Darwin Airline

Darwin Airline - Holandsko ↔ letenky do Amsterdamu 1.684,- kč

Nové možnosti levnějšího cestování do Amsterdamu nyní poskytuje také letecká společnost Darwin Airline. Jste-li příhraniční obyvatelé, převážně ze západní části naší vlasti, pouvažujte nad tarifem zajistíc vám levné letenky do Amsterdamu z Lipska. Zpáteční lety včetně všech tax a poplatků vás teď budou stát ve vybraných termínech pouhých 1.684,- kč.

Dostupnost: Ať je jaro nebo zima, letět do Holandska z Lipska je vždy prima a to hlavně v létě. Darwin Airline přináší solidní podmínky pro rezervaci levné letenky Amsterdam na termíny od dubna až do října 2014, ale dejte si pozor, tuto cenu ulovíte jen v některých dnech. Nechte se inspirovat našimi příklady levného letu do Amstru ve dnech červnových a červencových měsíců.

Přikládáme i stručný popis letu, ono není v podstatě co rozepisovat. Odlétá se z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s příletem na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Přímý let Lipsko - Amsterdam trvá hodinu a 25 minut, zpátky letíte hodinu a 41 minut.

Tip: Máte to do Německa i přesto daleko? Lety s nízkonákladovkou Easyjet výjdou na nějakých 1.734,- kč, ovšem kolem této cenyje koupíte jen na měsíce od července do října. Tyto letenky objednávejte přímo na stránkách Easyjet. Za 3.300,- kč lze letět do Amsterdamu z Prahy s ČSA, kalendář přiložen níže.

↔ Amsterdam -  Holandsko z Lipska (Darwin) 1.684,- kč rezervace

↔ Amsterdam -  Holandsko z Prahy (Easyjet) 1.734,- kč rezervace

↔ Amsterdam -  Holandsko z Prahy (ČSA) 3.300,- kč kalendář

Darwin Airline - Švýcarsko ↔ levné letenky do Curychu 1.597,- kč

Čas nám letí jako voda a tak už je to skoro rok, kdy jsme vám představovali poslední levné letenky do Curychu. Ano, zní to až neuvěřitelně, ale je to tak. Aktuální tip je jako dělaný pro ty, co chtějí ukořistit nejlevnější letenku. Z Prahy se nejčastěji létá s ČSA, ovšem jste-li schopni vycestovat do Lipska, objednáte si letenky Curych za skvělých 1.597,- kč, což je cena za zpáteční lety i s poplatky.

Pokud nejste "konzervy" letenky do švýcarského Curychu z Lipska určitě stojí za to! Vždyť z Prahy to je kolem 250 km. Doprava je nasnadě, pro více info nám napište na facebook, ale nyní zpátky k akčním letenkám do Curychu. Akci jsme dali dohromady společně s regionálním přepravcem Etihad Airways, aerolinkou Darwin Airline a nechybí ani itinerář s letenkami za jednotnou cenu. Nabízí se rezervace levné letenky do Curychu od 1. května 2014 až do konce prosince.

Plánovná trasa letu: Lety do Švýcarska jsou uskutečňovány na palubách leteckého přepravce Darwin Airline. Letí se z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s příletem na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko. Stejně i zpět.

Tip: Plánujete-li cestu na letní prázdniny, začněte okamžitě jednat. Na toto období jsou totiž dostupné už jen poslední termíny s lety zpět, směřujíc tam je dostatek. Doslova na mizině jsou levné letenky do Curychu z Lipska v dvou posledních měsících letošního roku. Jakékoliv další upřesňující info vám zodpovíme v naší facebookové poradně.

↔ Curych - Švýcarsko 1.597,- kč rezervace

Čína ↔ levné letenky Šen-jang 11.721,- kč

Hledáte-li netradiční letenkové tipy na nevšední místa, jste na správném místě. Dnes si ukážeme, jak lze momentálně zabookovat levné letenky do Šen-jang, čínského průmyslového centra severovýchodní Číny, odkud tato země podniká například výpravy do kosmu je nyní dostupné pro odlety z nedalekého Lipska za cenu 11.721,- kč i s poplatky!

Dostupnost: Nestává se často, aby jeden letenkový tarif zastřešovaly více než tři aerolinky. Tak je tomu v tomto případě. Nyní to daly do kupy letecké společnosti KLM, Air France, Darwin Airline a China Southern Airlines. Tímto vznikl zpáteční spoj levné letenky Šen-jang, který si můžete rezervovat nejpozději do 12. března s volnými termíny do 31. března. Omezení pobytu je jeden měsíc.

Pokusíme se vám nastínit také stručnější info, jak se asi letí. Odlety budou uskutečňovány z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo k mezipřistání na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (Darwin Airline), poté k druhé krátké pauze na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína (KLM), odtud již na Shenyang Arpt, Shenyang, Čína (China Southern). Let zpět: Shenyang Arpt - Beijing Capital Arpt (China S.) - Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (Air France) - Leipzig Arpt, Lipsko, Německo (Darwin).

Tip: Nabídka nepokrýva sortiment volných míst s výběrem z akčního kalendáře. Jde pouze o vybrané levné lety do Číny, které ulovíte vyhledáním levné letenky Šen-jang, nebo se nechte inspirovat naším tipem zahrnujíc jeden z volných termínů v tomto měsíci. Méně zkušení se na nás můžou obrátit na facebooku, poradíme vám další možnosti dle vašich požadavků. Více info o městě Šen-jang naleznete zde.

↔ Šen-jang - Čína z Lipska 11.721,- kč rezervace

↔ Peking - Čína z Lipska 10.919,- kč rezervace

↔ Šen-jang / Peking - Čína z Lipska 11.320,- kč rezervace

KLM - Omán ↔ levné letenky Muscat 10.870,- kč

K netradiční cestě do země ve stylu pohádky tisíce a jedné noci vybízejí kombinované tarify KLM a Darwin Airline. Čeští turisté nemajíc to daleko do německého Lipska se můžou nechat zlanařit na výhodný tarif s letenkami do Ománu. Jsou tu zpáteční letenky Muscat, které vás včetně tax a poplatků momentálně příjdou na 10.870,- kč.

Dostupnost: I když pro objednání letenky do Ománu máte termíny dokonce až do poloviny července, nejlevnější letenky Muscat si zaknihujete v březnových a dubnových termínech 2014. Na tyto měsíce jsme pro vás vyhledali letenky za vás a vložili do akčního kalendáře. V případě nedostupnosti se můžete inspirovat dalším březnovým letem na vybraný termín.

Zajímá vás trasa letu ve zmíněném tarifu? Akční letenky do Ománu v cz systému směřující z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s možným delším mezistopem na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (Darwin Airline), odkud dále pokračujete s KLM do finální destinace Seeb Intl, Muscat, Omán. Trasa obsahuje možný palivový stop na letišti Doha International Arpt, Doha, Katar. Stejně letíte i zpátky.

Tip: Jste ze západní části naší Republiky? Pak nad objednáním levné letenky do Muscat neváhejte ani chviličku. Dva nejpodstatnější aspekty jsou velký zájem o let a s ním i minimum volných termínů pro let tam a druhým četnost akcí letenek do Ománu, které se vyskytujou zřídkakdy. S čímkoliv dalším vám můžeme poradit na facebooku.

↔ Muscat - Omán (z Lipska) 10.870,- kč kalendář

↔ Muscat - Omán (z Lipska) 10.872,- kč rezervace

Argentina ↔ levné letenky Buenos Aires 14.860,- kč

Air France a Darwin Airline, to jsou aerolinky, které jsou nyní mezi alternativními cestovateli značně v kurzu! Kombinovaný tarif těchto letecký společností je  nástupcem tarifu na levné letenky do Argentiny na palubě Delta Airlines, který jsme zvěřejňovali mezi akčnimi letenkami 10. ledna. Jednalo se o letenky Buenos Aires z Frankfurtu, již však nezbyla ani letenka.

V podstatě obdobné podmínky přináší nový spoj na zpáteční levné letenky do Buenos Aires s cenou 14.860,- kč včetně tax a poplatků. Odlety opět z německé strany, nikoliv však z Frankfurtu, jak to bylo u Delty, ale z Lipska, které je podstatně blíže, než Frankfurt.

Dostupnost: Levné lety do Buenos Aires je možné podnikat do 30. června. Rezervace letenek je možná už jen dnes. Jakožto příklad rezervace levné letenky Buenos Aires jsme pro vás vybrali březnový termín. Příklad na konci článku.

Informace k letu: Odlety z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s leteckou společností Darwin Airline vedou na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie, poté se pokračuje s Air France k příletu na Ministro Pistarini, Buenos Aires, Argentina. Stejně i zpět.

Tip: Sledujeme aktuální dění v oblasti levné letenky do Argentiny, které vám přinášíme v denních tipech. Projít si přehled posledních nabídek s nejlevnějšími letenkami je možné na tomto odkazu.

↔ Buenos Aires - Argentina z Lipska 14.860,- kč rezervace

KLM - Singapur ↔ levné letenky Singapur 13.468,- kč

Máme tady levné letenky do města s největším přístavem na světě. Zajistěte si výhodný let na palubě KLM do Singapuru, jednoho z ekonomicky nejvyspělejších měst na světě! Hlavně občany ze západní strany republiky osloví nově spuštěný tarif na akční letenky do Singapuru s odletem z Lipska za cenu 13.468,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o zpáteční letenky!

Dostupnost: Pro vstup do Singapuru nepotřebujete vstupní vízum, nepřesáhne-li doba vaše pobytu 30. dní. Jak rezervovat levné letenky a na jakou dobu? Prvním krokem je klik na rezervační odkaz (na konci zprávy), který vás přesměruje na akční kalendář. Již teď vám můžeme prozradit, že pro zaknihování jsou připraveny termíny v obdoví od března do konce července.

Stručný popis letů do Singapuru v režii nizozemské KLM: Odlety budou probíhat z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo směrem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (Darwin Airline), poté pokračujete s KLM do finální destinace Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Zpáteční trasa má mezistop na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (Air France), odtud již zpět na Leipzig Arpt, Lipsko, Německo (Darwin).

Tip: V současné probíhá i hodně lukrativní akce na levné letenky Singapur s odletem z Prahy. Na starosti ji má srbská aerolinka JAT Airways. Možná se budete divit, ale cena těchto letenek z Prahy je ještě příznivější, než v případě letů z Lipska. Zpáteční lety s návraty do Mnichova s tímto dopravcem stojí v akci pouhých 11.848,- kč. Odkaz najdete níže.

↔ Singapur - Singapur z Lipska 13.468,- kč rezervace

↔ Singapur - Singapur z Prahy 11.848,- kč rezervace

KLM - Malajsie ↔ levné letenky Kuala Lumpur 13.492,- kč

Cestovatelská perlička na obzoru! Nizozemská aerolinka KLM se nenechává ukolébat zimní sezónou a nasazuje také akční letenky do Malajsie, které jsou výhodné pro české turisty. Proč jsou výhodné? Protože odlety jsou pro mnoho obyvatel ČR z nedalekého Lipska. Akce je mířena na zpáteční levné letenky do Kuala Lumpur s cenou 13.492,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Tarif vyžaduje co nejdřívější rezervaci letenky, v opačném případě vám vypsaná cena nemůže být zaručena. K dispozici jsou levné letenky Kuala Lumpur z Lipska ve vybraných termínech od 19. února 2014 do 15. července 2014. V tomto měsíci jsou volné už jen zpáteční lety. Levné letenky na únor a duben už jsou k mání jen poskromnu.

Popis akčních letů: Ty jsou kombinací leteckých společností KLM a Darwin Airline, pod záštitou KLM. Odlétá se z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezistopem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Zpáteční let do Lipska nevede přes Amsterdam, nýbrž přes Paříž.

Tipy před objednáním letenky: Do Lipska se snadno dopravíte několika způsoby. Využít můžete například autobusy Student Agency. Zmíněné letenky s volnými termíny jsou pro vás připraveny v kalendáři. Pro jeho zobrazení klikněte na odkaz "rezervace". Jakékoliv další upřesňující informace vám rádi poradíme na facebooku. Do Kuala Lumpur lze nyní levně letecky také z Prahy, více zde.

↔ Kuala Lumpur - Malajsie (z Lipska) 13.492,- kč rezervace

↔ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy) 14.301,- kč rezervace

Air France - Chile ↔ levné letenky Santiago de Chile 14.821,- kč

Patříte mezi dobrodruhy a milovníky přírody? Co takhle ochutnávka Jižní Ameriky na vlastní kůži? S leteckou společností Air France to nebude žádný problém a to zvláště pro ty, kteří to nemají daleko do německého Leipzigu (Lipska). Pro tuto odletovou destinaci je připraven akční tarif na levné letenky do Santiago de Chile s cenou 14.821,- kč za zpáteční lety.

Již jsme vás o této možnosti jak vycestovat levněji do Chile informovali 24. ledna, nyní však přinášíme další termíny a ještě o chloupek lepší cenu. V tuto chvíli si tak můžete objednávat levné letenky do Chile z Lipska (až na menší výluky) na časové období od března do července 2014. Přesné informace o dostupností letů získáte nahlednutím do itineráře (odkaz na konci letenkového tipu).

Info k akčnímu letu do Chile: Vychutnejte si let do Jižní Ameriky na palubě Air France. Odlétá se z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezipřistáním na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie a příletem na Arturo Merino Benitez, Santiago, Chile. Zpáteční let kopíruje prvotní trasu.

Tip: Letenky do Jižní Ameriky nyní neznamenají jen lety do Chile. Pasete-li po návštěvě např. Acapulca, Mexico City či bolívijské La Paz, prostudujte si také přehled, který zobrazuje poslední levné letenky Jižní Ameriky. Odkaz níže.

↔ Santiago de Chile - Chile z Lipska 14.821,- kč rezervace

↔ Jižní Amerika - přehled levných letenek zde

KLM - USA - levné letenky Chicago 10.649,- kč

Výletníci plánujíc cestu do Chicaga si po předchozím letenkovém tipu do tohoto amerického města můžou spravit chuť po celkem neflexibilním spoji od italské aerolinky Alitalia. Cena 8.419,- kč nebyla špatná, ovšem let z Krakova s návratem do Tel Aviv či Bejrůtu byl jen pro opravdové cestovatelské nadšence.

Nyní tu ale máme nový tip na levný let do USA s KLM z Německa. Jsou tu zpáteční levné letenky Chicago s odletem z německého Lipska za cenu 10.649,- kč včetně tax a poplatků. Do Lipska z Prahy se snadno dopravíte například autem po dálnici. Je to cca 260 km.

Jdeme zaměřit svou pozornost na dostupnost letenek v tarifu KLM. Levné letenky do Chicaga si zabookujete již nyní na vybrané dny od 6. ledna 2014 do 29. února 2014. Omezení délky pobytu jsou 3 měsíce. Na konci zprávy najdete příkladový odkaz levné letenky na měsíc únor. Dostupné do vyprodání.

Zajímají-li vás stručné informace k letu, tady jsou: Jedná se o kombinované lety s Darwin Airline a KLM. Odlety jsou z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a přílety na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Máte už letenku do USA, ale chybí vám ubytování? Přinášíme rychlý přehled, kde můžete v Chicagu nocovat. Již od 289,- k, více zde.

Air France - Čína - levné letenky Canton, Peking, Šanghaj 11.790,- kč

Využít služeb francouzské aerolinky Air France můžou nyní turisté plánujíc levný let do Číny. Doprodejový tarif této letecké společnosti nabízí několik možností pro rezervace levné letenky. Především pro obyvatele Čech budou zajímavé lety Air France z Lipska, vždyť z Prahy to je pouhých 263 km. Na objednání levné letenky už však máte čas jen dnes a zítra.

Jak na levné letenky do Číny z Lipska? Navštívit můžete hned tři města, lépe řečeno letenky si vyberete ze tří variant. První a nově mezi tipy zveřejněná je nabídka na levné letenky do Kantonu s cenou 11.790,- kč. Za stejné peníze objednáte i levné letenky do Šanghaje. Trojlístek doplňují levné letenky do Pekingu opět za cenu 11.790,- kč. Ceny jsou uvedeny včetně všech poplatků a zpátečního letu do Lipska.

Podmínky pro rezervaci: Bookovat levné letenky Kanton, Šanghaj, nebo Peking je možné do 22. listopadu. Termíny je možno zaknihovávat s nejpozdějšími odlety 31. května 2014. Pobyt mezuje tarif s maximální délkou trvání 30 dní. Příklady pro konkrétní rezervaci levné letenky Čína jsou na odkazech níže.

Info k letům: Ve všech třech případech se letí s Air France s odlety z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo, vždy s mezipřistáním na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s jednotlivými přílety buď na Baiyun Airport, Kanton, Čína, nebo Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína, či na letiště Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Lety zpět od mezipřistání v Paříži vedou do Lipska s aerolinkou Darwin Airline.

Tip: Nenechat uniknout doprodejové Air France levné letenky do Číny by si neměli nechat především cestovatelé - dobrodruzi, kteří brouzdají světem křížem krážem a poznávají rádi nejrůznější destinace a kultůry. Například letenky do Kantonu pod 12 tisíc nekoupíte každý den, tak neváhejte, již pozítří bude pozdě!

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur