HIT! Turkish Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na Zanzibar z Katovic ↔ 11.990 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na Zanzibar z Katovic ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Letenky na Zanzibar nám během podzimu a zimy vzrostly na ceně o několik tisíc Korun. Situaci teď nyní vrací zpátky na úroveň z léta čtyřhvězdičková letecká společnost Turkish Airlines. Vždyť poslední akce od Kenya Airways, která vedla z Prahy, stála 16.490 Kč! Nyní nám na rezervaci letenky na Zanzibar z dostupných Katovic stačí 11.990 Kč.

Kdy letět na Zanzibar za dvanáct tisíc?

Turkish Airlines nám nadělila hromadu volných míst od jara 2023. Letenky na Zanzibar z Katovic jsou dostupné v termínech cesty do Tanzánie od 22. března 2023 s návraty do 25. listopadu 2023.

Přeprava zavazadel na Zanzibar

Na palubě Turkish Airlines máme na cestě do Tanzánie tři zavazadla zdarma. Dvě jsou příruční a třetí se nechá normálně odbavit. Tento kufr nebo taška nesmí vážit více než 25 kg.

Na Zanzibar s jednou zastávkou v Istanbulu

Do Afriky se letí s 4* Turkish Airlines z letiště Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko s přestupem v Turecku (IST). Konečná pak bude na letišti Zanzibar (ZNZ) Abeid Amani Karume airport - Tanzanie. V ceně máme i letenku zpět do polských Katovic.

Náš tip

Nejbližší konkureční nabídka pro Turkish Airlines jsou letenky na Zanzibar od Ethiopian Airlines z Vídně za 14.990 Kč. Pak tu je ještě FlyDubai, KLM a Austrian Airlines, které tam létají taky. Její lety však stojí ještě o malinko víc, viz přehled níže.

Akční letenky na Zanzibar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.