KLM - USA - levné letenky Chicago 10.649,- kč

Výletníci plánujíc cestu do Chicaga si po předchozím letenkovém tipu do tohoto amerického města můžou spravit chuť po celkem neflexibilním spoji od italské aerolinky Alitalia. Cena 8.419,- kč nebyla špatná, ovšem let z Krakova s návratem do Tel Aviv či Bejrůtu byl jen pro opravdové cestovatelské nadšence.

Nyní tu ale máme nový tip na levný let do USA s KLM z Německa. Jsou tu zpáteční levné letenky Chicago s odletem z německého Lipska za cenu 10.649,- kč včetně tax a poplatků. Do Lipska z Prahy se snadno dopravíte například autem po dálnici. Je to cca 260 km.

Jdeme zaměřit svou pozornost na dostupnost letenek v tarifu KLM. Levné letenky do Chicaga si zabookujete již nyní na vybrané dny od 6. ledna 2014 do 29. února 2014. Omezení délky pobytu jsou 3 měsíce. Na konci zprávy najdete příkladový odkaz levné letenky na měsíc únor. Dostupné do vyprodání.

Zajímají-li vás stručné informace k letu, tady jsou: Jedná se o kombinované lety s Darwin Airline a KLM. Odlety jsou z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a přílety na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Máte už letenku do USA, ale chybí vám ubytování? Přinášíme rychlý přehled, kde můžete v Chicagu nocovat. Již od 289,- k, více zde.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.