Čína ↔ levné letenky Šen-jang 11.721,- kč

Hledáte-li netradiční letenkové tipy na nevšední místa, jste na správném místě. Dnes si ukážeme, jak lze momentálně zabookovat levné letenky do Šen-jang, čínského průmyslového centra severovýchodní Číny, odkud tato země podniká například výpravy do kosmu je nyní dostupné pro odlety z nedalekého Lipska za cenu 11.721,- kč i s poplatky!

Dostupnost: Nestává se často, aby jeden letenkový tarif zastřešovaly více než tři aerolinky. Tak je tomu v tomto případě. Nyní to daly do kupy letecké společnosti KLM, Air France, Darwin Airline a China Southern Airlines. Tímto vznikl zpáteční spoj levné letenky Šen-jang, který si můžete rezervovat nejpozději do 12. března s volnými termíny do 31. března. Omezení pobytu je jeden měsíc.

Pokusíme se vám nastínit také stručnější info, jak se asi letí. Odlety budou uskutečňovány z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo k mezipřistání na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (Darwin Airline), poté k druhé krátké pauze na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína (KLM), odtud již na Shenyang Arpt, Shenyang, Čína (China Southern). Let zpět: Shenyang Arpt - Beijing Capital Arpt (China S.) - Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (Air France) - Leipzig Arpt, Lipsko, Německo (Darwin).

Tip: Nabídka nepokrýva sortiment volných míst s výběrem z akčního kalendáře. Jde pouze o vybrané levné lety do Číny, které ulovíte vyhledáním levné letenky Šen-jang, nebo se nechte inspirovat naším tipem zahrnujíc jeden z volných termínů v tomto měsíci. Méně zkušení se na nás můžou obrátit na facebooku, poradíme vám další možnosti dle vašich požadavků. Více info o městě Šen-jang naleznete zde.

↔ Šen-jang - Čína z Lipska 11.721,- kč rezervace

↔ Peking - Čína z Lipska 10.919,- kč rezervace

↔ Šen-jang / Peking - Čína z Lipska 11.320,- kč rezervace

Destinace
Oblíbené lety