Air Serbia - SAE - levné letenky do Dubaje z Prahy 3.426,- kč

Je tady nabídka, která se neodmítá! Letecká společnost JAT Airways, co dočetnosti aktuálních akcí vévodící všem statistikám, přináší po včerejší megaakci do Abu Dhabí další žhavý tip na rezervaci levné letenky do SAE. Dnes je na pořadu také Dubaj! Zpáteční letenky Praha - Dubaj a zpět Vídeň vás příjdou na senzačních 3.426,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Toto není jediný termín označující nejlevnější letenky, jak tomu bývá u lowcost dopravců, jako třeba maďarské Wizz Air, která sice má kalendáře, ale pro každý den jinou cenu. To tady neplatí! Zaknihovávat si můžete letenky Dubaj na volné termíny od ledna až do 25. května. Klikněte na rezervační odkaz (vespod), letenky s touto cenou budou zbarveny oranžově.

Jak se letí do Dubaje? Tarif se zrodil spolupráci aerolinek JAT Airways a Air Serbia. Odlétá se z Prahy přes Bělehrad do Abu Dhabí s příletem na Dubai Bus Station Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Zpátky podstoupíte stejnou trase, jen z Bělehradu už neletíte do Prahy, nýbrž na letiště do Vídně.

Tip: Toto je zaručeně nejlevnější letenka do Dubaje, kterou můžete za poslední dobu pořídit. Letenky jsou dostupné pouze do vyprodání volných míst. Pakliže byste raději do Abu Dhabí v akci zveřejněné včera, následujte odkaz na konci článku s označením další levné letenky do SAE.

Dubaj - SAE z Prahy 3.426,- kč rezervace

další levné letenky do SAE zde

Letecké společnosti
Oblíbené lety