Orlando

TIP! KLM - USA - Florida - levné letenky Orlando z Vídně (a zpět) 9.390,- kč

TIP! KLM - USA - Florida - levné letenky Orlando z Vídně (a zpět) 9.390,- kč

Washington, Texas, Kalifornie a nyní také Florida. To jsou státy, kam soustředí a směřuje svoje zaoceánské akční lety do USA, letecká společnost KLM. O všech už jsme psali v minulém týdnu, kromě letenek na Floridu. Ty jsou zastoupeny akční letenkou Orlando s odletem z Vídně a zpět za lidovou cenu 9.390,- kč včetně všech poplatků.

TIP! KLM - USA - Florida - levné letenky Orlando 8.590,-

TIP! KLM - USA - Florida - levné letenky Orlando 8.590,- kč

Podstatně zlevnily také letenky na americkou Floridu. Jako utržená ze řetězu vletěla na trh KLM s levnými letenkami do Orlanda. Ušetřit můžeme ještě zase o něco více než posledně. Obousměrná letenka Orlando s odletem z Düsseldorfu nás bude stát pouhých 8.590,- kč a to je levněji o více než tisícovku než posledně.

TIP! Icelandair - USA - Florida - levné letenky Orlando (zpáteční) 8.990,- kč

TIP! Icelandair - USA - Florida - levné letenky Orlando (zpáteční) 8.990,- kč

Zatraceně podařená akce se povedla letecké společnosti Icelandair, už jsme si o ni řekli v týdnu. Dnes je na řadě slunná Florida, avšak ne jako vždy do Miami. Na pořadu dne jsou levné letenky do Orlanda. Město známé nejen zabavními parky a hezkými plážemi si teď můžeme zarezervovat za 8.990,- kč při odletu z Mnichova!

Virgin Atlantic ⇆ USA (Florida) - levné letenky Orlando z Vídně (a zpět) 12.652,- kč

akce letenky Orlando - Florida - Spojené Státy Americké (USA)Všimli jste si předevčírem zveřejněné akce do Orlanda na Floridě z Vídně v podání British Airways? Zpáteční letenky z rakouské metropole za 12.922,- kč jak vidno nenechaly chladným manažery dopravce Virgin Atlantic Airways. Dna dny na to se na trhu objevují levné letenky Orlando v podání této britské aerolinky ještě o pár stovek levnější.

British Airways ⇆ USA (Florida) - levné letenky Tampa a Orlando z Vídně (a zpět) 12.922,- kč

akce letenky Florida - Tampa, OrlandoHurá na Floridu! Nevybrali jste si z akčních letenek Delty na Miami na počátku března a nevonil vám ani předchozí tarif s letenkami na Miami od Iberie? Oslnit by vás mohly právě spuštěné akční letenky Tampa a akční letenky Orlando od dopravce British Airways. Cena po zadaní SK činí za zpáteční let při odletu z rakouské Vídně 12.922,- kč.

Icelandair ⇆ USA (Florida) levné letenky Orlando 13.349,- kč

Alternativní cesti na Floridu v podobě levného letu do Orlanda představuje Icelandair. Islandská letecká společnost jako jediná v současnosti nabízí levné letenky Orlando při odletu z německého Mnichova a zpátky za 13.349,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Tento tarif je vyjímečný. Poslední letenky v této obdobné cenové relaci tu byly naposledy loni. Bylo nutné si připlatit, i když se jednalo o odletové letiště v Manchesteru. Podniknout výhodný let do USA můžete od 8. ledna do 31. března příštího roku. Strávit v zemi pak maximálně 30 dní. Prodej jen do vyprodání.

Let na Floridu s Icelandair se řadí mezi ty nejsnadnější. Vždyť poletíte z Mnichova s mezipřitáním pouhou hodinu v islandském Reykjavíku. Přilétá se na letiště Orlando (MCO) Spojené Státy Americké (Amerika - USA - Florida). Zpátky letíte opět přes Island (zase jen kratičká zastávka) se zakončením v Mnichově.

Tip: Pozitiva a klady hovořící pro rezervaci levné letenky do Orlanda jste si mohli přečíst již v předchozích třech odstavcích. Nemáte-li pořešeno ubytování, mrkněte na hotelscombined.cz nebo booking.com. Půjčení auta jednoduše a kdekoliv vyřešíte na webu rentalcars.com.

⇆ Orlando (USA - Florida) 13.349,- kč kalendář

Virgin Atlatic ⇆ USA - Florida - levné letenky Orlando 14.390,- kč

Když se řekne Florida, nejčastěji si všichni představí Miami, ale Florida není jen Miami! Podnět k zajímavé cestě přichází od leteckého přepravce Virgin Atlantic a zavede nás do Orlanda. Tento týden totiž byly spuštěny akční letenky Orlando s odletem z britského Manchesteru. Zpáteční spoj se teď dá objednat za přijatelných 14.390,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Levné letenky do Orlanda od Delty mají zhotoven akční kalendář. Odpadá tak otázka, jak se dostat k volným termínům, vše totiž vidíte přehledně uspořádáno v kalendáři. Na druhou stranu nutno podotknout, že se jedná o výprodej letenek, terménů tak není přebytek. Rezervujte levné letenky na Floridu v období 25. listopad 2014 až 3. březen 2015, lze si tak naplánovat např. i silvestrovský pobyt v USA.

Informace k lince: Lety do USA vypravuje Virgin Atlatic Airways z letiště v Manchesteru a letem přes Atlantu, Hartsfield Jack... (ATL), kde se zdržíte cca 2 hodinky. Pokračuje se na Orlando Intl Ar... (MCO) Florida - USA. N zpátečním letu se v podstatě nic nemění.

Tip: Oslovili vás tyto levné letenky do USA, avšak nechcete letět na Floridu? Samozřejmě pro vás monitorujeme celkový stav letů za Atlantik, naposledy jste mohli letět např. do New Yorku za revolučních 5.550,- kč, chybný tarif byl však záhy nedostupný, ale přicházejí další pecky. Letenky do USA najdete zde, nebo na našem facebooku.

⇆ Orlando - USA 14.390,- kč kalendář

Virgin Atlantic - USA - Florida - levné letenky Orlando 8.720,- kč

Výletníci a cestovatelé toužící ulovit nejlevnější letenky na Floridu by nyní měli zbystřit svou pozornost. Je tady megaakce, které se opět ujala britská Virgin Atlantic Airways - královna současných levných letenek do USA. Nabízí se Florida letecky ve třech variantách s odletem z předních evropských letišť - Amsterdam, Paříž a Milána začínající na ceně i s poplatky 8.720,- kč!

Vezmeme to tedy popořadě od nejlevnějšího. Varianta zpáteční levné letenky Orlando za 8.720,- kč (odlétá se z Amsterdamu, zpět se letí do Manchesteru). Další možností jsou levné letenky do Orlanda za 9.490,- kč (odletá se z Paříže, zpátky poletíte do Londýna). Poslední varianta rezervace akční letenky Orlando je za cenu 9.860,- kč (letí se z Milána, zpět do Londýna).

Dostupnost: pro všechny tří zmíněné varianty rezervace zpáteční levné letenky do USA (Florida - Orlando) jsou dostupná stejná období, v kterých je možné levné lety provádět. Je to období od 11. listopadu do 27. března příštího roku. Pozor! Je potřeba bookovat neprodleně, protože už zítra to může být za podstatně vyšší cenu, nebo úplně vyprodáno.

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 8.720,- kč (z Amsterdamu)

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 9.490,- kč (z Paříže)

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 9.860,- kč (z Milána)

USA - Florida - levné letenky do Orlanda 8.670,- kč

Je tady mega akce na letenky do USA! Zkušení cestovatelé můžou nyní šáhnout po výhodném akčním tarifu britského leteckého přepravce Virgin Atlantic Airways a zaknihovat si tak levné letenky na Floridu. Nabízí se akční letenky Orlando za exkluzivní cenu 8.670,- kč i s poplatky. Ptáte se proč je akce určená převážně zkušeným cestovatelům?

Zpáteční levné letenky do Orlanda jsou totiž dostupné s odletem z Paříže. Návrat z Orlanda vede do Londýna, což zkušeným cestovatelům nedělá problém, protože si doobjednají jednosměrné letenky jak do Paříže, tak i z Londýna.

Vraťme se ale zpátky k tarifu, který vyšel v platnost právě dnes. Jak už bylo shora zmíněno, jde o akční letenky, takže můžete očekávat letový kalendář s vyobrazenými volnými dny. Levné letenky do Orlanda jsou nyní k mání ve vybraných dnech od 11. listopadu až do 31. března 2014 při současné rezervaci!

Popis letu: odlétá se z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s leteckou společností Flybe. Let vede k mezipřistání na letiště Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie. Odtud už s Virgin Atlantic na letiště Orlando Intl Arpt, Orlando, USA. Zpáteční přímý let vede z Orlando Intl Arpt, Orlando, USA na Gatwick Arpt, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: nebojte se výhodných tarifů s odlety z evropských letišť. Mnohdy do uvedených odletových letišť z vašeho blízkého místa pobytu létají výhodné nízkonákladové spoje a díky tomu i levné letenky. Zvláště jedná-li se o letenky do USA pod 10 tisíc kč, jdou vždy na dračku, takže vybírejte rychle!

Online rezervace levné letenky Orlando - Florida (USA)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur