HIT! United Airlines ✈ USA - Kalifornie - přímé akční letenky San Diego z Mnichova ↔ 13.490 Kč

HIT! United Airlines ✈ USA - Kalifornie - přímé akční letenky San Diego z Mnichova ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Vydejte se do San Diega a objevte Balboa Park, oázu plnou muzeí, botanických zahrad a kulturních památek. Nechte se okouzlit La Jolla, kde můžete pozorovat lachtany v jejich přirozeném prostředí a užívat si nádherné pláže. A nezapomeňte na návštěvu světoznámé zoologické zahrady, která nabízí nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

Akční letenky do San Diega bez přestupu!

Tohle je naprostá pecka! Akční lety do kalifornského města San Diego přicházejí zřídka, o to více potěší, že kromě lákavé ceny tu máme další velký bonus, který ocení každý cestovatel a to je přímý let bez jakéhokoliv přestupování. Nikdo se nechce zbytečně trmácet a čekat na letišti na další spoj, tak toho využijte. Za akcí stojí americká letecká společnost United Airlines. Zpáteční přímé levné letenky do San Diega s odletem z Mnichova se teď prodávají za 13.490 Kč.

Informace k tarifu

Dopravce: United Airlines

Cestovní období: listopad 2024 až duben 2025

Odlet: Mnichov (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přílet: San Diego (SAN) Lindbergh Intl Arpt - Kalifornie - Spojené státy americké (USA)

Doba letu: přímý let trvá 12 hodin

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Změna letenky: od 1.012 Kč

Informace o aerolince United Airlines

United Airlines je jedna z předních amerických leteckých společností a jedním z hlavních členů aliance Star Alliance. Se sídlem v Chicagu, Illinois, United Airlines nabízí rozsáhlou síť letů, která zahrnuje více než 350 destinací po celém světě, včetně rozsáhlých vnitrostátních a mezinárodních tras. Aerolinka je známá svou širokou nabídkou tříd cestování, od ekonomické po business a první třídu, s moderními palubními službami a zábavním systémem.

United je také přední v oblasti inovací v leteckém průmyslu, včetně udržitelných paliv a technologií zaměřených na zlepšení efektivity a snížení emisí. Podle Skytrax je United Airlines hodnocena jako tříhvězdičková aerolinka, což odráží jejich celkovou kvalitu služeb a zákaznického servisu.

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Po příletu na letiště San Diego (SAN) existuje několik možností, jak se dostat do centra města San Diego. Níže jsou seřazené dopravní prostředky podle ceny od nejlevnějšího po nejdražšího, včetně odhadovaných časů dopravy.

 1. Autobus (Metropolitan Transit System - MTS)

  • Cena: $2.50 za jízdenku na jednu cestu
  • Čas: 20-30 minut
  • Popis: Autobusy MTS jezdí pravidelně mezi letištěm a centrem města. Nejlepší je využít autobusové linky číslo 992, která vás doveze přímo do centra města (Santa Fe Depot nebo Civic Center).
 2. Sdílené jízdy (Shuttle Service)

  • Cena: $5-$10 na osobu
  • Čas: 15-25 minut
  • Popis: Sdílené shuttle služby, jako je SuperShuttle nebo různé místní poskytovatelé, jsou cenově dostupnou variantou pro cestu do centra. Tato možnost je výhodná, pokud cestujete s malou skupinou.
 3. Vlak (Amtrak)

  • Cena: $6-$12
  • Čas: 5-10 minut + čekací doba na letišti
  • Popis: Můžete využít letištní shuttle zdarma, který vás doveze na nedalekou stanici vlaků (Old Town Transit Center), odkud můžete jet Amtrak vlakem do centra města (Santa Fe Depot).
 4. Ridesharing služby (Uber, Lyft)

  • Cena: $10-$20
  • Čas: 10-15 minut
  • Popis: Ridesharing služby jako Uber nebo Lyft jsou pohodlnou a rychlou volbou pro cestu do centra města. Cena se může lišit v závislosti na poptávce a čase.
 5. Taxi

  • Cena: $20-$30
  • Čas: 10-15 minut
  • Popis: Taxi služby jsou dostupné přímo před terminálem. Jsou rychlé a pohodlné, ale obvykle dražší než ridesharing.
 6. Pronájem auta

  • Cena: $30-$60+ za den (záleží na typu vozu a společnosti)
  • Čas: 10-15 minut + čas na vyřízení pronájmu
  • Popis: Pokud plánujete delší pobyt nebo potřebujete auto na více dnů, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny se liší podle společnosti a typu vozu.

Z hlediska časového trvání jsou všechny možnosti relativně rychlé, s průměrným časem mezi 10-30 minutami, v závislosti na dopravní situaci a čekací době.

Co dělat v San Diegu?

San Diego, nacházející se na jihozápadním pobřeží Spojených států, je známé svým příjemným klimatem, krásnými plážemi a pestrou nabídkou aktivit. Zde je 15 atrakcí a zajímavostí, které byste si při návštěvě neměli nechat ujít:

 1. Balboa Park - Tento rozlehlý park je domovem mnoha muzeí, zahrad a kulturních institucí, včetně světoznámého San Diego Zoo.
 2. San Diego Zoo - Jeden z největších a nejznámějších zoologických parků na světě, který nabízí pohled na tisíce zvířat v přirozeném prostředí.
 3. USS Midway Museum - Historická letadlová loď přeměněná na muzeum, kde si návštěvníci mohou prohlédnout letecké exponáty a dozvědět se o námořní historii.
 4. SeaWorld San Diego - Akvárium a zábavní park nabízející představení s mořskými živočichy, akvária, horské dráhy a další atrakce.
 5. Old Town San Diego State Historic Park - Historická čtvrť, která nabízí pohled na život v San Diegu v 19. století, včetně muzeí, obchodů a restaurací.
 6. Cabrillo National Monument - Památník na počest prvního Evropana, který vstoupil na západní pobřeží USA, s nádherným výhledem na San Diego Bay.
 7. La Jolla Cove - Malebná pláž a přírodní rezervace ideální pro šnorchlování, potápění a pozorování tuleňů a lachtanů.
 8. Coronado Island - Ostrov spojený s pevninou slavným Coronado mostem, známý pro své krásné pláže a ikonický Hotel del Coronado.
 9. Gaslamp Quarter - Historická čtvrť v centru města plná restaurací, barů, klubů a obchodů, která ožívá zejména v noci.
 10. San Diego Safari Park - Rozsáhlý safari park, kde mohou návštěvníci vidět volně žijící zvířata zblízka v prostředí připomínajícím jejich přirozené prostředí.
 11. Point Loma - Malebná oblast s historickými budovami, útesy a majákem, kde si můžete vychutnat krásný výhled na oceán.
 12. Petco Park - Moderní baseballový stadion, domovský tým San Diego Padres, kde si můžete užít nejen sportovní akce, ale také koncerty a jiné akce.
 13. Mission Beach - Populární plážová oblast s dlouhou promenádou, zábavními parky a množstvím restaurací a obchodů.
 14. Torrey Pines State Natural Reserve - Přírodní rezervace s krásnými turistickými stezkami a úchvatnými výhledy na pobřeží a přírodní scenérie.
 15. San Diego Air & Space Museum - Muzeum věnované historii letectví a kosmonautiky, kde najdete exponáty letadel, raket a dalších zajímavostí.

Na jaké počasí se připravit v San Diegu?

V San Diegu od listopadu do dubna očekávejte mírné a příjemné počasí. Denní teploty se pohybují mezi 15°C a 20°C, zatímco noční teploty mohou klesnout na 10°C až 12°C. Srážky jsou častější v zimních měsících, zejména v lednu a únoru, ale celkově jsou srážky nízké. Doporučuje se nosit vrstvené oblečení a mít s sebou lehkou bundu a deštník pro případ deště.

Tip redakce

Další levné letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.