KLM - Singapur ↔ levné letenky Singapur 13.468,- kč

Máme tady levné letenky do města s největším přístavem na světě. Zajistěte si výhodný let na palubě KLM do Singapuru, jednoho z ekonomicky nejvyspělejších měst na světě! Hlavně občany ze západní strany republiky osloví nově spuštěný tarif na akční letenky do Singapuru s odletem z Lipska za cenu 13.468,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o zpáteční letenky!

Dostupnost: Pro vstup do Singapuru nepotřebujete vstupní vízum, nepřesáhne-li doba vaše pobytu 30. dní. Jak rezervovat levné letenky a na jakou dobu? Prvním krokem je klik na rezervační odkaz (na konci zprávy), který vás přesměruje na akční kalendář. Již teď vám můžeme prozradit, že pro zaknihování jsou připraveny termíny v obdoví od března do konce července.

Stručný popis letů do Singapuru v režii nizozemské KLM: Odlety budou probíhat z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo směrem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (Darwin Airline), poté pokračujete s KLM do finální destinace Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Zpáteční trasa má mezistop na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (Air France), odtud již zpět na Leipzig Arpt, Lipsko, Německo (Darwin).

Tip: V současné probíhá i hodně lukrativní akce na levné letenky Singapur s odletem z Prahy. Na starosti ji má srbská aerolinka JAT Airways. Možná se budete divit, ale cena těchto letenek z Prahy je ještě příznivější, než v případě letů z Lipska. Zpáteční lety s návraty do Mnichova s tímto dopravcem stojí v akci pouhých 11.848,- kč. Odkaz najdete níže.

↔ Singapur - Singapur z Lipska 13.468,- kč rezervace

↔ Singapur - Singapur z Prahy 11.848,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety