HIT! United Airlines - Spojené státy americké (USA) - Florida - levné letenky Orlando z Mnichova (zpáteční) 6.990,- Kč

HIT! United Airlines - Spojené státy americké (USA) - Florida - levné letenky Orlando z Mnichova (zpáteční) 6.990,- Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás cestovatelský hit dne! Je tu netradiční zpáteční tarif za pouhých sedm tisíc korun. Jestli čekáte tip na Miami, jste vedle jak ta jedle. Americká letecká společnost United Airlines totiž nově proedává v akci letenky do Orlanda. Obousměrný let na Floridu je za 6.990,- Kč k dispozici při odletu z dobře dostupného Mnichova.

Akce do USA s letenkami za sedm tisíc (Florida) od United airlines má svá jasná pravidla. Hlavním aspektem je výprodej a taky rezervace letenek v páru, tedy minimálně dvou pasažérů.

Zpáteční levné letenky Orlando z Mnichova si objednáme pouze na termíny během celého měsíce března.

Na lince z německého Mnichova (MUC) to bere United Airlines s jedním přestupem a to na letišti Washington (IAD) Dulles airport - Spojené státy americké.

Poslední tipy zaměřující jenom na Floridu uvidíte zde.

Zavazadla v ceně levné letenky: 2 kus kabinových zavazadel je bez doplatku.

Dopravce: United Airlines

Chcete mít levné letenky do Spojených států pod palcem. Klikněte na odkaz TOP 10 nejlevnější letenky do USA.

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.