KLM - USA - levné letenky Chicago 10.649,- kč

Výletníci plánujíc cestu do Chicaga si po předchozím letenkovém tipu do tohoto amerického města můžou spravit chuť po celkem neflexibilním spoji od italské aerolinky Alitalia. Cena 8.419,- kč nebyla špatná, ovšem let z Krakova s návratem do Tel Aviv či Bejrůtu byl jen pro opravdové cestovatelské nadšence.

Nyní tu ale máme nový tip na levný let do USA s KLM z Německa. Jsou tu zpáteční levné letenky Chicago s odletem z německého Lipska za cenu 10.649,- kč včetně tax a poplatků. Do Lipska z Prahy se snadno dopravíte například autem po dálnici. Je to cca 260 km.

Jdeme zaměřit svou pozornost na dostupnost letenek v tarifu KLM. Levné letenky do Chicaga si zabookujete již nyní na vybrané dny od 6. ledna 2014 do 29. února 2014. Omezení délky pobytu jsou 3 měsíce. Na konci zprávy najdete příkladový odkaz levné letenky na měsíc únor. Dostupné do vyprodání.

Zajímají-li vás stručné informace k letu, tady jsou: Jedná se o kombinované lety s Darwin Airline a KLM. Odlety jsou z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a přílety na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Máte už letenku do USA, ale chybí vám ubytování? Přinášíme rychlý přehled, kde můžete v Chicagu nocovat. Již od 289,- k, více zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.