KLM - Malajsie ↔ levné letenky Kuala Lumpur 13.492,- kč

Cestovatelská perlička na obzoru! Nizozemská aerolinka KLM se nenechává ukolébat zimní sezónou a nasazuje také akční letenky do Malajsie, které jsou výhodné pro české turisty. Proč jsou výhodné? Protože odlety jsou pro mnoho obyvatel ČR z nedalekého Lipska. Akce je mířena na zpáteční levné letenky do Kuala Lumpur s cenou 13.492,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Tarif vyžaduje co nejdřívější rezervaci letenky, v opačném případě vám vypsaná cena nemůže být zaručena. K dispozici jsou levné letenky Kuala Lumpur z Lipska ve vybraných termínech od 19. února 2014 do 15. července 2014. V tomto měsíci jsou volné už jen zpáteční lety. Levné letenky na únor a duben už jsou k mání jen poskromnu.

Popis akčních letů: Ty jsou kombinací leteckých společností KLM a Darwin Airline, pod záštitou KLM. Odlétá se z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezistopem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Zpáteční let do Lipska nevede přes Amsterdam, nýbrž přes Paříž.

Tipy před objednáním letenky: Do Lipska se snadno dopravíte několika způsoby. Využít můžete například autobusy Student Agency. Zmíněné letenky s volnými termíny jsou pro vás připraveny v kalendáři. Pro jeho zobrazení klikněte na odkaz "rezervace". Jakékoliv další upřesňující informace vám rádi poradíme na facebooku. Do Kuala Lumpur lze nyní levně letecky také z Prahy, více zde.

↔ Kuala Lumpur - Malajsie (z Lipska) 13.492,- kč rezervace

↔ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy) 14.301,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.