United Airlines

TIP! USA - aktuální přehled levných letenek New York z Vídně a Prahy 9.190,- kč

TIP! USA - aktuální přehled levných letenek New York z Vídně a Prahy 9.190,- kč

Příznivá situace nastala i pro cestovatele plánující zvýhodněný let do Big Apple. Přinášíme pět alternativ zlevněných letenek do New Yorku, motající se okolo cenové hladiny 10-ti tisíc korun od pěti různých aerolinek. Akční lety jsou výhradně jen s odletem z Vídně nebo Prahy a letí se už za 9.190,- kč.

TIP! United Airlines - Střední Amerika - levné letenky Panama (zpáteční) 9.590,- kč

TIP! United Airlines - Střední Amerika - levné letenky Panama (zpáteční) 9.590,- kč

Jako na zavolanou se na trhu objevují tolik žádané letenky do Střední Ameriky. Nové akční spoje společnosti United Airlines bodují na celé čáře, i když se neodlétá z Česka. V úvahu připadají například levné letenky Panama s cenou 9.590,- kč. Leťte z Amsterdamu, poradíme vám, jak si celý let do Ciudad de Panamá zásadně neprodražit.

TIP! United Airlines - USA - levné letenky New Jersey (z Prahy) zpátky z New Yorku 9.990,- kč

TIP! United Airlines - USA - levné letenky New Jersey (z Prahy) zpátky z New Yorku 9.990,- kč

Kolorit aktuálním letům do Spojených Států Amerických za předpokladu odletu z Česka udává americká letecká společnost United Airlines. I s rozpočtem do 10-ti tisíc se dá rezervovat letenka do New Jersey z Prahy. Do západního New Yorku jen za 9.990,- kč. Letí se po trase Praha - Newark a zpět z New York (John F. Kennedy) zpátky do Česka.

ZNOVU V PRODEJI! United Airlines - USA - levné letenky New York na jaro, léto a zimu 9.990,- kč

ZNOVU V PRODEJI! United Airlines - USA - levné letenky New York na jaro, léto a zimu 9.990,- kč

Jedna z nejžádanějších akčních linek do USA je znovu v prodeji! Řeč je o levných letenkách do New Yorku s odletem z Budapešti od United Airlines. Poslední únorový den zveřejněný tip na uvedenou cestu Budapešť - New York a zpět za cenu 9.990,- kč i s poplatky se vyprodal ani ne za den a mnoho cestovatelů nestihlo zareagovat. Nyní máte druhou šanci.

TIP! United Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.990,- kč

TIP! United Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.990,- kč

Sotva co utichl humbuk kolem letenek do Big Apple z Prahy od KLM, nemeškala ani chvilku americká letecká společnost United Airlines a do 24 hodin vydává alternativu. Sice to nejsou letenky do New Yorku bez přestupu, ale za to jsou koncipovány na termíny v prosluněném létě. Cena je stejná, čili 9.990,- kč a odlety opět z letiště Praha. Níže více informací k termínům.

United Airlines ⇆ USA - New Jersey - levné letenky Newark z Prahy (zpáteční) 11.990,- kč

akce letenky New Jersey - Newark (Spojené Státy Americké)

Letět do amerického státu New Jersey se vyplatí nejen za návštěvou severoamerické NHL nebo zábavního parku Six Flags Great Adventure. Jestli vás na konci září neoslovili lety do Newarku z Berlína v podání TAP Air Portugal, máte šanci na reparát. Akční letenky do Newarku, největšího města New Jersey nabízejí nově v akci United Airlines za 11.990,- kč ve zpátečním spoji při odletu z Prahy!

United Airlines ⇆ USA - levné letenky Los Angeles z Košic a Vídně (zpáteční) konec léta 9.768,- kč

akce letneky Los Angeles - Kalifornie - USA z Košic a VídněNejen San Francisco lze ukořistit na aktuálním trhu s levnými letenkami do USA. Za zmínku stojí také obousměrné letenky do Los Angeles ze slovenských Košic. Město, kam se dostanete i po železnici s ČD za pár šlupek umožňuje odlet do slunné Kalifornie pod deset tisíc kč. Odoláte letence Košice - Los Angeles a zpět za parádních 9.768,- kč?

United Airlines ⇆ USA - levné letenky San Francisco z Vídně (zpáteční) také konec léta 11.834,- kč

akce letenky San Francisco - USA - KalifornieDominanta Kalifornie je zase dostupnější! V květnu jsme vás informovali o akci letecké společnosti United Airlines zajišťující zpáteční letenku San Francisco z Vídně za cenu 12.834,- korun českých. Vývoj situace na trhu však s postupem měsíce vyústil v další razantní slevu. Z hlavního města rakouska se teď dostaneme letecky (Vídeň - San Francisco a zpět) ještě o tisícovku levněji.

USA ⇆ levné letenky New York z Prahy (zpáteční) - aktuální přehled - také na léto 2016 už za 12.342,- kč

akce letenky New York - USA - z Prahy - aktuální přehledMíříte do Big Apple? Máme pro vás několik užitečných informací, které vám na cestě do New Yorku ušetří dost peněz. Metropolitní město v USA aktuálně nabízí v akčních spojích z letiště Praha současně několik leteckých společností. Přinášíme vám ucelený přehled cen a termínů letenek na trase Praha - New York a zpět od British Airways, Delty, United Airlines a Lufthansy.

United Airlines ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky San Francisco z Vídně (zpáteční) 12.834,-

akce letenky San Francisco - KalifornieLetní dovolená v Americe? Nechte se zlákat na atraktivní cestu do prosluněné Kalifornie. Pakliže jste uvažovali jak si zpestřit letošní dovolenou, možná vás napadla myšlenka na strávené léto v Americe. Této úvaze jdme naproti a doporučujeme sezónní levné letenky do Kalifornie. Pakliže využijete doprodeje, dostanete se na částku 12.834,- kč.