Čína ↔ levné letenky Šen-jang 11.721,- kč

Hledáte-li netradiční letenkové tipy na nevšední místa, jste na správném místě. Dnes si ukážeme, jak lze momentálně zabookovat levné letenky do Šen-jang, čínského průmyslového centra severovýchodní Číny, odkud tato země podniká například výpravy do kosmu je nyní dostupné pro odlety z nedalekého Lipska za cenu 11.721,- kč i s poplatky!

Dostupnost: Nestává se často, aby jeden letenkový tarif zastřešovaly více než tři aerolinky. Tak je tomu v tomto případě. Nyní to daly do kupy letecké společnosti KLM, Air France, Darwin Airline a China Southern Airlines. Tímto vznikl zpáteční spoj levné letenky Šen-jang, který si můžete rezervovat nejpozději do 12. března s volnými termíny do 31. března. Omezení pobytu je jeden měsíc.

Pokusíme se vám nastínit také stručnější info, jak se asi letí. Odlety budou uskutečňovány z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo k mezipřistání na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (Darwin Airline), poté k druhé krátké pauze na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína (KLM), odtud již na Shenyang Arpt, Shenyang, Čína (China Southern). Let zpět: Shenyang Arpt - Beijing Capital Arpt (China S.) - Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (Air France) - Leipzig Arpt, Lipsko, Německo (Darwin).

Tip: Nabídka nepokrýva sortiment volných míst s výběrem z akčního kalendáře. Jde pouze o vybrané levné lety do Číny, které ulovíte vyhledáním levné letenky Šen-jang, nebo se nechte inspirovat naším tipem zahrnujíc jeden z volných termínů v tomto měsíci. Méně zkušení se na nás můžou obrátit na facebooku, poradíme vám další možnosti dle vašich požadavků. Více info o městě Šen-jang naleznete zde.

↔ Šen-jang - Čína z Lipska 11.721,- kč rezervace

↔ Peking - Čína z Lipska 10.919,- kč rezervace

↔ Šen-jang / Peking - Čína z Lipska 11.320,- kč rezervace

Destinace
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.