JAT Airways - Černá Hora - levné letenky Tivat z Prahy 3.487,- kč

Jadran není jen Chorvatsko! Přinášíme exkluzivní tip na levné letenky z Prahy do neokoukané země při pobřeží Jaderského Moře. Za příznivých 3.487,- kč s taxami a poplatky si teď zabookujete letenky do černohorského městečka Tivat, jakožto významné turistické letovisko. Upozorňujeme vás, že cena zahrnuje i zpáteční let z Tivatu do Prahy!

Dostupnost: Za akcí je český prodejce letenek a srbská aerolinka JAT Airways. A teď něco, co u letenkových akcí není zvykem. Kalendář totiž poskytuje zpáteční levné letenky Tivat na od zimy až do podzimu, čili výpis volných termínů na následujícího třičtvrtě roku, neminou vás tedy ani levné letenky Černá Hora v letní turistické sezóně.

Čeká vás hromada volných termínů s výběrem levné letenky z kalendáře v období od 15. ledna 2014 až do 25. října 2014. Platí zde jedno pravidlo. Akční lety do Tivatu z Prahy můžete absolvovat pondělky, středy, pátky a neděle. Zpáteční lety Tivat - Praha pak je možné uskutečnit ve dnech úterky, čtvrtky a pátky. Nenechte se zmást, zlevněný tarif je dostupný pouze do odvolání.

Fakta k levným letům do Černé Hory: Letí se s aerolinkami JAT Airways s odletem z pražského letiště Václav Havel (PRG) - Česká Republika, s ani ne dvouhodinovým mezipřistáním na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a příletem na letiště Tivat Arpt, Tivat, Černá Hora. Zpátky z Tivat letíte opět do Prahy.

Tip: Nemáte ještě vánoční dárek pro své blízké? Nechcete už dávat tuctovky? Potěšte je originálním dárečkem v podobě zpáteční letenky do Černé Hory z Prahy, ať už na zimu, léto, nebo podzim. Nedočkavci můžou letět už za pár dní. Akci na spoj do Černé Hory (Montenegro) řadíme do kategorie nejlevnější letenky. Jakékoliv další informace k objednání akce vám rádi poskytneme na facebooku.

Ubytování: Jak to vypadá s ubytováním v Černé Hoře? Na tomto odkaze mapujeme aktuální přehled nocování v Tivatu. Nemajetnější můžou dát přednost studiu za příjemnou cenu od 442,- kč za osobu na noc (např D & D Apartments).

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.