zůstat ani srbská národní letecká společnost JAT Airways, která u nás nemá své místo pravidelně. O to více všechny překvapí exkluzivní tarif na nejlevnější letenky do Řecka z Prahy. Již od dnešního dne si můžete objednávat zpáteční levné letenky Soluň, dříve známe také jako Thessaloniki za bezkonkurenční cenu 2.495,- kč včetně tax a poplatků!

Ano, nešálí vás zrak! Jsou tady letenky do Řecka z Prahy pod dva a půl tisíce, v ceně i se zpátečním letem. Tohle rezervovat se nepodaří každý den. Volné termíny jedna radost. Je možno si totiž bookovat levné letenky Soluň (Thessaloniki) z Prahy na rozsáhlý počet datumů od 15. ledna 2014 až do konce října 2014, takže skvělý podnět pro naplánování i třeba letní dovolené v hlavní sezóně.

Info k levnému letu do Řecka: Jak už bylo napsáno, za zrodem řecké megaakce letenky Praha - Soluň a zpět stojí aerolinka JAT Airways. Odlety probíhají z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a finálním příletem na Makedonia Arpt, Thessaloniki, Řecko. Stejně i zpět.

Tip: Akce je platná do vyprodání, nebo stažení nabídky. Oproti ostatním zvýhodněným nízkonákladovým letům (např. oproti letnímu tarifu na letenky do Thessaloniki od Smartwings) je cena v aktuální akci někde na 40-ti procentech. Kdo chce tedy ušetřit pořádný ranec na letence do Řecka, nechť ihned rezervuje!

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.