Turecko - levné letenky do Istanbulu z Prahy 3.704,- kč (také na léto 2014)

Naše nekončící tipy na levné letenky nabírají plné obrátky! Tentokrát se zaměříme vycestování po Evropě s odletem z Prahy. Aerolinka JAT Airways, která má v současnosti jednu lepší akci než druhou přichází s dalším trumfem a tím jsou levné letenky do Turecka zahrnující také hlavní sezónu, což vytváří zajímavý podnět pro naplánování letní dovolené 2014.

Nabízí se levné letenky Praha - Istanbul a zpět za 3.704,- kč s taxami a poplatky. K mání jsou termíny za skoro stejnou cenu od tohoto měsíce až do října 2014. Pouze letenky do Istanbulu na červenec jsou o něco drahší, ale již na srpen máte opět tuto příjemnou cenu! Kalendář pro vás připravujeme.

Popis zvýhodněného letu do Turecka na křídlech JAT Airways: Odlety z letiště Praha směřují k mezipřistání na letišti Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko, poté se pokračuje k finálnímu přistání Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko. Stejně i zpět.

Tip: Právě teď přichází první příležitost na rezervaci sezónní levné letenky do Istanbulu z Prahy. Kdo sleduje trh s levnými lety už mohl zaznamenat, že minulé  akční lety do Istanbulu tady byli naposledy v září loňského roku. Vyplatí se zareagovat flexibilně a objednat si levné letenky včas.

Istanbul - Turecko z Prahy 3.704,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.