Argentina ↔ levné letenky Buenos Aires 14.860,- kč

Air France a Darwin Airline, to jsou aerolinky, které jsou nyní mezi alternativními cestovateli značně v kurzu! Kombinovaný tarif těchto letecký společností je  nástupcem tarifu na levné letenky do Argentiny na palubě Delta Airlines, který jsme zvěřejňovali mezi akčnimi letenkami 10. ledna. Jednalo se o letenky Buenos Aires z Frankfurtu, již však nezbyla ani letenka.

V podstatě obdobné podmínky přináší nový spoj na zpáteční levné letenky do Buenos Aires s cenou 14.860,- kč včetně tax a poplatků. Odlety opět z německé strany, nikoliv však z Frankfurtu, jak to bylo u Delty, ale z Lipska, které je podstatně blíže, než Frankfurt.

Dostupnost: Levné lety do Buenos Aires je možné podnikat do 30. června. Rezervace letenek je možná už jen dnes. Jakožto příklad rezervace levné letenky Buenos Aires jsme pro vás vybrali březnový termín. Příklad na konci článku.

Informace k letu: Odlety z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s leteckou společností Darwin Airline vedou na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie, poté se pokračuje s Air France k příletu na Ministro Pistarini, Buenos Aires, Argentina. Stejně i zpět.

Tip: Sledujeme aktuální dění v oblasti levné letenky do Argentiny, které vám přinášíme v denních tipech. Projít si přehled posledních nabídek s nejlevnějšími letenkami je možné na tomto odkazu.

↔ Buenos Aires - Argentina z Lipska 14.860,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.