JAT Airways - Černá Hora - levné letenky Tivat z Prahy 3.487,- kč

Jadran není jen Chorvatsko! Přinášíme exkluzivní tip na levné letenky z Prahy do neokoukané země při pobřeží Jaderského Moře. Za příznivých 3.487,- kč s taxami a poplatky si teď zabookujete letenky do černohorského městečka Tivat, jakožto významné turistické letovisko. Upozorňujeme vás, že cena zahrnuje i zpáteční let z Tivatu do Prahy!

Dostupnost: Za akcí je český prodejce letenek a srbská aerolinka JAT Airways. A teď něco, co u letenkových akcí není zvykem. Kalendář totiž poskytuje zpáteční levné letenky Tivat na od zimy až do podzimu, čili výpis volných termínů na následujícího třičtvrtě roku, neminou vás tedy ani levné letenky Černá Hora v letní turistické sezóně.

Čeká vás hromada volných termínů s výběrem levné letenky z kalendáře v období od 15. ledna 2014 až do 25. října 2014. Platí zde jedno pravidlo. Akční lety do Tivatu z Prahy můžete absolvovat pondělky, středy, pátky a neděle. Zpáteční lety Tivat - Praha pak je možné uskutečnit ve dnech úterky, čtvrtky a pátky. Nenechte se zmást, zlevněný tarif je dostupný pouze do odvolání.

Fakta k levným letům do Černé Hory: Letí se s aerolinkami JAT Airways s odletem z pražského letiště Václav Havel (PRG) - Česká Republika, s ani ne dvouhodinovým mezipřistáním na Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko a příletem na letiště Tivat Arpt, Tivat, Černá Hora. Zpátky z Tivat letíte opět do Prahy.

Tip: Nemáte ještě vánoční dárek pro své blízké? Nechcete už dávat tuctovky? Potěšte je originálním dárečkem v podobě zpáteční letenky do Černé Hory z Prahy, ať už na zimu, léto, nebo podzim. Nedočkavci můžou letět už za pár dní. Akci na spoj do Černé Hory (Montenegro) řadíme do kategorie nejlevnější letenky. Jakékoliv další informace k objednání akce vám rádi poskytneme na facebooku.

Ubytování: Jak to vypadá s ubytováním v Černé Hoře? Na tomto odkaze mapujeme aktuální přehled nocování v Tivatu. Nemajetnější můžou dát přednost studiu za příjemnou cenu od 442,- kč za osobu na noc (např D & D Apartments).

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.