JAT Airways - Řecko - levné letenky Praha - Soluň a zpět 2.495,- kč

Valí se na nás další megaakce! V zapomnění nechce zůstat ani srbská národní letecká společnost JAT Airways, která u nás nemá své místo pravidelně. O to více všechny překvapí exkluzivní tarif na nejlevnější letenky do Řecka z Prahy. Již od dnešního dne si můžete objednávat zpáteční levné letenky Soluň, dříve známe také jako Thessaloniki za bezkonkurenční cenu 2.495,- kč včetně tax a poplatků!

Ano, nešálí vás zrak! Jsou tady letenky do Řecka z Prahy pod dva a půl tisíce, v ceně i se zpátečním letem. Tohle rezervovat se nepodaří každý den. Volné termíny jedna radost. Je možno si totiž bookovat levné letenky Soluň (Thessaloniki) z Prahy na rozsáhlý počet datumů od 15. ledna 2014 až do konce října 2014, takže skvělý podnět pro naplánování i třeba letní dovolené v hlavní sezóně.

Info k levnému letu do Řecka: Jak už bylo napsáno, za zrodem řecké megaakce letenky Praha - Soluň a zpět stojí aerolinka JAT Airways. Odlety probíhají z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a finálním příletem na Makedonia Arpt, Thessaloniki, Řecko. Stejně i zpět.

Tip: Akce je platná do vyprodání, nebo stažení nabídky. Oproti ostatním zvýhodněným nízkonákladovým letům (např. oproti letnímu tarifu na letenky do Thessaloniki od Smartwings) je cena v aktuální akci někde na 40-ti procentech. Kdo chce tedy ušetřit pořádný ranec na letence do Řecka, nechť ihned rezervuje!

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 29 Květen, 2014 - 19:36

Dobrý den,můžete mi prosím poslat bližší informace a možnost rezervace letenek do Soluně(Thessaloniki) v ceně 2.495Kč? Vztahuje se tato cena i na období 30.6. až 14.7.?
Děkuji za odpovědˇ.V.zichová zichovav@email.cz

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.