KLM - Singapur ↔ levné letenky Singapur 13.468,- kč

Máme tady levné letenky do města s největším přístavem na světě. Zajistěte si výhodný let na palubě KLM do Singapuru, jednoho z ekonomicky nejvyspělejších měst na světě! Hlavně občany ze západní strany republiky osloví nově spuštěný tarif na akční letenky do Singapuru s odletem z Lipska za cenu 13.468,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o zpáteční letenky!

Dostupnost: Pro vstup do Singapuru nepotřebujete vstupní vízum, nepřesáhne-li doba vaše pobytu 30. dní. Jak rezervovat levné letenky a na jakou dobu? Prvním krokem je klik na rezervační odkaz (na konci zprávy), který vás přesměruje na akční kalendář. Již teď vám můžeme prozradit, že pro zaknihování jsou připraveny termíny v obdoví od března do konce července.

Stručný popis letů do Singapuru v režii nizozemské KLM: Odlety budou probíhat z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo směrem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (Darwin Airline), poté pokračujete s KLM do finální destinace Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Zpáteční trasa má mezistop na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (Air France), odtud již zpět na Leipzig Arpt, Lipsko, Německo (Darwin).

Tip: V současné probíhá i hodně lukrativní akce na levné letenky Singapur s odletem z Prahy. Na starosti ji má srbská aerolinka JAT Airways. Možná se budete divit, ale cena těchto letenek z Prahy je ještě příznivější, než v případě letů z Lipska. Zpáteční lety s návraty do Mnichova s tímto dopravcem stojí v akci pouhých 11.848,- kč. Odkaz najdete níže.

↔ Singapur - Singapur z Lipska 13.468,- kč rezervace

↔ Singapur - Singapur z Prahy 11.848,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.