San Diego

Delta Airlines ⇆ USA: Kalifornie, Arizona - levné letenky San Diego, Phoenix 11.636,- kč

U zaoceánských letů zůstaneme i v dalším letenkovém tipu. Opět je určen náročnějším a hlavně flexibilním cestovatelům, protože se jedná o levné letenky ve stylu "rozhoduj se teď a nebo vůbec". Pouze dnes a zítra totiž máte příležitost objednat si s odletem z Amsterdamu obousměrné levné letenky do Kalifornie a také letenky do zřídkakdy levně dostupné Arizony.

Zaregovat včas se vyplatí! Jak do Arizony, tak i do Kalifornie je možné cestovat tam i zpět za jednotnou cenu 11.636,- kč i s poplatky. Tarif patří americkým aerolinkám Delta Airlines. Ptáte se, kam nam spoje přesně zavedou. Z Kalifornie to jsou levné letenky do San Diega. Letět levně do této destinace jsme mohli naposledy v dubnu a předtím až někdy loni v září. Arizonu zastupují levné letenky do Phoenixu.

Dostupnost: Zajímáji vás termíny, kdy se dostat levně do San Diega nebo Phoenixu? Tarif limituje odlety od 20. října do 12 prosince 2014. Strávit zde můžete maximálně 30 dní. Na rezervaci levné letenky do USA v tomto podání máte čas do 21. května. Kalendář není k dispozici. Je možné se však inspirovat ukázkovými lety (k nalezení pod odkazy na konci článku).

Do Amsterdamu se dá doletět několika způsoby. Z Prahy využijte například nízkonákladovku Easyjet. Poslední zajímavé letenky byly z Lipska. Zpáteční spoje jsme v březnu mohli objednávat v tarifu Darwin Airline za nějakých 1.600,- kč. Jak už přímořské kalifornské město San Diego, tak i hoenix ve státě Arizona je na poli levných letenek velmi málo, takže se na výprodej vyplatí zareagovat ihned.

⇆ San Diego - Kalifornie 11.636,- kč rezervace

⇆ Phoenix - Arizona 11.636,- kč rezervace

Delta Airlines ⇆ USA - levné letenky San Diego, Denver, Phoenix 11.660,- kč

Značný pokrok v poklesu cen levných letenek do USA zaznamenáváme u amerického leteckého dopravce Delta Airlines. Vydejte se na netradiční místa, kam se nelétá každý den za levný peníz. Žádný New York, Los Angeles nebo Miami. Zaleťte si pod dvanáct tisíc korun do Colorada, Arizony nebo Kalifornie. Pouhých 11.660,- kč vás pouze dnes můžou stát zpáteční levné letenky Denver, Phoenix a San Diego s odletem z Milána!

Zaujala vás tato informace s letenkami na netradiční místa v USA. Ono se ani tak úplně nejedná o netradiční místa, jako spíše o místa, kam se levně často nelétá. Prohlédnete-li si uvedené kategorie, narazíte třeba i na vůbec první takovou příležitost, ale pozor, letenky do Phoenixu, Denveru a San Diego jsou za tuto cenu k dostání pouze do dnešní půlnoci!

Informace k dopravě: Letět do USA z Milána? To není žádný problém! Italské město je propojeno s ČR například díky nízkonákladovkám Wizz Air, zpáteční letenky z Prahy a zpět vás tak třeba příjdou na směšných pár stokorun. Levné letenky do San Diega, Denveru a Phoenixu umožňují naplánování cesty v období od 20. října do 12. prosince 2014. Spoj má jedno mezipřistání v New Yorku. Délka pobytu nesmí překročit tři měsíce.

Tip: Jak neobjednat drahou letenku? Mnohdy stačí málo, jakožto nappříklad zvolit nepatrně odlišné datum. Zmapujte si situaci za pár vteřin! Veškerý přehled levných letenek do USA za poslední tři roky se dají prostudovat na tomto odkazu. Znovu připomínáme, že s uplynutím půlnoci cena letenky o několik tisíc stoupne. Ubytování v USA s velkými slevami objednáte zde.

⇆ Denver - USA (Colorado) 11.660,- kč rezervace

⇆ Phoenix - USA (Arizona) 11.660,- kč rezervace

⇆ San Diego - USA (Kalifornie) 11.660,- kč rezervace

United Airlines - USA - levné letenky San Diego 12.171,- kč

Alternativou pro další levné lety do Kalifornie přinášejí aerolinky United Airlines. Nabízí se slunné přímořské město, druhé největší v Kalifornii. Právě teď si objednáte zpáteční levné letenky San Diego za cenu 12.171,- kč včetně poplatků s odletem z výhodně dostupného švýcarského Basileje, se zpátečním letem ze San Diega opět do Basileje.

Tarif za lepších podmínek je dostupný ve vybraných termínech od listopadu do dubna. Jako příklad zaknihování zpáteční levné letenky do USA (San Diego) je pro vás vybrán termín na počátek jara. Výběr letenky levně je v tomto případě bez kalendáře.

Informace k letům s United Airlines: zlevněný tarif se vyznačuje odletem z letiště Basel EuroAirport Swiss, Bazilej, Švýcarsko s prvním krátkým mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo (1h 55min), druhým na letišti George Bush Intercontinental, Houston, USA (2h 32 min) a příletem na letiště Lindbergh Intl Arpt, San Diego, USA. Zpět stejně.

Tip: Je potřeba bookovat neprodleně. Nevíte jak se dostat do Basileje? V této chvíli se vyplatí využít tarifu Swiss Air na lety Praha - Basilej a zpět. Na dobu, kdy jsou k dostání levné letenky San Diego jsou k dostání i zpáteční letenky do Basileje z Prahy za cenu kolem dvou tisíc kč. Příklad takových letů hledejte v dalším letenkovém tipu.

- online rezervace levné letenky San Diego - USA 12.171,- kč

Delta Air Lines - USA - levné letenky San Diego 10.260,- kč

Na křídlech americké letecké společnosti Delta Air Lines se v akci premiérově podíváme také do kalifornského města San Diego. Za cenu 10.260,- kč s taxami i poplatky je možné aktuálně objednávat levné letenky do San Diega s odletem z Mnichova a návratem do stejného města.

Pro všechny, kterým se levné letenky do USA (San Diego) nechcou vyhledávat, se šikne letový kalendář s oranžově označenými volnými akčními lety, v kterých je možné podnikat cestu tam i zpět. Aktuálně jsou k dispozici levné letenky San Diego na termíny od dubna do června.

Abyste se dostali s Delta Airlines na uvedenou cenu, je potřeba objednávat levné letenky do San Diega co nejdříve, protože již zítra nemusí být akční kalendář dostupný. Levné letenky jsou k nalezení pod odkazem na konci této zprávy.

Info k letu: odlet je z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené Státy Americké (3h 20min) a příletem na Lindbergh Intl Arpt, San Diego, Spojené Státy Americké.

Online rezervace levné letenky San Diego - (USA)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur